Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
punktów mam od 14-17 nie pamiętam dokładnie. W sosnowcu dogadałem się więc pkt nie było. Jak przyjdzie fotka to pójdzie na któregoś pracownika...[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 19:54_________________________________________________kurcze myślałem że objade BB-WWa-BB na jednym baku a poszło póltora... Ale sięśpieszyłem na kawalerski do kolegi... No to narka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ostatnio po jezdzie chorwacko-górskiej narzekałem na 345... :confused4: chyba czas na zmiany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie kogo mijałem godzinke temu na drodze na Kazuń? Czerne b5 na ramkach klubowych[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 10:43_________________________________________________oj coś tu u Was cicho dzisiaj. Ok. 15-16 mijałem bordowe b5 na ramkach klubowych z FMICem na drodze z Kazunia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
k**wa 50zł mandatu w sosnowcu (82 na 60) i fotka koło Piotrkowa (wyciągałem gumy do żucia z podłokietnika i zapomniałem zwolnić :gwizdanie:) :confused4:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wiem, może sprobuj mu smsa napisac to podjedzie do Ciebie [br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 00:50_________________________________________________widzę, że pomogło :polew: :polew: :polew: :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i bardzo dobrze. Pisuary podnosły tak wydaki publiczne że teraz niestety trzeba szukać oszczędności...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdrówka i wódki Trzenisławie
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
a o zderzaczku z eSy nie myślałeś...? :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sławek na pomarańczowym... Ty brutalu!! Jeszcze by się silnik zmęczył po dodawniu gazu :>
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie, min 16" [br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 20:45_________________________________________________Teraz ja wtrącę swoje 3 grosze na temat tarcz i upgrade układu na 320 mm. Ok 1,5 roku temu założyłem 320 mm z przodu, 288 z tyłu. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie jakieś dziwne wibracje przy jeżdzie z prędkością 110-140 km/h. Robiłem jednocześnie SWAP silnika i kilka innych rzeczy więc nie podejrzewałem co to jest. Po zmianie kolejnych opon, wyważaniu kolejny raz kół wibracje jak były tak nie ustępowały. Z biegiem czasu wkurzały mnie jeszcze bardziej. Wymieniłem pierścienie centrujące w felagach - nic. Wyważanie kół do 2g na Hoormanie - nic, Zamiana felg nic - nic. Wymiana wewnętrznych przegubów półosi - nic... Wqurwiony do czerwoności postanowiłem dziś albo wywalić całą zawiechę z przodu by wyeliminować luzy, albo zmienić tarcze - miałem gładkie EBC w idealnym stanie - tak naprawdę ledwie co liźnięte klockiem, bo większość przelotów robię na trasach nie w mieście. Tarcze tańsze, więc zacząłem od tarcz Jako, że wakacje trwają chwilowo nie chciałem wywalać ponad 550 zł za tarcze z przodu. Mój znajomy mechanior ma doskonałe układy w pewnej dużej sieci z częściami i mówi bym założył sobie włoskie tarcze CAR, tanie jak barszcz. W razie czego będzie reklamował towar (wiem, że jakby był problem to naprawdę skutecznie, bo już raz reklamował mi ATE tylne 288). Znałem ten produkt wcześniej z mojej 406 i tarcze były ok, więc czemu nie spróbować. Raz kozie śmierć. Przyjeżdżają dwie paczki (każda tarcza pakowana oddzielnie), każda Made in EEC. Otwieram i zaskoczenie - tarcze są nawiercane. Chciałem gładkie mam nawiercane jak Zimmermanny. Ok, niech będzie. Drugi szok - każda tarcza ma bity indywidualny nr seryjny! Przyjrzałem się im bliżej - bardzo ładnie obrobione, odlew wysokiej klasy o czym świadczą minimalne wybrania materiału na wyważenie. Ok niech będą. Zakładamy, rozpompowanie hamulców, delikatny test jak biorą (od począktu o dziwo bardzo ładnie ) i w drogę na równą trasę sprawdzić czy wibracje są nadal. Rozpędziłem samochód do 110 km/h i gładko jak po stole Rozpędzamy nadal, do 160 km/h i nadal spokój! O sile hamowania nie będę wspominał bo to heble na dotaciu, ale tarcza jest cicha mimo, że wiercona. Konkluzja - wywalona kupa forsy, nerwy stargane do granic możliwości przez niewyważenie nowych tarcz EBC Przyjrzałem się tym EBC i wybranie materiału na wyważenie tarczy miało po 13,5 i 14 cm!!! (dla porówniania w CAR'ach po ok 2 cm, w oryginalnych tarczach VAG przeważnie ma od 2 do 4 cm). Tak duże wybranie materiału świadzczy o odlewie kiepskiej jakości (duże różnice w grubości ścianek). O dziwo podczas hamowania EBC nie biły. Więc Panowie - tarcza 320 mm swoje już waży i potrafi wprowadzić niezły mętlik w głowie, jak coś zacznie wibrować podczas jazdy to pomyśl co ja mam jak pokrzywilem 345mm Ate...
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
dokładka przednia?? W Mirona się bawisz? To nie wygląda jakoś super... choć źle też nie :)
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
czemu nie widze Cie na liście na zlot? nie jedziesz?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/4530/mistrzowskie,parkowanie/#tekst
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/4530/mistrzowskie,parkowanie/#tekst
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter coś ostatnio mówił że kupował jakąs pompke i że podobno jest z niej bardzo zadowolony... http://allegro.pl/item1167325051_elegancka_chromowa_pompka_expander_pump.html
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
ostatnio wlożylem dość sporo kasy w "odnowe" wnętrza (fotele, kieorwnica, dekory, schowek, tunel) także pewnie nie prędko...
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
jak bym miał tylko 140 koni to też bym pewnie coś takiego sobie zamontował bo to musi być strasznie nudne tak jezdzić :decayed: :polew: :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
miałem byc na 10 ale skróciłem o 1 dzien bo pogoda była kiepska a komary ? bo sam nie wiem gdzie wystartować na urlop tak jak Ci mówiłem... Gdzieś blisko żebym w razie czego mógł Ci przywieźć mojego paścia lawetą jak się zepsuje... ....odpukać :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
obawiam się że 8.08 nie będe trzymał pionu bo 7ego ide na wesele :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja myśle że jezdzi tak szybko że zakrzywił czasoprzestrzeń i u niego poprostu jest dopiero grudzień 2008