Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
szczególnie podoba mi się ten prowiant. Turdzi powiedz mi jak sprawuje Ci się ten jednomas? Kiedy go zakładałeś i ile na nim zrobiłeś? Czeka mnie wymiana i cały czas się zastanawiam nad jednomasem. Mówiłeś że można zamówić tam gdzie Ty robiłes. Tylko wole żebyś to troche jeszcze potestował.. :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...powiedział Cuber ubierając skórzane ciuszki z pejczykiem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jedz do Alibi nic ciekawego :gwizdanie: Alibi jest dla ludzi ze wsi i z małych miasteczek :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a to tym się te dwa klocki róznią... własnie się zastanawiałem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie w sobote jest wszystko zamknięte nawet MM chyba w niedziele...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobrej zabawy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to nie wiesz że jego sie od podłogi przykręca aaaaa no tak :> :> :>[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 14:51_________________________________________________http://zabrali.pl/36-nowe-projekty-palacu-prezydenckiego.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
MÓJ
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomcio czemu zniemiłeś nick?? Tamten był lepszy... aczkolwiek żaden szału nie robi.... ale cóż nie każdy może być siemianem... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to musiałeś wjezdzać na podnośnik żeby założyć ten bagażnik? :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak bym myślał, ale tarcza ma dopiero 4kkm przejechane i w ogóle nie jest zużyta, no i nie była ostro hamowana. Jedynie co to hamowanie było na długiej trasie, temperatura była wyższa niż normalnie ale na bank nie były przegrzane. Ale dla pewności sprawdzę w poniedziałek na przyrządzie czy na 100% są proste. to daj znać co i jak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a żeby padało...!!!! :polew: :polew: nie no żartuje
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No i ja mam podobne odczucie. Przed zmianą hamulców wymieniałem oba przednie łożyska i tak dumam czy aby wszystko poskładali oki, choć wydaje mi się, że przy wymianie łożysk nie ma jak roboty spierniczyć. Zawieszenie też raczej oki, bo w maju wymieniałem dolne tylne wahacze tzw. banany na obu stronach (zawsze wymieniam parami) reszta też była sprawdzona i była ok. Styczeń/luty zakładałem nowe amory z odbojami i nowe stabilizatory z łącznikami.[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 10:46_________________________________________________ Masz to samo A wcześniej jak przez ten rok jeździłeś na starych tarczach ATE też tak miałeś ? Wymieniałeś już te zajechane tarcze i klocki na nowe ? nie jezdze cały czas na tych samych. Mam lekkie bicie. Ostatnio prostowałem felgi. Miałem nadal lekkie bicie mimo że felgi były proste. Nie wiem dlaczego po bardzo mocnym rozgrzaniu hamulców to bicie się dość mocno wzmacnia i potem tak już zostaje aż pojezdze pare dni...Potem znowu słabnie ale nie zanika... A czy te bicia miałeś od chwili założenia 345 czy dopiero z czasem Ci się pojawiły ? Pytam bo może problem leży w zwrotnicach, łożyskach i samych piastach, może są inne w S4 i zwykłym A4 ? po jakiś 3 miesiącach się pojawiły
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja wiem że płynna jazda jest bardzo efektywna ale ja czasem lubie "powalczyć" i się pobawić Choć wiem od zabaw są tory a nie ulice. Dlatego uważam że w Polsce powinno się pobudować małe tory gdzie można by się na spokojnie pobawić a nie że trzeba lecieć przez pól Polski żeby pojezdzić po torze który pozostawia wiele do życzenia...
-
[B7 BPW] Brak mocy po usunięciu dpf-a
trzeba by podłączyć Vaga i zobaczyć czy nie ma jakiś błędów w steroniku silnika. Przez to auto może być cały czas w trybie awaryjnym.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no mam nadzieję, że bocian, a nie sąsiad :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no czyli to jednak bocian... :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
to jakie dni masz wolne? Będe Ci przysyłał jedną dziennie... Mam nadzieje że masz wolny miesiąc :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: kochanki też?? :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
może... Młody jeszcze jesteś to nikt Cie nie uświadomił... :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Masz to samo A wcześniej jak przez ten rok jeździłeś na starych tarczach ATE też tak miałeś ? Wymieniałeś już te zajechane tarcze i klocki na nowe ? nie jezdze cały czas na tych samych. Mam lekkie bicie. Ostatnio prostowałem felgi. Miałem nadal lekkie bicie mimo że felgi były proste. Nie wiem dlaczego po bardzo mocnym rozgrzaniu hamulców to bicie się dość mocno wzmacnia i potem tak już zostaje aż pojezdze pare dni...Potem znowu słabnie ale nie zanika...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a to ja myślałem żę one wychodzą z kapusty, zabiera je bocian i mi przynosi... :shocked:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
helllołłł :hi: [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 08:54_________________________________________________ buahahaha.. fotoszop robi cuda... To już nie tylko blondiny robą sobie lifting
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jakto nie?? To po co ja cholera czekam codziennie wiczorem na bociana... :polew: