Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: :polew: [br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 18:37_________________________________________________ :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurcze ja mogłem się przejechac... O 8 się wesele skończyło to bym akurat zdążył :) Coprawda widziałbym chyba potrójnie ale za to bym miał włączoną opcje automatycznych uników bo zbyt prosto to ja nie chodziłem :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie nie, ja sobie rozłożyłem namiot za nimi... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heloł. Własnie wstałem. Ale wczoraj było weselicho... O 8 rano piłem szklankami wódke z rodzicami pana młodego bo powiedziałem żę jak tak trzezwy wróce do domu to powiedzą żę na weselu nie byłem :decayed:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
ale na ramkach klubowych? może POPO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kuuuuuuuuuuuurwaaaaa nareszcie!!!!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kuuuuuuuuuuuurwaaaaa nareszcie!!!!!
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czemu biedronki?? Wszystko wchodzi.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Kużwa każdy się przekrzykuje, nikt nie poda konkretów. Więc do A4 B6/B7 pasują heble od A4 C5 po lifcie, czy z tej na zwrotnicy aluminiowej. W A6 B5 tarcza 320 mm jest wysokości 46,5 mm czyli dokładnie ta sama co w A4 B6/B7. racja pojebało mi się z A6 C6... :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zapomnij juz 2 razy wygrałes dzieki mnie i nie zobaczylem flaszki teraz to spadaj :polew: :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyżby jakiś telefon do kolegów i donosik :decayed: [br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 00:03_________________________________________________tak apropos http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.315 zapraszam do udziału w konkursie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.315 zapraszam do udziału w konkursie
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
tzn recycling :polew: potem sprzeda te czesci innym, odkupi od nich auta i znowu... Akjam w tym problem że małych modów jest mniej.. mnie się skonczyły, a grubych jeszcze pare mam w głowie :decayed:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no no no... dajesz widze... Mnie się niestety niskobudżetowe mody typu lampki w drzwiach już dawno skonczyły i teraz rezanie idzie znacznie wolniej...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolega ma 1.9 tdi w a6 i przecież to w ogóle nie jedzie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mam już autko. Najprawdopodobniej zasysa rure pomiędzy filtrem a turbiną.. :confused4: Trzeba to bedzie wymienić... Niestety Patryk twierdzi że moja turbina pożyje jeszcze z jakieś 2 miesiące. Zresztą przypuszcza że silnik nie dużo dłużej... :confused4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Krakowskie przedmiescie. Koleżanki Nexa- przetwornice. Przetwory robią przepyszne. Poznasz je po moherowych beretach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byłem ostantio na spocie Passata...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
godzic Ty mi lepiej popatrz na to kodowanie znaków... Dobra ja sie zbieram spać. Narka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co w którymś momencie jest coś niewyraźnie napisane? Ty sobie lepiej zobacz czy Ci się gdzies przez drzwi do passata nie leje albo z podszybia!! zostaw go Mega , dostał gazem po oczach jak bronił krzyża i nie wie co pisze :polew: :polew: :polew: Pewnie szył transparent całą noc i jest niewyspany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już raz miałem podobną sytuacje i okazało się że był pęknięty jakiś wężyk. To było 2 lata temu pare dni po zrobieniu programu. Jutro powinienem wiedziec więcej... Z tego co się orientuje to Dawid będzie polował na b7 3.0 tdi
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dokąłdnie. Jedynym problemem mogłyby być tarcze ponieważ w a6 maja inna wysokość. Ale ponieważ w takiej a6 były też dostępne 312 to powinno wszystko pasowac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzisiaj z Dawidem zjezdzilismy całe Bielsko za tłokiem. Wojtek składa silnik i Dawid sprzedaje auto[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 23:00_________________________________________________a ja sobie wykrakałem mówiąc ze wszystkim sie teraz auta psują tylko nie mnie... Trace ładowanie powyżej 4000obr a na 5 biegu już od 3500... Autko wpada w tryb awaryjny. Jutro jedzie do CS... Szybka podmiana przepływki nic nie dała więc pewnie jakiś wąż przepuszcza... :confused4:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no i autko się zjebało :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Nie pomogła wymiana przepływki. Wyskakuje błąd na VAGu: Wednesday,04,August,2010,21:02:28:13314 VCDS Version: Release 908.0 Address 01: Engine Labels: 03G-906-016-BLB.lbl Control Module Part Number: 03G 906 016 GN HW: 028 101 211 3 Component and/or Version: R4 2,0L EDC G000SG 7420 Software Coding: 0000072 Work Shop Code: WSC 66565 257 00032 1 Fault Found: 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 3780 /min Torque: 256.0 Nm Speed: 195.0 km/h Load: 100.0 % Voltage: 13.76 V Bin. Bits: 00101000 Absolute Pres.: 2478.6 mbar Absolute Pres.: 1621.8 mbar i wpada w tryb awaryjny... :confused4: Sobie k**wa wykrakałem... A tutaj macie fotki silnika Dawidan z Brzeska: