Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Widać. wiem
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie nie... sprawdzałem czy nic się nie odkręca ani nie urywa bo ostatnio takiemu jednemu się urwało i silnik musiał wymieniać oj Hammerek od dwóch lat nie mam tam tej listy bo jak oklejaliśmy auto to ją gdzieś zgubiłem i nie mam czasu jej kupić ---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ---------- o to chodzi... lubie festyny... ze słodyczami mi się kojarzą ---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ---------- oj już pewnie nie długo. Przed albo po zimie folia idzie out... Co będzie dalej zobaczymy. Albo przyjdzie jakiś inny kolorek albo zostanie srebrny- troche się już za nim stęskniłem
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a dziękuje też jestem bardzo zadowolony ---------- Post dopisany 02-10-2013 at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 11:38 ---------- do kompletu doszły ledowe lampki od podświetlania podłoża po otwarciu drzwi (żółte światło z żarówek troche teraz nie pasowało). Od razu uprzedzam górnych żarówek w lampkach podsufitki zmieniać nie będe bo używam ich tylko gdy potrzebuje żeby w aucie było jasno i taka barwa światła mi odpowiada. było: jest:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
no macie auto artura: ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- :polew::polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wkleiłem foto o Twojego wątku żeby każdy mógł obadać tego nowego moda
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
no cóż... można prosić Artura o fotke auta na xenonie... Od tygodnia się prosimy... Dlatego postanowiłem podjechać do Jastrzębia i cyknąć dla Was to foto... Akurat spotkałem Arturka który po montażu RNSa, BT, xenonów chciał być bardziej taki jak ja i okleić sobie auto w czarny mat... Własnie kończył i był dumny jak cholera... ...niestety chyba źle się za to zabrał... ...hmmm... ...xenonów na zdjęciu niestety też nie widać... ...no zresztą sami popatrzcie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no nie wiem... :polew::polew::polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Artur wiem że po tym montażu RNSa, BT, xenonów chciałeś być bardziej taki jak ja i okleić sobie auto w czarny mat... ...ale jakby Ci to powiedzieć... ...hmmm... ...to się nie tak robi: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moge wzac troszke miękkiego drewna na rozpałke ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- no to szykuje sie mega grillowy spocik miękkie drewno... aż boje się pomyśleć co to oznacza w Waszych stronach i co przywieziesz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no gdzies sa:wink:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew::polew::polew::polew::polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Słuchaj Marka mówi z doświadczenia No ja k... myślę ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- Ale no, przynajmniej rozruszałem wątek trochę ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ---------- Przed A4 miałem Escorta.... tam to się nie martwiłem odcieniami... byleby rudego nie było widać Ahh.. jak sobie przypomnę te podłużnice.. a raczej ich brak... :facepalm: a no to wszystko się wyjaśniło... ...LEDzik vel Diodka też miał escorta...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i tak bedzie się róznił odcieniem dlatego nawet nie warto sobie głowy zawracac
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak, trochę racji masz, ale jak trafi się kolor np. 200zł droższy to wezmę go, bo malowanko to też 200-300 No ale nic, pierwsze co to czeka mnie batalia z samopoziomem. Zobaczymy z czym to się je ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- Majster, a lampy się tylko przerzuca? Podłączenie, wtyczki są takie same? jak czytam takie rzeczy... :facepalm::facepalm: nie rozumiem jak można kupować jakiś używany element w kolorze żeby go nie lakierować... przecież to i kat będzie w całkiem innym odcieniu... to tak jakbyś kupił używane majtki i ich nie wyprał*... :facepalm: *no może lekka przesada bo w końcu kto kupuje używane ciuchy... ale coś w ten deseń
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Przeciez te druty masz w 99% przy zacisku od razu
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
ogarne to w najbliższym czasie Kabelki tam dochodzą, wiec nie wiem czemu nie świecą, dzisiaj już nie miałem kiedy tego sprawdzić ps. dzięki siemian jeszcze raz za pomoc w przecięciu kabla To to było uroczyste przecięcie kabla
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
szufladka i kubek się nie świecą!!!!:shock3::shock3:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
odkopie trochę nie mów że pracujesz w tej branży ? i tak i nie - tak bo faktycznie mam z tym coś wpólnego nie - bo nie jest to moje główne źródło utrzymania*1 (pomagam tylko w tej kwestii kuzynowi*2) A foto w tym kontekście było robione celowo dla dodania efektu i klimatu zdjęciu 1*. Podobno z gwałtów na zlecenie jest lepsza kasa i to jest głowne źródło utrzymania 2*.Miron jest przedstawicielem handlowym...załatwia klientów, dba żeby zamówień nie było za mało. Ale to tak hobbystycznie
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
hejka. Miło było poznać Michał. Co do autka to napisze tak: widziałem no i to by było na tyle mojego komentarza :decayed: ---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ---------- ustaw sobie stałe comiesięczne zlecenie z konta do mnie na jakąs tam kwote... w 3-4 lata myśle żę się z tym wszystkim uporamy ---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ---------- zedytowałbym pierwszego posta: Jeżeli chodzi o MOD-y to raczej nic wielkiego nie planuje.* edit: Poznałem siemiana zmieniam zdanie. Z góry przepraszam za głupote którą wcześniej napisałem... Więcej grzechów nie pamiętam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
...a co tam... zaszaleje :hi::decayed::decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a dziękuje, też tak uważam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No wiadomo misiu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
godzic i jego senne fantazje... już nie raz mi o nich opowiadał...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hammerek Ty tam pilnuj lepiej interesu wożenia Pary Młodej. Miron ma podobno lepsze wyniki finansowe bo szybciej do rzucanych grosików dobiega
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
OGNISKO ROZKRĘCA imperator-organizator-predator . jedyny w swoim rodzaju . niepowtarzalny . . z ziemi Jastrzębskiej . . . tylko dla Was... . . . we własnej osobie . . . jesteście gotowi . . . . . powitajcie go ciepło . . . . . . . DJ LaParówaaa* *dla znajomych Arturoo