Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
Nie ma czegoś takiego jak dobry dwumas gdy sprzęgło sie kończy...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widziałem wczoraj jak zbierali... szkoda bo ładna ta biała S3.... mam filmik jak karetke podnoszą
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
no i Marcia miał jak zawsze racje
-
Zmieniarką CD kłopot Concert II
dokładnie. jako że sprawa była pilna a na miejscu nie miałem kabla to kabel szedł bezpośrednio z navi-servisu... nie popisali się chłopcy
-
Zmieniarką CD kłopot Concert II
Navi-service...
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Bartku ale to chyba oczywiste że nikt przy tych kablach nie kombinuje. podpina sie poprostu tak jak sie da przepinasz dwa kable które są i nic nie mostkujesz. a do poduchy wpinasz to co jest i przypuszczam że wszyscy tak to rozumieja bo nikomu by nawet do glowy nie przyszlo mostkowanie kabli w takim miejscu
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
pisał w B6 div. normalnie dwa ładunki miał podpięte
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
to dobra wiadomość ...tzn że poducha wywaliła... mam nadzieje że koledze nic się nie stało. Ale mysle że kolega Patryk zasługuje na flaszke od klubu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w lecie
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
a ja bym proponował nie zaśmieciać tego wątku bo nie jest on po to żeby dyskutować jak ma wyglądać dział sprzedam. ZK napewno dokona dobrego wyboru. zresztą: Bardzo proszę bez zbędnych komentarzy w tym wątku! Najlepiej aby wypowiadały się osoby, które są poszkodowane! Odpowiedzi osób pod którymi adresowane są skargi są bardzo mile widziane. Reszta postów komentujących, a nie związanych z tematem, będzie kasowane , aby uniknąć bałaganu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
podziękował
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dev wysuwał rolete i wtedy robiło się k**ewsko twardo
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a czy ja napisałem że każda? napisałem że występowało to w RS4
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
RS4 ogólnie miał z tego co pamiętam zawieszenie ze zmienną charakterystyką tłumienia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki Panowie :hi:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Polecam sie na przyszłość :-)
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ty bucu.. jak nie wiesz to nie pisz... ...mój miał za napęd koze a nie konia... :polew:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
jak patrze na Twoje auto to dochodze do tego samego wniosku
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ja gdybym miał felgi które wyglądają jak "0" a nie "o" to bardziej bym się na tym skupił a nie na dystansach... ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ---------- Hammer tak sobie myśle że miałeś dużo szczęścia że dwa lata temu nie wyciągał Ci z rowu pod bukowiną ten laweciarz Pomoc drogowa - Sadistic.pl
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
siemian wytnij mu tam jakieś z kartonu na odczepkę Artur jest jak taki mały piesek który rzuca się na wszystko co przeczyta na forum... Nic nie wie, się nie zna, ale zamieszanie robić musi...
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Artur Ty już nic nie kombinuj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
no wiem. chodzi mi o to że ori rotor w nie jednolitym kolorze nie ma aż takiego dużego kontrastu jak u mirona i dlatego jak już polakierowałbym je w ori kolorystyke. A jak nie to całkiem srebrne tez są ładne- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
A tu sie właśnie nie zgodzę. Po pierwsze ori rotor jesli juz nie ma aż takiego dużego kontrastu kolorów a to naprawdę bardzo duzo robi bo w ori rotorze felga tworzy całość a u Ciebie jest wrażenie jakby były to dwa oddzielne elementy. Nie zgrywaja sie. Co do dwukolorowosci rotorow to tez myślałem ze srebrne sa do d*py dopóki nie zobaczyłem srebrnych u kumpla w a8 w rozmiarze 21' albo 22' ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- Miron porównaj sobie kolory ori rotorów: i Twoich: o tym własnie mówie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pany jak ktoś oglądał Kena Blocka to polecam to - [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d