Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. na Bystrzańskiej. Pozdrawiam kolege
  2. Pany będe pojutrze na spocie :kox: :kox: :kox: cieszyta sie?
  3. wróciłem... prawda że się cieszycie?? :kox:
  4. widocznie turlasz drposa. Nie uwierze że jakiekolwiek hamulce w tym rozmiarze mogą w ogóle hamować...
  5. kiełbaski sprzedawał z niebieskiego audi :polew:
  6. Chyba Ci się wydaje u mnie ABS działał tak samo na kazdym zestawie... Aczkolwiek dopiero na tym set-upie moge powiedzieć że można naprawde dobrze wyczuć hamulec i to wykorzystać.
  7. ja codziennie biore całą paczke tabletek gwałtu ale nikt nie jeszcze nie zgwałcił :polew: :polew:
  8. za dużo petów i głowa boli ;( ja pierd*** nie moge wstac z lozka.... pewnie jeszcze działa ta tabletka gwałtu co Ci ją Cuber wczoraj do drinka dał... A mówiłem mu max. 2 szt...
  9. heluł[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 11:37_________________________________________________Jedzie wypasiony Mercedes na pruszkowskich numerach. W środku czterech łysych, w bagażniku biznesmen. Gość w bagażniku trzęsie się ze strachu, aż popuścił trochę w spodnie. Nagle samochód zatrzymuje się, otwiera się klapa bagażnika i facetowi ukazuje się policjant. Biznesmen zbolałym głosem: - O Boże! Jak się cieszę, że pana widzę! - Z czego się, kur*a, cieszysz?! Posuń się! :polew:
  10. to od Coca-Coli w PETach głowa boli?
  11. kacyk męczy? :decayed: :hi:
  12. alkoholicy.. :decayed:
  13. a, to przepraszam, myslałem że we wszystkich przypadkach tak jest. Człowiek uczy się całe życie.
  14. ło żesz... tego nie przewidziałem...
  15. to dlaczego żeby ominąc komunikat niskiego poziomu płynu do spryskiwaczy mostkuje się kable...
  16. siemian odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    daje sobie dwie ręce i ch... uciąć jak z tą blachą nie było nic robione. Jeśli chodzi o b7 to jest tak dobrze zabezpieczony antykorozyjnie że nie ma wuja we wsi żeby były bąble po takim czasie...
  17. wymieniaj na 320. nie ma się co zastanawiać. Jedyny słuszny wybór (poza 345 i w góre) :)
  18. ja wróciłem rok temu z wiednia i jezdziłem jeszcze dwa dni... A wiadomo jak hamuje... I dopiero wtedy zaczeło trzeć blachą (nie miałem wczesniej czasu wymienic)
  19. kurcze a ja tego nie słysze... :mysli: aczkolwiek to prawda żę turbo od BRD charakterystycznie brzmi... tym się nie przejmuj. Kolega PoPo ma takie autko jak Twoje, przebieg niecałe 100 tys. a przez rok już zdąrzył pól silnika wymienić (pęknięta głowica, rozleciany EGR, padnięte wtryski...) do tego nadal ma problem z poszarpywaniem i trwa obecnie diagnostyka...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.