Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. tyle Cie tu że nawet nie zauważyłem żę Cie nie było... Z Ciebie taki forumowicz jak z pitera baletnica... :decayed:
  2. Nie byłem tylko codziennie tam przejeżdżam [br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 19:10_________________________________________________Za chwile będę tam przejeżdżać to sprawdzę To tylko potwierdza spostrzegawczość Pabla... :decayed: Ale nie czepiajmy się go... Chłopak jest teraz zapracowany. Do jego świadomości ta informacja dotrze dopiero za ok. 2 tygodnie
  3. Dość drastyczny wypadek na jezdni. Policjanci spisują raport. Jeden z nich pisze: - … głowa leżała na chodni… hodni… Kopnął głowę i pisze dalej: - …na ulicy.
  4. Pablo był obczaić z kolegami
  5. na nartach jezdze w zimie [br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 15:03_________________________________________________ jak czasami czytam co piszesz to cieszę się że jezdzisz już passatem... :decayed:
  6. Źle to piszesz... Napisz: JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU Siemian jedzie!!!! Tyle że może Ci się wtedy skrzynka PW mimo powiększenia zatkać a nowy serwer może się zwiesić bo taki ruch się wygeneruje...
  7. coś czuje że mój dwumas tego nie wytrzyma... :decayed:
  8. Pablo jak tam Twoje nowe Car-audio??
  9. powiedziałem że będe na spocie, ale chodziło mi o tego za tydzień bo niestety w tym tygodniu mam tak prace zaplanowaną że siedze codzinnie do 21... :confused4:
  10. Ty się KERCZI nie śmiej bo słyszałem że Trzeniu kupił quada....
  11. ja dzisiaj cały dzien w pracy. Ale obiecuje żę za tydzien bydeeee :decayed:
  12. no własnie moja tez cos plany zmienia ze chce nad Bałtyckie bo piasek na plazy i dla Dziecka jodu troche nad bałtyk to Cie jeszcze drożej wyjdzie... Chyba że wezniesz Rapida i będziesz co 20km sobie dorabiał :polew:
  13. bo Chorwacja wcale taka tania nie jest. Ale ja osobiście to traktuje jak inny rodzaj urlopu niż samolocikiem do cieplych krajow. Można przynajmniej troche pozaapierdalać :decayed:
  14. jeszcze nie jeden litr wódki wypijemy :) Fakt że ta nawigacja siadła mi troche na ambincji. Proton dzięki za wsparcie telefoniczne
  15. spoko spoko. Koło 21 będe próbował się czegoś więcej dowiedzieć.
  16. zawsze o Tobie pamiętam. Tak samo jak o piterku i godzicku :polew: :polew: A tak na serio to zaślepka zamówiona. Będzie na jutro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.