Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to nie ten dawid [br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 15:11_________________________________________________dawid z literką n z Bochni. Był u nas raz na spocie czarnym b7 avant w pełnym s-line
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
może się zmęczył
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a czytać Mamusia nie nauczyła?? :decayed: Zgasł to nie to samo co zgasił :)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no coś mu padło w silniku. Zgasł i nie chce zapalić. Dawid przypuszcza że może być coś z zaworami bo takie miał wczeniej odgłosy...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wiem wiem, i one na pewno w przyszłości znikną. Tylko póki co poprostu mi się nie chce ściągać lamp.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Laweta już jedzie po Dawida_n
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
też mi się dużo bardziej podoba. Grill zrobił się taki "przejrzysty bardziej"
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie ma ktoś dojście do lawety jakiejś jakby co bo Dawidn stoi pod Brnem... :confused4: ? Być może trzeba będzie coś zorganizować...
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
no ja mam ori kable ale z tego co wiem to w bose zasilajace sa chyba mocniejsze.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
aaaa bo to laguna pisał o tej kontrolce...
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
ja mam wszystko na ori kablach z nie BOSE
-
[B7 BKN] Jakie klocki hamulcowe na przód?
w 2004 chyba wszystkie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no nie gadaj że nie wiedziałeś że to dystans do przejechania na baku...
-
[B7 BKN] Jakie klocki hamulcowe na przód?
masz 288 na 99,9%. Wszystkie AVFy tak miały
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jutro już będą dobre
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no ikonka rezerwy. Dokładnie taka sama jak ta duża żółta[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 18:02_________________________________________________ wiem. Ogólnie za***iście się ubieram. Butki też niczego sobie :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 18:04_________________________________________________żeby nie było. Foto z dzisiaj bez znaczka:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiem które będziesz miał głośniki bo czaki mi mówił. Z końcówka B czyli te co ja mam http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=167688&c=132&f=25&orderby=asc&start=0 :shocked: auto mirona w poprzednim wcieleniu :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=167688&c=132&f=25&orderby=asc&start=0 :shocked: auto mirona w poprzednim wcieleniu :polew: :polew:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
a co tolek potrzebujesz dokładnie? Cośtam mam. Trzeba było mówić jak byłeś u mnie w sobote. Przypuszczam że w q7 może to być już całkiem inaczej rozwiązane. (światłowody itepe...)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
heh przypuszczam że co druga osoba śledząca ten wątek by łyknęła :)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88722,8100159,Klotnia_wyborcow_pod_Palacem_Prezydenckim.html
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hmmm... też nie wiem co to jest... Już któryś raz tak mam że jak to sobie wyświetle to te cyferki po prawej sukcesywnie maleją. A jak wyświetli się "0" to po przejechaniu 30km auto zaczyna szarpać... :naughty: :decayed: dziwne.... :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie bierz nawiercanych. Głośniejsze, szybciej zabijają klocki a przy 345 zwykłe Ate w zupełności wystarczają.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jutro będzie :) uuuu... zajęty wieczór... czyżby... :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :decayed: jak chcesz posłuchać to przyjedz do mnie :decayed: Swoją drogą nieźle miałęś popierdoloną tą instalacje u siebie...[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 15:13_________________________________________________i nie tyle Andrzej z b7 co po 2007 roku bo do 2007 roku w b7 były takie same głośniki. Różniły się tylko wzmacniaczem, który nie daje zbytnio róznicy
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Coś tu siemian kręcisz :gwizdanie: w piątek pisałeś, że już zdjęty, a teraz, że zniknął w sobotę :gwizdanie: :gwizdanie: dawaj fotę i nie ściemniaj :> hehe, dni się człowiekowi nie mogą pomylić?? :decayed: Napisałem że zniknął w piątek więc zniknął w piątek. Zaraz podlece na parking i cykne fotke Ponieważ pracuje ostatnio 7 dni w tygodniu całkiem zaczeły mi się dni jebać