Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. to nie ten dawid [br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 15:11_________________________________________________dawid z literką n z Bochni. Był u nas raz na spocie czarnym b7 avant w pełnym s-line
  2. a czytać Mamusia nie nauczyła?? :decayed: Zgasł to nie to samo co zgasił :)
  3. no coś mu padło w silniku. Zgasł i nie chce zapalić. Dawid przypuszcza że może być coś z zaworami bo takie miał wczeniej odgłosy...
  4. wiem wiem, i one na pewno w przyszłości znikną. Tylko póki co poprostu mi się nie chce ściągać lamp.
  5. Laweta już jedzie po Dawida_n
  6. też mi się dużo bardziej podoba. Grill zrobił się taki "przejrzysty bardziej"
  7. Panowie ma ktoś dojście do lawety jakiejś jakby co bo Dawidn stoi pod Brnem... :confused4: ? Być może trzeba będzie coś zorganizować...
  8. no ja mam ori kable ale z tego co wiem to w bose zasilajace sa chyba mocniejsze.
  9. aaaa bo to laguna pisał o tej kontrolce...
  10. ja mam wszystko na ori kablach z nie BOSE
  11. w 2004 chyba wszystkie
  12. no nie gadaj że nie wiedziałeś że to dystans do przejechania na baku...
  13. masz 288 na 99,9%. Wszystkie AVFy tak miały
  14. no ikonka rezerwy. Dokładnie taka sama jak ta duża żółta[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 18:02_________________________________________________ wiem. Ogólnie za***iście się ubieram. Butki też niczego sobie :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 18:04_________________________________________________żeby nie było. Foto z dzisiaj bez znaczka:
  15. wiem które będziesz miał głośniki bo czaki mi mówił. Z końcówka B czyli te co ja mam http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=167688&c=132&f=25&orderby=asc&start=0 :shocked: auto mirona w poprzednim wcieleniu :polew: :polew:
  16. http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=167688&c=132&f=25&orderby=asc&start=0 :shocked: auto mirona w poprzednim wcieleniu :polew: :polew:
  17. a co tolek potrzebujesz dokładnie? Cośtam mam. Trzeba było mówić jak byłeś u mnie w sobote. Przypuszczam że w q7 może to być już całkiem inaczej rozwiązane. (światłowody itepe...)
  18. heh przypuszczam że co druga osoba śledząca ten wątek by łyknęła :)
  19. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88722,8100159,Klotnia_wyborcow_pod_Palacem_Prezydenckim.html
  20. hmmm... też nie wiem co to jest... Już któryś raz tak mam że jak to sobie wyświetle to te cyferki po prawej sukcesywnie maleją. A jak wyświetli się "0" to po przejechaniu 30km auto zaczyna szarpać... :naughty: :decayed: dziwne.... :polew:
  21. nie bierz nawiercanych. Głośniejsze, szybciej zabijają klocki a przy 345 zwykłe Ate w zupełności wystarczają.
  22. jutro będzie :) uuuu... zajęty wieczór... czyżby... :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :decayed: jak chcesz posłuchać to przyjedz do mnie :decayed: Swoją drogą nieźle miałęś popierdoloną tą instalacje u siebie...[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 15:13_________________________________________________i nie tyle Andrzej z b7 co po 2007 roku bo do 2007 roku w b7 były takie same głośniki. Różniły się tylko wzmacniaczem, który nie daje zbytnio róznicy
  23. Coś tu siemian kręcisz :gwizdanie: w piątek pisałeś, że już zdjęty, a teraz, że zniknął w sobotę :gwizdanie: :gwizdanie: dawaj fotę i nie ściemniaj :> hehe, dni się człowiekowi nie mogą pomylić?? :decayed: Napisałem że zniknął w piątek więc zniknął w piątek. Zaraz podlece na parking i cykne fotke Ponieważ pracuje ostatnio 7 dni w tygodniu całkiem zaczeły mi się dni jebać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.