Treść opublikowana przez siemian
-
Jak wyłączyć na FIS w Audi A4 B6 komunikat "otwarta maska"
jeśli już to nie należy ciąć kabli a któreś zmostkować... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ja bym Ci jednak doradził, żebyś nie robił fuszerki tylko to naprawił, tym bardziej że jest to rzecz raczej trywialna...
-
[ALL B7] Klakson nie działa
daj znać czy pomogło bo u mnie co jakiś czas działą tylko jeden klakson i nie wiem czy to wina przekaźnika czy samej syreny
-
[B6 AVB] Skuteczne hamulce do jazdy miejskiej.
z gówna bata nie ukręcisz... Żeby 288 dobrze hamowało to chyba musiałbyś zostawić same blachy i wyciągnąć cały środek... Tak z 300 kg przydało by się urwać z masy a co do tego: 1. Bardzo skuteczne hamowanie dla małych prędkości (jazda miejska), co najmniej jak ori. ori w ogóle przecież nie hamule... Ori spowalnia... Ja bym się zatanowił czy nie wydać raz 300zł na zaciski 320 i potem mieć w miare hamowanie na zwykłych tarczach... czy wydawać kupe kasy na tarcze "kosmicnej jakości" 288mm które i tak nie będa hamować
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
teee.... idz róbta lepiej rosołek na tłustych włosach :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to ja bym wczesniej przytulił pare rzeczy :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to pologujemy. A przypuszcza cos?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
myśle że damy rade. Jak nie w niedziele czy poniedziałek to wrotek wieczór albo środa. A wiadomo już co to może być to szarpanie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wracam w niedziele popołudniu. Także jakby co to dzwoń. W pon. do 15 będe w firmie to możesz podejść, potem jade na dwa dni w Polske
-
[ALL B6] Automatyczne zerowanie sie wskazań FIS-a
w b6 tak.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szukanie po Vinie nie dziala już dobre 2 tygodnie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie kupisz nowej za 2k , dajcie jakis namiar gdzie podjechać [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 18:25_________________________________________________a moze jest opcja ze ojciec kupi sobie od BRD 170KM i spasuje do mnie a ju mu dam moją podejdzie tak ? pasuje plug & play? oczywiście że kupisz za 2k. Wystarczy poszukać. Turbinka z BRD do Ciebie podejść podejdzie, ale konieczna by była korekta softu i wskazany drugi IC. A to co dokładnie się z tą turbiną stało?? Dziwne moja wytrzymała i się nie rozleciała...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa no tak OC.. Oj o InterRisk nie słyszalem jeszcze dobrego zdania[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 17:43_________________________________________________3:1 :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie masz ubezpieczone? Ja miałem już 3 szkody i za każdym razem wszystko kwalifikowali do wymiany (czasem aż sam byłem zdziwiony bo wydawało mi się że nie trzeba- ryśnięty tylny zderzak) ja jestem ubezpieczony w PZU.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
no niestety taka jest prawda... :disgust:
-
[B7 BLB] 2 x IC + T BRD - nowy wykres 23.06
chcesz powiedzieć że mieści Ci się tam 600 chinoli i miska ryżu... nieźle... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Coś dla siemiana Jarko przecież to nawet podwędzone nie jest.... [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 15:30_________________________________________________uuuu dwaa padłem :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
patrzcie ten jest nawet do cycka podobny: Pewnie w Castoramie na zapleczu kręcili :polew: http://www.sadistic.pl/rus-ryje-beret-vt43881.htm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pytasz prywatnie czy służbowo? :polew: zawsze lepiej się upewnić. To że sąsiad to może zmyłka taktyczna...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co to jest?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 13:27_________________________________________________działa wam gg?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 13:28_________________________________________________dobra juz dziala Idzie babcia po trawniku, podchodzi do niej policjant i mówi: - Proszę pani tu jest tabliczka "nie deptać trawników" Babcia na to: - Ja tam k**wa w te wasze napisy nie wierze, na tamtej ławce pisało "c**j ci w dupe" a siedziałam trzy godziny i nic..[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 13:35_________________________________________________http://www.sadistic.pl/monty-python-klinika-klotni-vt43975.htm :polew: :polew: :polew:
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
wydaje Ci się... do czasu. Chyba że będziesz tłoczek wymieniał co roku... A nawet przy dobrym tłoczku potrafi się to urwać. To jest wada konstrukcyjna. Za bardzo przeciążony element
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widziałem to. Dobre. Dokładnie taki sam filmik możemy nakręcić jak pojedziemy na s1. :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przez pierwsze 2 dni nie było za ciekawie bo lało ale teraz jest lampa i jest super. Nie ma to jak sobie siedziec na sloneczku, popijać piwko, czytać gazety i przeglądać necik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
innej nie mogłem znaleźć :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: