Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. To ja widze że Nex wyznaje zasada, podsyłać fotki wszystkim i na wszystkich... :decayed: 180-200... :mysli: może spadałeś z mniejszej przepaści... :mysli:
  2. wydaje mi się że felga 8'' z takim ET może dobijać na dziurach o nadkole
  3. dokładnie. Ta pierwsza kiera jest od a3 i możesz ją zamontować, o ile bedziesz miał do tego poduche z a3. Pozdrawiam[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 14:40_________________________________________________dokładnie tak samo jest z kierami 4 ramiennymi. Chodzi o to że w a3 koło śrub do przykręcania poduchy są dwa bolce, a w pozostałych tego nie ma.
  4. nie podpuszczaj nex... :decayed:
  5. http://www.sadistic.pl/daj-kobiecie-wozek-golfowy-vt37755.htm
  6. z łUkrainy...??? jak będą jakieś fajne o możesz mi jedną wyleasingować, postawi się przy drodze to będzie zarabiać :decayed:
  7. :polew: :polew: :polew:
  8. a to się jeszcze da.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  9. tak głosowałem na Ogra No to dobrze... Takie było moje zamierzenie, żeby małomiasteczkowym ludziom to zdjęcie się nie spodobało
  10. Gryfi wczoraj Cie widzałem... Pisałem na widziany widziana ale chyba nie czytałeś... I powiem że rzuca się w oczy ten czerwony kolor... Wdać że furke chyba pucowałeś przez miesiąc :decayed:
  11. uuu no to przygode miałeś :naughty: http://www.a4-klub.pl/smf/kwiecien_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_2010_glosowanie-t115921.0.html panowie głosowaliście? Nie mówie że na mnie ale ogólnie im więcej osób zagłosuje tym lepiej :naughty:
  12. znowu skasowałeś... :polew: [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:59_________________________________________________ŻENUAaaa.... :polew:
  13. już się nie tłumacz... :polew:
  14. Nie nie Pablo. To ja wykasowałem posta na stronie 2999 zaraz po tym jak Trzeniu napisał 3000... Na to Ty napisałeś coś, po czym WYKASOWAŁEŚ POSTA widząc że jest pierwszy na 3000 stronie, więc to ty jestes OSZUSTEM... :polew: :polew: [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:55_________________________________________________Dałeś się wrobić jak dziecko :> :> :>
  15. Pablo stawia[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:52_________________________________________________ :decayed: :decayed:
  16. nie nie... Ten kto acznie stronke 3000 ten stawia :naughty:
  17. kuuuurfa to czemu po mnie nikt nie zadzwonił... ;( ;( ;( ;( ;( :polew: :polew:
  18. ...i litr Finki też... :decayed: :naughty: :kox:
  19. a co tam się działo??
  20. :polew: :polew: :polew: takiego:
  21. :polew: :polew: oj pitera to chyba teraz wszyscy znają :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.