Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a no racja :polew::polew::polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:grin::grin::grin: fake... nigdy nie założyłbym japonek bo by się złamały... a tak BTW. to zdjęcie musi być strasznie stare... co robi młody Obama na tym zdjęciu w lewym dolnym rogu? ...już wiadomo gdzie się tak opalił :polew: ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ---------- Hammerek dotarłem do filmiku na którym testujesz, niczym pilot myśliwca F1 przed misją, jak będziesz znosił większe prędkości i przeciążenia w Twoim samochodzie z nowym silnikiem
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
jaka baterie kupiłes, dokąłdnie jaki model, rozmiar i moc??? Duracel AAA,ok 6cm, na większą narazie nie było floty :decayed: o taką:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
chodzi Ci o folie?
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
Za słabo sie rozgladasz :-D a w jakiej miejscowości jestes? :-)
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hammerek porpostu tak zazdrościł mi wymiany silnika że podobno przez tydzień myślał co by tu wykręcić w silniku żeby wyglądało naturalnie... A jako że jest ambitny i chciał być jeszcze lepszy to i skrzynie też załatwił... (tak naprawde to przypomniał sobie że ja skrzynie rok temu też już wymieniałem ) Widzisz Hammerek mówiłem Ci że wsypanie kilograma cukru do multitronika to dobry pomysł
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
no może i nie codzienna... ale co miał zrobić... pohlastać się i walnąc wózkiem o sosenke...? zepsuło się to się wymienia... ot tyle... Zawsze trzeba być przygotowanym na takie rzeczy...- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
no a jak ma podchodzic? zepsuło sie to trzeba wymienić... niezbyt rozumiem...- [ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
hejka. czy to z Tobą mijałem się dzisiaj w okolicy Baśki Vody? pozdro- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a jeszcze nie wiem :decayed: Pozdro od Kapitana- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przemo dzięki za spota- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
To narzeczony Madzi :polew: tak tak to ja :decayed::decayed: ogólnie zauważam tu bardzo dużo A4 z polski- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no w sumie założyłem... ale żeby aż takie straty przez to wyszły? ciekawe- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
uspokój się bo wyśle SMSa- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
staniemy na kreske to zobaczysz czym się podniecać a fakt też mnie to zastanawiało czemu nagle wyszły tak duże straty skoro wszystko jest takie jak było...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no można by było. Baśka Voda. Samo centrum. Jak byś jechał nadmorskim bulwarem nie sposób nie zauważyć mojego auta :decayed::decayed: a Ty gdzie?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
żebym ja Hammer nie umieścił spy foto Twojego podnośnika...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
My spadamy do Chorwacji. Wracamy za jakiś czas. 3majcie sie- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no i tak oto udało się shamować autko po wymianie silnika. Co ciekawe moc została praktycznie nie zmienna za to moment poszedł ładnie do góry przez co autkiem dużo przyjemniej się jezdzi . Różnica w jezdzie jest znaczna Poniżej porównanie wykresów Jadąc na wymiane silnika i tak udało mi się rozpędzić moją kruszynke do licznikowych 243km/h co mi w zupełności wystarcza- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Miałem nadzieje ze nigdy nie bede miał okazji pisać w tym wątku z jednej czy drugiej strony... uwaga na kolege HORAS84. Dwa tygodnie temu kupił kierownice i jeszcze pare innych gratów. Prosił żeby wysłać pilnie kurierem za pobraniem. Wysłałem... Paczka wróciła po dwóch tygodniach (po dwóch przełożeniach odbioru osobistego...). Ze strony kolegi zero kontaktu (PW, telefon), a widze że wczoraj był na forum ale nie odpisał... Rozumiem że są różne sytuacje... ale to się dzwoni... Powiedziałby wypadło tak i tak, losowa sytuacja nie mam kasy, zwróce za wysyłke, paczka do Ciebie wróci... a nie takie coś... Straciłem tylko 50zł na wysyłke... Także prosze o jakieś wytłumaczenie...- TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
ulala... powodzenia. czekam na relacje- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jaką firme polecam to nie wiem ale moge Ci smiało powiedzieć jaką odradzam bo można sobie ręce pobrudzić z odłażącej farby takie wisz w ori pudełkach ---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- te są słitaśne- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no jak Ciebie ostatnio widziałem to nie szło mu to tak żwawo... może dlatego że to był osioł... ...i nie mówie o tym co był na dole - H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J