Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Za taki komplet jak w aso tylko wg. numerków ATE płaciłem 888 zł łącznie z przesyłką :gwizdanie: tarcza ATE 24.0130-0119.1 - 299 zł / szt klocek ATE 13.0460-7201.2 - 265 zł / kpl Opakowania z hologramem więc na 100% oryginały ATE. Cena bdb dlatego się zdecydowałem. Tarcze Zimmermana najtaniej znalazłem za 480 zł/szt . Nie no ja wiem. Bo ja przecież niecały rok temu kompletowałem zestaw z Ate i za tarcze i klocki płaciłem podobnie. Ale tak jak pisałem wyżej nie wiem czy znowu się zdecyduje na Ate.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
napisz do Wąskiego może ma
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
sam jeszcze nie wiem co będe wrzucał. Byłem przekonany że Ate ale po tym co się podziało nie wiem czy nie zaryzykuje i spróbuje czegoś innego. Ori ceny są przerażające a przypuszczam ze jakościowo będzie podobnie. Ostatnio zebrało mi się troche kosztów i po powrocie z urlopu czeka mnie dużo wydaktów więc mocniejszy hamulec (np. Porsche) na razie odpada. Cieńko z kasą a jak pomyśle żę po powrocie z urlopu czeka mnie wymiana sprzęgła, dwumasa, przegubów, rozrządu i ogólny przegląd to już mi gorąco... Ceny tarcz i klocków w ASO: tarcza 8E0615301T: 654.75zł /szt. klocki 8E0698151C: 697.63zł /kpl.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak jak chciałeś z tyłu haft: "Niech żyje PiS i Radyjo Maryja" a z przodu "Passat Forever"...?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Grubości nie mierzyłem ale z tego co pamiętam to Wojtek jak zmieniał klocki 3 tygodnie temu to sprawdzał i było jeszcze ok. Po tych klockach miałem wymieniać. Na tych tarczach mam założone czwarte klocki, a same tarcze mają niecały rok.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja wszystkie części kupuje u wojtekce, bo Wojtuś też się opiekuje moim autkiem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie podobno grad u Was był...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no jakość już chyba nie ta co kiedyś. Dotychczas byłem zadowolony ale jak przegrzałem tarcze i klocki to zdanie zmieniłem. Rozumiem że dostały w dupe ale nie powiny się dziać moim zdaniem takie hocki klocki przy takim rozmiarze hamulca... :gwizdanie: Klocki zaczeły teraz jeszcze piszczeć to doszedłem do wniosku że przechodze na coś innego. Najwyższy czas spróbować.
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
ja bym tego nie lał... kupuj STP
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
chyba za punkt odniesienia...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Rodzice z synkiem wybrali się do cyrku. Kiedy tata poszedł po słodycze, na arenę wszedł słoń. Chłopiec wstał i wyciągając rękę krzyczy do mamy: - Mamo, mamo, co to jest? Zaskoczona matka odpowiada: - To jest ogon słonia. Ale synek krzyczy dalej: Ale nie to, to takie pod spodem! Zakłopotana matka odpowiada: - Aaa, toooo... nic takiego. Wraca tata, ale bez napoi, więc idzie po nie mama. Synek wiesza się tacie na ramieniu i pyta co to jest, wskazując na słonia. - To jest ogon, synu. - Nie, to pod spodem - To jest siusiak słonia. Chłopiec chwilę się zastanawia, po czym mówi: - A mama powiedziała, że to "nic takiego". Ojciec z dumą rozpiera się na foteli i mówi: - No cóż, synku. Tatuś trochę mamusię rozpuścił.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
no mam to mam. Tylko nie moge znaleźć na dysku...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No było pare takich hamowań pod rząd może nie do 0 ale do 50 przy nawrotach. Pęknięć nie ma, ale są mikropęknięcia które są oznaką przegrzania tarczy...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
gdzieś miałem taką płytke i namiary na nią. Poszukam ale nic nie obiecuje
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
:polew: Siemianku, kiedy w koncu przestaniesz wierzyc w ''zajebistosc'' Ate ???? mowilem Ci montuj FDSP, tam nie bedzie niespodzianek, a tak przy okazji warto spuscic plyn z zaciskow po takiej jezdzie Właśnie chyba przestałem wierzyć w Ate... :confused4:
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
a to nie lepiej po prostu na stacji bezynowej kupić STP...? Nie lał bym niczego co nie jest od renomowanego producenta...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.koraszewski.com/sklep.htm :kox: :slina:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a po co Ci to?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemian ty zastanów się co piszesz bo nie masz pojęcia kto i ile jeździ [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 14:32_________________________________________________Dobra spadam bo widzę że nie ma z kim tu pisać. Nara Ale Pablo to że zostawiłeś 4 ślady na asfalcie nie oznacza że jechałeś tamtędy cztery razy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo przyznaj się że chciałeś poprostu przewietrzyć lakier bo Twoje auto dawno nie pamięta tak dalekiej wyprawy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Odsylam glowice.. zj***na?? :wallbash: gniazda wtryskow zjebane facet nie robi problemów ze zwrotem kasy? co powiedział?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jezdze tutaj od lat. Obecnie moim zdaniem najlepsza droga to Czechy Autsria Słowenia Chorwacja. Kierujesz się na Brno, Mikulov, Wiedeń, Graz, Maribor, Zagrzeb a potem już w zależności gdzie jedziesz. Na Krk z Bielska mam 900km jakieś 6 i pól godziny jazdy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Odsylam glowice.. zj***na?? :wallbash:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Pare cieplutkich fotek prosto z Chorwacji
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
chyba się nie da kierownic zamontować bo u nas z przodu są IC i zbiorniczek płynu do spryskiwaczy. Płym mam zalany ATE BlueRacing...