Treść opublikowana przez siemian
-
[Małopolska] Widziany, widziana
uuu słyszałem że Alfy się psują ale że aż tak że odpadają 3 koła na raz...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Grisza bo to dupki żołędne są... widzisz jak wódź pojechał na urlop to się nei potrafią zebrać. Śrubki już czekają w ASO. Maciek już się nie moge doczekać jak wrócisz do nas bo czeka MEGA REZANKO u mnie :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no jakto co? Guru na wakacjach to spotów ni ma :polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
dajcie spokój.. takie coś ohydnie wygląda w aucie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja nie dam rady :gwizdanie: :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zakładaj takie: co się będziesz....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widziałem że ostatnio podobnie się bawiłeś autem Hammera tam na polu obok pracy :decayed: Moim autem Wojek jeszcze w życiu nie trzymał kluczyków z mojej furman a co dopiero jeździł. Siemian Ty PAŁO :doh1: to już wiem dlaczego wymieniłeś pół silnika... Od mojej fury Wojtek trzymał kluczyki niejednokrotnie i nic się nie psuje, uszczelki pod głowicą nie padają, obudowy turbin nie pękają :wink4: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak Ci sie tylko wydaje A to w takim razie to pewnie było auto Dawida. Z daleka wyglądają podobnie, chociaż tak mi się wydawało że te kapselki na kołach mają więcej niż marne 18 cali
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widziałem że ostatnio podobnie się bawiłeś autem Hammera tam na polu obok pracy :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli juz seplenisz jak ja? :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak to jest jak nie kupuje się Audi :decayed:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
no nie mów że to zrobiłeś... nie podpuszczaj mnie :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czecho Grisza
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ja bym zbytnio nie panikował. Bo jest to widoczne głównie na nie zapalonym displayu. Po właczeniu nie widać tego tak bardzo
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ja w poprzednim rnsie tak miałem bo czyscilem to róznymi środkami, nie wiedząc że nie powinno się. Najpierw spróbuj na sucho, szmatką do okularów. Możesz ją ewentualnie delikatnie nawilżyć wodą. Ale delikatnie. A potem drugą stroną do sucha przepolerować. Daj znać co i jak
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
hmmm... Wygląda jakby troche była zdarta ta powłoka. Ale to równie dobrze mogą być smugi. Tych wyświetlaczy nie powinno się czyścić płynami do mycia szyb itepe... bo właśnie coś takiego się może zdarzyć. Weź szmatke do czyszczenia okularów i lekko dociskając spróbuj to "wypolerować"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Krakusy łodpoczywają :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wiedziałem Piotrek że w głebi serca życzysz mi jak najlepiej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: z Chorwacji [br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 17:13_________________________________________________tęskniecie prawda? :naughty:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokładnie a potem kupuje Playboya i wklejam swoje zdjęcia obok tych ślicznotek... Ale to potem daje na inne forum :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie nie pada :> :> :> tak w ogóle to :hi: pozdrowionka z Chorwacji. Dawid jak tam Twój silnik?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
tiaaa... i klapki sprysków :polew: [br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 11:53_________________________________________________kolejna porcyja foteczek, tym razem w troszke innej scenerii:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
czyść laser