Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
twoja lufa wskaże Ci droge... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtek się elektryką nie zajmuje.... ....za słaby jest :polew: :polew: :polew: Popo logom się przyglądne rano. Dzięki za przejażdzke. Fajny masz ten system procedury startowej. Gaz do dechy, puszczasz sprzęgło i stoisz w miejscu. A tak na poważnie, to Wojtuś tak jak prosiłeś, podpuściłem Popo żeby ostro ruszył i do końca już sobie zajechał sprzęgło, więc będziesz mógł mu sprzedać nowe :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 00:51_________________________________________________Popo fajne te moje hamulce co nie? :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:decayed: :good:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Europy ło f*ck... to do każdej navi musieli by dodawać taki dysk: a mogłoby być ciężko bo to się do byle przyczepy nie zmieści...[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 19:44_________________________________________________już wystarczy że w MM musieli zrobić osobne pomieszczenie żeby magazynować baze klientów którym Pablo "załatwia" faktury:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale to Navi musiałą by mieć dodatkowy dysk z 10 TB... ...... tzn. zależy czy mówimy tylko o znajomych z Krk czy z całej Polski
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gryfi flaszeczka się należy... Wypijesz moje zdrowie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie robię tego dla flaszeczek. z takimi propozucjami to możesz do Pitera albo Godzica...ty świntuchu.. A tak na serio to co chcesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mawiają że zna na pamięć wspólrzędne każdego punktu w Europie. a jako hobby uczy się na pamięć wysokości bezwzględnych.... ...Król Pablo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak jak Pablo pisał szykuje się duża przebudowa MM... Będą mu montować tron:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no Boseron Ty się tak nie śmiej bo przez to że Pablo idzie na urlop ludzie zaczeli jeżdzić w panice do MM, zaczeli być rozkojarzeni, zrobiło się nerwowo na drogach całego powiatu i dlatego musieli wezwać dodatkoe posiłki i musisz pracować 5 dni pod rząd... istny maraton... ..a to wszystko przez jednego Pabla...[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 17:24_________________________________________________ Ty byś się pewnie co chwile schylał żeby wymienić baterie i czekał z nadzieją... :polew: nie musiałbyś tak często upuszczać mydła :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak się urlopuje, w lutym byłem na urlopie bo musiałem wykorzystać zaległy a wcześniej 1,5roku nigdzie nie byłem na urlopie także mnie wysłali heh. mój boże to dlatego kraków jest taki sparaliżowany... Bez Króla Nawigacji... Pomyśl o tych tysiącach Krakusów którzy chcą wyjechać na urlop a nie mogą bo nie ma im kto doradzić przy wyborze nowiutkiej lśniącej nawigacji satelitarnej... :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo wy się na kapciach ku***a znacie jak Pablo na botanice... :polew: Wiadomo że na lato najlpesze są kapcie tego typu: a na zime zakładam zawsze coś takiego .... i coś specjalnie dla Kercziego i Przemiana czyli fanów "Wiejskiego LEDu pod Błyskoteką"
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jeszcze raz dzięki superbohaterze :decayed: Flaszeczke dostaniesz na spocie
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
B8 standard. Tzn w B8 wystepuja chyba zwykle i ledowe. Ale są to fabryczne lampy
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
też zawsze odwracam głowe jak Cie widze
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
bo są debilami. Powiedz że chcesz zamówić część po numerze i muszą Ci sprzedać: 8E1880324
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
będe dzisiaj w Welmie. Wziąć Ci?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no jeszcze nie. Rozeznaje się w temacie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie nie wie ktoś gdzie można załatwić żeby mi podbili badanie techniczne w samochodzie firmowym w którym mam pękniętą szybe?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wróciłem Pany :decayed: :decayed:
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
nie przejmuj się. Mk4 rok temu zrobił to samo :) Jezdzi do dziś