Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
poko poko. pamietam
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
na Bystrzańskiej. Pozdrawiam kolege
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany będe pojutrze na spocie :kox: :kox: :kox: cieszyta sie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wróciłem... prawda że się cieszycie?? :kox:
-
[ALL B7] Nowe klocki - jakie ? i gdzie ?
widocznie turlasz drposa. Nie uwierze że jakiekolwiek hamulce w tym rozmiarze mogą w ogóle hamować...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kiełbaski sprzedawał z niebieskiego audi :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Chyba Ci się wydaje u mnie ABS działał tak samo na kazdym zestawie... Aczkolwiek dopiero na tym set-upie moge powiedzieć że można naprawde dobrze wyczuć hamulec i to wykorzystać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja codziennie biore całą paczke tabletek gwałtu ale nikt nie jeszcze nie zgwałcił :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za dużo petów i głowa boli ;( ja pierd*** nie moge wstac z lozka.... pewnie jeszcze działa ta tabletka gwałtu co Ci ją Cuber wczoraj do drinka dał... A mówiłem mu max. 2 szt...
-
[ALL B7] Sprężyny do amortyzatorów 1BE
nie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heluł[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 11:37_________________________________________________Jedzie wypasiony Mercedes na pruszkowskich numerach. W środku czterech łysych, w bagażniku biznesmen. Gość w bagażniku trzęsie się ze strachu, aż popuścił trochę w spodnie. Nagle samochód zatrzymuje się, otwiera się klapa bagażnika i facetowi ukazuje się policjant. Biznesmen zbolałym głosem: - O Boże! Jak się cieszę, że pana widzę! - Z czego się, kur*a, cieszysz?! Posuń się! :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to od Coca-Coli w PETach głowa boli?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kacyk męczy? :decayed: :hi:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
ad.2 sprawdz styki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
alkoholicy.. :decayed:
-
Jak wyłączyć na FIS w Audi A4 B6 komunikat "otwarta maska"
a, to przepraszam, myslałem że we wszystkich przypadkach tak jest. Człowiek uczy się całe życie.
-
[B6 AVB] Skuteczne hamulce do jazdy miejskiej.
ło żesz... tego nie przewidziałem...
-
Jak wyłączyć na FIS w Audi A4 B6 komunikat "otwarta maska"
to dlaczego żeby ominąc komunikat niskiego poziomu płynu do spryskiwaczy mostkuje się kable...
-
[ALL B7] Rdza
daje sobie dwie ręce i ch... uciąć jak z tą blachą nie było nic robione. Jeśli chodzi o b7 to jest tak dobrze zabezpieczony antykorozyjnie że nie ma wuja we wsi żeby były bąble po takim czasie...
-
[ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.
myć się trzeba i będzie ok
-
[ALL B7] Nowe klocki - jakie ? i gdzie ?
wymieniaj na 320. nie ma się co zastanawiać. Jedyny słuszny wybór (poza 345 i w góre) :)
-
[ALL B7] Czujnik klocków hamulcowych
ja wróciłem rok temu z wiednia i jezdziłem jeszcze dwa dni... A wiadomo jak hamuje... I dopiero wtedy zaczeło trzeć blachą (nie miałem wczesniej czasu wymienic)
-
[B7 BRD] Dziwny dźwięk silnika
kurcze a ja tego nie słysze... :mysli: aczkolwiek to prawda żę turbo od BRD charakterystycznie brzmi... tym się nie przejmuj. Kolega PoPo ma takie autko jak Twoje, przebieg niecałe 100 tys. a przez rok już zdąrzył pól silnika wymienić (pęknięta głowica, rozleciany EGR, padnięte wtryski...) do tego nadal ma problem z poszarpywaniem i trwa obecnie diagnostyka...