Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie widze sensu w zakładaniu wierconej litej tarczy...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tyrna mega fachowiec, tyle ze terminy ma na 3-4 miesiące do przodu, chyba ze zostawisz mu auto to wolnej chwili popatrzy. Jak kumpel był u niego z pól roku temu to dowiedział sie ze nie przyjmuje juz nowych klientów bo z tymi teraz sie nie wyrabia :-D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie nie robiliśmy coś takiego: :decayed: Podobno przemo zrobił już również wstępny projekt na wielkanoc:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja się spotkałem z takimi i takimi. na końcu produkcji to już wrzucają chyba jak leci
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tarcze nie pasuja
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
na mój gust ok. 300mm
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja mam na stanie osłony do ośki z końcówka P i sa na 3 śruby mocowane
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dokładnie. Doskonale zdawałeś sobie sprawe że takie uderzenie w tak wiekowym aucie to już nie przelewki... nie wiem czemu ale przypomniała mi się ta reklama... dobrze że u Ciebie kółka nie odpadły- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
doooooookładnie wiedizałem że skądś ją znam :grin:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wolne toczenie wolnym toczeniem a smerfowy lakierek ze zderzaka schodzi- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja wczoraj widziałem jak stary chłop w 13 letnim gruchocie,parkując, wycofał w klombik z napisem "zakaz parkowania" :grin::grin: dobre to było- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Od dwóch lat to mówisz i tym samym oszukujesz siebie i innych dobrze napisaleś sponsor się wycofal- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tak zrobie- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jutro sprawdze na ile otworów sa te z konówką P czyli do ośki. niestety oslon pod quattro juz nie mam wiec nie moge porównac- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
z tego co zauważyłem to osłony w b6 i b7 mają rózne oznaczenia i tutaj szukałbym różnic. sam miałem dwie osłony 8e0 z końcówką P (ośka) i Q (quattro) pod 288 i są całkiem inne. ale spotkałem się z opiniami że pasowały bez problemu. przypuszczam że jest jeszcze jakiś trzeci model osłon który pasuje tu i tu ( a może któreś powyższe pasują w obu przypadkach). napwno osłony sa w wesji na 3 i 4 otwory- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak słyszałem. Podobno na śmietniku znalazł... Ktos wyrzucił prawie nowki opony. 1982 rok produkcji i ponad pól milimetra bieznika... Artur przez cały weekend nie mogl uwierzyć w swoje szczęście- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
biorąc pod uwage stan Twoich opon to myśle że nawet przy +20 i suchutkiej drodze możesz na wszelki wypadek coś wspomnieć...- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
już włansie koledze proponowałem 288- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tyle razy mówiłem pepożowi że na grubie się nie kurzy papierochów: Pożar w kopalni Sośnica nieopanowany, ale zagrożenie nie rośnie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: o kur*a nie znałem tego ... Musze to na Arturze wypróbować- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
To po co Ci diesel ktorego do tego męczysz... Kup benzynioka...- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
45 tys.... Nie no super...:grin:- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
no tak, masz potwierdzenie jak wytrzymuje... ile zrobiłeś na programie?że nie ślizga to jedno, a żywotność to drugie...- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
Wtedy to tak. To lepiej od razu obić ale dwumasa tez bym wymienił - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu