Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. zawias dopiero do mnie idzie. Listwy też. Pójdą w kolor taki jak tylna dokładka wydechu
  2. :decayed: [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 15:24_________________________________________________ a co cegła leciała? :polew:
  3. no nie mow że masz taką głupią jape... :polew: :polew:
  4. a własnie flaszka...
  5. to będziemy strzelać w kolano :decayed:
  6. gratki dawid kolorku... Ty Nasz Różowa Landrynko
  7. a gdzie Ty tak Piter pędziłeś o 11:20?? Jak kolega jedzie inką a nie audi to już go nie widzisz.. ..zresztą Ty nigdy nikogo nie widzisz.. aż się zdziwiłem że fajeczki nie paliłeś...
  8. Allroadom mowimy NIE ! cicho!!
  9. ło kurcze... gdzie to mnie dorwałeś... Nie widziałem Cie. Trzeba było dać znać że tobisz zdjęcie to bym się przynajmniej uśmiechnął...
  10. dokladnie. Niestety ja nie mam jeszcze blach bo... sobie o nich zapomnialem... musze dokupić[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 20:15_________________________________________________a u mnie szykują się dwa małe modziki. Jak wszystko dobrze pójdzie to pod koniec przyszłego tygodnia powinno wszystko być zrobione. :dance:
  11. a to fakt... Byłem ostatnio w stronach Nexa... nawet zrobiłem fotke: Na tym sztywnym holu to oczywiście Nex wyciąga tą cięzarówke swoim Passkiem... ..mówie wam. Tak się zmęczył że aż mu się kapelusz przepocił
  12. kolego nie idz na łatwizne. Wszystko jest dokłądnie opisane na forum. Wystarczy poszukać. Pozdrawiam
  13. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 11:03_________________________________________________eee, eee synek... Nie ma takiego składania życzeń...!! Fablo napewno czeka na życzenia na PW :decayed:
  14. a kto to jest Pablo? Ja znam tylko Fabla... :polew:
  15. wreszcie to zrozumiałes... :decayed:
  16. widziałem ją wczoraj :decayed: Często przjeżdzam koło miejsca gdzie stoi.
  17. Tobie Twoja amfibia też się podobała... Fablo 100 lat
  18. spoko, spoko. Ale może nie spamujmy tak bo jeszcze nam Pablo przypierdoli
  19. we włoszech zmienili z 5 lat temu przepisy. Koledze zabrali na miesiąc prawko i dostał 300 euro mandatu bo na autostradzie (dop. 130km/h) jechał 172km/h.
  20. każdy ma swój gust... mnie się ogólnie nie podobają b7 bez relingów. Ta folia też mi jakoś nie pasuje. Ale najważeniejsze że Przemianowi się podoba... ...pasuje mu do włośów na żelu
  21. Oj to mieliście szczęsci. Ja jak w styczniu jechałem to pod Bratysławą minęła mnie jedna RS4 policyjna za 5km taka sama (nie ta sama) stała na poboczu na kogutach i kogoś miała, a 10km za Bratysławą na poboczu stał Passat CC z podwójnym wydechem i też kogoś miał... Od tego czasu zacząłem jezdzić powolutku po Słowacji...
  22. Koleżanka robi Ci profi fotki... :naughty: :gwizdanie:
  23. a jakieś zamienniki przegubów? Napewno są. Napisz do Wojtekce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.