Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
zawias dopiero do mnie idzie. Listwy też. Pójdą w kolor taki jak tylna dokładka wydechu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed: [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 15:24_________________________________________________ a co cegła leciała? :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no nie mow że masz taką głupią jape... :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a własnie flaszka...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to będziemy strzelać w kolano :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gratki dawid kolorku... Ty Nasz Różowa Landrynko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a gdzie Ty tak Piter pędziłeś o 11:20?? Jak kolega jedzie inką a nie audi to już go nie widzisz.. ..zresztą Ty nigdy nikogo nie widzisz.. aż się zdziwiłem że fajeczki nie paliłeś...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Allroadom mowimy NIE ! cicho!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ło kurcze... gdzie to mnie dorwałeś... Nie widziałem Cie. Trzeba było dać znać że tobisz zdjęcie to bym się przynajmniej uśmiechnął...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokladnie. Niestety ja nie mam jeszcze blach bo... sobie o nich zapomnialem... musze dokupić[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 20:15_________________________________________________a u mnie szykują się dwa małe modziki. Jak wszystko dobrze pójdzie to pod koniec przyszłego tygodnia powinno wszystko być zrobione. :dance:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to fakt... Byłem ostatnio w stronach Nexa... nawet zrobiłem fotke: Na tym sztywnym holu to oczywiście Nex wyciąga tą cięzarówke swoim Passkiem... ..mówie wam. Tak się zmęczył że aż mu się kapelusz przepocił
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
kolego nie idz na łatwizne. Wszystko jest dokłądnie opisane na forum. Wystarczy poszukać. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 11:03_________________________________________________eee, eee synek... Nie ma takiego składania życzeń...!! Fablo napewno czeka na życzenia na PW :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kto to jest Pablo? Ja znam tylko Fabla... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wreszcie to zrozumiałes... :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widziałem ją wczoraj :decayed: Często przjeżdzam koło miejsca gdzie stoi.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
boś jest ham i prostak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tobie Twoja amfibia też się podobała... Fablo 100 lat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko, spoko. Ale może nie spamujmy tak bo jeszcze nam Pablo przypierdoli
-
Austria - mandat 700 EUR za przekroczenie prędkości ? Czy to możliwe ?
we włoszech zmienili z 5 lat temu przepisy. Koledze zabrali na miesiąc prawko i dostał 300 euro mandatu bo na autostradzie (dop. 130km/h) jechał 172km/h.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
każdy ma swój gust... mnie się ogólnie nie podobają b7 bez relingów. Ta folia też mi jakoś nie pasuje. Ale najważeniejsze że Przemianowi się podoba... ...pasuje mu do włośów na żelu
-
Austria - mandat 700 EUR za przekroczenie prędkości ? Czy to możliwe ?
Oj to mieliście szczęsci. Ja jak w styczniu jechałem to pod Bratysławą minęła mnie jedna RS4 policyjna za 5km taka sama (nie ta sama) stała na poboczu na kogutach i kogoś miała, a 10km za Bratysławą na poboczu stał Passat CC z podwójnym wydechem i też kogoś miał... Od tego czasu zacząłem jezdzić powolutku po Słowacji...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koleżanka robi Ci profi fotki... :naughty: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a jakieś zamienniki przegubów? Napewno są. Napisz do Wojtekce