Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtuś jutro na kacu łapy precz od mojego auta Wypocznij sobie, wymyj się, odświez, załóż rękawiczki, kombinezon, dmuchnij w alkomacik i dopiero jak bedzie 0,0 to zbliż się na mniej niż metr... Kurcze tylko tak myśle to jak już będzie 0,5 promila to możesz powoli się zabierać. ...bo za tydzień auto potrzebuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eeee a ja bede tylko w weekendy w krakowie... To chyba kolejny powód żeby przenieść spoty na tydzień... Ja głosuje na niedziele
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
za***iście...niech sie Piter wypowie a co latał z gołą d*pą...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widze że Pablo leci ostro monologiem...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a mnie ludzie którzy sie raczej na motoryzacji znają odradzali EBC... :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
taaa... AMG, BRABUS, TS, itpee :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przestawiles sobie na farenhajty. Jak nie mam pojecia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no dobrze.. żeby nie było mu przykro...: ykku Ty bykku
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale przecież opory toczenia są mierzone podczas wytracania prędkości na hamowni i są odejmowane. Zawsze masz dodatkowy wykres z oporami toczenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pijesz palisz i widzisz nie urosłeś...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: wstawać kuuuurwa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a na rękach troszke dłużej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
odezwał się hahaha cicho smarkaczu !! :bicz3: ciągnij pałe stara pruchwo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Godzic Ciebie przecież Piter zajedzie na śmierć w wieku 25 lat więc się nie liczysz :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pewnie jest 89 rocznik i kozaczy
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
oj nie wiem. Mnie to montował wojtekce więc z takimi pytaniami do niego najlepiej. ETKA pokazuje że jest tylko jeden rodzaj tych osłon w B7.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wujek staszek mistrz ciętej riposty mógłby się uczyć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spokojnie...za tydzien otwarcie sezonu grillowego zaraz zmienię nagłówek na naszej stronce Patrzcie przestraszył się kampani wyborczej Pitera i wziął się do roboty :decayed: Nie zdziwie się jeśli za tydzień przyjedzie na spot z wiaderkiem i gąbeczką i wszystkim odpicuje bryki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo jaki Ty jesteś mądry.... Dasz mi autograf?? PLISSSSS... :polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widze Godzic że strasznie zapracowany jesteś.. :polew: :polew: [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 13:49_________________________________________________znaczy interes leci pełną parą...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
patrzcie jak się Bielsko bawi.. :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter na prezesa od razu.... co się będziesz z modami poniewierał... :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja wszystko pamiętać!! :decayed: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu