Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale 3 lata temu się lansowali :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie 6 a 5 bo netto i niestety nie zmieściłem się w tej kwocie... do tego nowe stołki i jestem spłukany... A jeszcze mam sprzęgło do wymiany bo w poniedziałek zakopałem się w takich kamyczkach i przy próbie wyjechania spaliłem sprzęgło aż się zaczeło dymić :confused4:. Teraz przy 2300obr. lekko ślizga... Przejebane. Szczerze mówiąc to miałem już wizje że moje autko tam zostanie bo co przejechałem pól metra to się zapadał i siadał na podwoziu...Z 15 minut chyba walczyliśmy... Ja mam zawsze Vaga
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja ostatnio miałem dużo wydatków :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale ja też z tego mam niezły polew więc spoko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hammer się zaoferował, to nie pogardzimy, co nie? :decayed: :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, no myślałem że sobie kupisz i obszyjesz deske rozdzielczą. Do ledów by pasowało. :decayed: A tak na serio to te torebki dopchał ktoś do kontenera bo było miejsce i od 4 lat się z nimi męczymy... Mnie wtedy jeszcze w firmie nie było, także nawet cięzko mi powiedzieć kto podjął taką debilną decyzje... Ale w sumie mam ich jeszcze parenaście tys. sztuk a i tak mi się już zrwóciły... :polew: Tyle że leżą w magazynie i miejsce zajmują... Ale z 2 lata temu to na allegro po 10-20 szt dziennie schodzily... A wtedy miałem na tym dużo większą marże. Nie wiem kto kupuje takie chłam... [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 11:54_________________________________________________Tukan ja bym się tak nie cieszył bo własnie do takich wiosek jak Twoja najwięcej tego szło :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to Sławek chyba nie masz wyjścia. Musisz się umyć :polew:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
a ja słyszałem conieco :> :> Poradziłeś sobie ze wszystkim?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
te końcówki najczęściej oznaczają kolor. Ale w tym wypadku nie mam pojęcia... Mnie ETKA pokazuje tylko ten jeden numer.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no bo za tyle sprzedają na allegro a frajerzy kupują.[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 09:13_________________________________________________nie wiem jak to sprawdzałeś ale ten przełącznik kosztuje 131.61zł 4E09535214PK. Kurcze miesiąc temu byly po 110...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ale poprzednie stołki też miałem w czarnej skórze także wiem co to jest. Nie ma tragedii
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki Panowie za miłego spocika. Miło było was znowu zobaczyć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja będe. Mam 6 ramek pod rejestracje. Także kto chętny pisać. 2 ma Popo zarezerwowane.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jeśli wszystko dobrze pójdzie to powinienem mieć do tego kiere z szarą nicią
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ale z szarą nicią :kox:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no i są już nowe stołki: :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no i są już nowe stołki: :kox:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
zamontowane :> :> :> foty będą jutro bo jestem najebany w Tarnowie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
o Ty mały zboku... :polew: :polew: Nie no a tak na serio to w aucie są już nowe stołki :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
uwierz mi nie warto :decayed:
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Kolegi A6 3.0tdi po programie, jakieś 280 KM jeszcze nie ma czego szukać. Dopiero A5 3.0tdi manual, po programie idzie łeb w łeb. Ale jest jeszcze jedna zaleta S4, oprócz dzwięku. Po tankowaniu ręce nie śmierdzą jak tirowcowi ale porftel się szybciej przeciera od szybszego przeplywu gotówki :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tiaaa.. pewnie żona Cie tak urządziłą :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko Jak tam Twoje spryski kurcze nawet mnie nie denerwuj... mam jutro dzwonić... Koleś który ma z 40 kpl. spryków na allegro twierdził że najprawdopodobniej ma spryski do mojego modelu. Posłałem mu te moje żeby zobaczył co to w ogóle jest. Okazało się że spryski które myślał że będą do mnie pasować mają inny rozstaw śrub niż te co mu wysłałem a co za tym idzie nie będą pasować (te które ja mam pasują do mocowań w zderzaku tylko wystają). Ponieważ wyjezdzałem do Chorwacji powiedziałem że mi się nie śpieszy i żeby mi takich sprysków poszukał (twierdzi że codzinnie ma dostawy). Mam do niego jutro dzwonić. Jeśli się okaże że sprysków nie ma to poprosze go żeby mi odesłał te moje i spróbuje dać jakiś dystans 0,5cm między sprysk a zderzak (wtedy powinno być wszystko ok). Sprawa tylko taka czy dysza wysówa się na dobrą obległość i czy jest skierowana w dobrym kierunku. Jeśli okaże się że z tym nic nie wyjdzie to pewnie się wkórwie i kupie w ASO kpl.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dawid jest już w drodze do Chorwacji. Przed chwilą mieliśmy mini-spota na obwodnicy Bielska.