Treść opublikowana przez siemian
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
aa to zmienia postać rzeczy. Czyli chodzi o to że trzeba dać swoje lampy z a4 i 1600zł?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
z tego co się dowiadywałem na szybko to żeby wymienić wysprzęglik to nie trzeba wszystkiego rozbierać. Jeśli tak będzie i to będzie rzeczywiście wysprzęglik zrypany to poczekam ze sprzęgłem z tego wzglęgu że myśle intensywnie nad jednomasem a chciałbym żeby Turdzi przetestował sprawe tłumików drgań... i nie ukrywam że w tym momencie nie uśmiecha mi się wydać 2 i pól klocka na sprzegło i dwumas/jednomas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: dziś mi chciał pokazać nowe stabilizatory i rozjebał sprzęgło najprawdopodobniej padł wysprzęglik... Szkoda że nie mam zdjęcia jak mnie pchacie... w sensie auto :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:oklaski: :laghing2: [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 18:27_________________________________________________tak mi przykro siemian ;( wiesz ja wymienie wysprzęglik i będe śmigał a Twój tam będzie nadal stał... ...też mi przykro...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm... może być kłopot... Ramki na rejestracje są prostokątne a liczniki okrągłe...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: :polew: wiesz coś o tym
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
też tak myśle... Droga to przyjemność??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no i kuuurwa mówiłem że jak Wojtek pojedzie na urlop to mi się coś zj**ie!!! :confused4: [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 17:51_________________________________________________
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no i niestety nie dotarłem dzisiaj autkiem do domu... Przy próbie pokazania dawidn skuteczności moich nowych stabilizatorów wysypało się coś związanego ze sprzęgłem... Jechałem sobie 180 i zaczynałem hamowanie i redukcje żeby się ładnie złożyć do skrzyżowania niestety pedał sprzęgła wpadł w podłoge i tak został. W związku z tym że nie mogłem wbić biegu dohamowałem i zatrzymalem się na tym skrzyżowaniu. Pierwsza moja myśl była taka że przyjarało sprzęgło i dlatego wpadło. Ale potem sobie pomyślałem że przecież nie miało go kiedy przyślizgać... Dawid mnie popchał, wrzuciłem jedynke, delikatnie przeszedłem przez dwójke i trójke, i na 4 dojechałem do mojego mechanika. Podczas jazdy naciśniecie pedału sprzęgła nic nie zmieniało. Pod kierą przy pedałach wszystko wygląda ok... Zobaczymy co to będzie. Mają na to popatrzeć w poniedziałek. Ciekawi mnie to tym bardziej że nie było żadnego stuku, zgrzytu... nic... Jakby nigdy nic i poprostu nagle pedął sprzęgła został w podłodze a wysprzęglanie nie działało...
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
No w zimie niestety to sobie moge.... [CENZURA] :decayed: [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 00:27_________________________________________________jakbym mieszkał w Norwegii to bym też szukał tylko 4buta...
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
ja ostanio jechałem autem o podobnym set-upie do mojego, a wręcz powiedział bym że na identycznym set-upie tyle że w Q (BRD po programie w CS). I niestety przy mocach 190-200km straty mocy na napęd są dość odczuwalne, szczególnie przy większych prędkościach
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
raczej nie jezdze na granicy bezpieczeństwa. Zawsze zostawiam jakiś margines.
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
pamietam jak nie moglem cie zlapac ......... wiesz tak to już bywa że te czterobuty z 6 gwiazdkami w logo w trakcie oberwania chmury jezdzić w ogóle nie chcą
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja tak nie napisałem Ja jeszcze niestety nie spotkałem klocka który by sprostał moim wymaganiom... Tzn... przeszedłem do porządku dziennego że się przegrzewają,potem piszczą, czasem występują jakieś drgania... i tak to już widocznie ma być Ważne że skutecznie hamują
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
z tego co wiem to Turdzi ma tak jak my Ate.[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 23:56_________________________________________________ tyl mam serie , taka jaka byla w BRD. Z przodu nic mi nie wibruje , przejechalem juz na nich 14 tys , i hebla tez jestem meeeeeega zadowolony miedzy inymi dzieki siemianowi ( tarca i klocek ATE ) , wiem czytalem o towich problemach ...ale moze ja za moalo hamuje hehe, pamiętasz jak jechaliśmy w tym deszczu żeby przymierzyć czy 17 wchodzi na zacisk
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
abslolutnie zadne 4,2 i FWD , S4 DTM to wersja na 25 lecie quattro i S4 w B6/7 nigdy mnie nie zainteresuje , natomiast A4 2.0 TFSI DTM to wersja na zdobycie audi mistrzostwa DTM w 2004 roku.Wychodzilo i w quattro i w FWD i jesli mam myslec to tylko o Q. Ogolnie mi sie jaks strasznie to auto spodobalo a zwlaszcza po tym jak sie podobno prowadzi ( jak nie audi ) i ponoc tez chipsem idzie pod 270KM a to juz sie musi odpychac......... no a jakby tam troche pomodzić to myśle ze 3 z przodu w mocy można by łatwo osiągnąć...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
za późna godzina dla mych przemęczonych oczu... :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
czyli jednak ośka... a szkoda bo mogłaby to być fajna alternatywa dla s4
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a szczerze mówiąc jakbym miał te dwa auta do wyboru to nie wiem czy nie wybrałbym 2.0T... chociaż podobno auta z turbinką nie dla mnie.... [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 23:28_________________________________________________a ten 2.0T DTM też jest w Quattro czy nie?[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 23:29_________________________________________________bo jeśli jest w Q to moim zdaniem ma nawet większy potencjał niż 4.2 który lubi gubić konie i jest straszliwie ciężki
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
turdzi, nie rób tego :decayed: Nie zchodz na złą droge szatana :evil: Zostań przy Avancie... Jeden kredens już masz :polew: mówie o tym niebieskim :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja z doświadczenia wiem ze mechanicy w ASO więdzą mniej niż średnio-inteligentny szympans. I w to że zakłądają to co popadnie też nie wierze, bo mają napewno zalecenie że mają dawać częsci od importera, chyba że ktoś sobie zażyczy inaczej.A to że wkładają częsci innych firm wynika z tego że producent często stosuje inne części na pierwszy montaż a inne sprzedaje potem w ASO jako ori częsci AUDI. Potem zresztą może się to zmieniać, zależy z kim ma podpisaną aktualnie umowe. W Oplu napewno tak jest, bo potwierdził mi to wojtekce który był tam kierownikiem serwisu. Z wieloma częsciami. Klocki które szły na pierwszy montaż miały niewiele wspólnego z tymi które potem się kupowało w ASO w pudełku Opla. Te na pierwszy montaż były lepsze i innego porducenta, żeby zrobić dobre wrażenie na kliencie po zakupie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
rózne zestawy szły
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
którym dostajesz po pupie codziennie tiu...tiu... Ty brrrrutalu... :polew: :polew:
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
turdzi nie ma jednomasa do sprzedania. Turdzi może Ci dać namiary na firme która Ci zrobi takiego jednomasa na zamowienie....
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
no ale jest szansa że jednomas wytrzyma dłużej niż dwumas. Szkoda mi kupować nowego dwumasa który po pól roku będzie w takim stanie jak ten mój teraz...