Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Jak tak to przepraszam :decayed: :decayed: Hmmmm... sexi dupeczki...... .....takie dla Was...... ...pewnie takie Wam się spodobają :polew: :polew: :polew: :polew:
  2. kolego nieznasz naszego regulaminu :gwizdanie: wybaczamy ci :gwizdanie: :polew: :polew: a jaki macie regulamin?? mam próbować pisać gwarą? :polew: :polew:
  3. tak wygladały keżorowe conti: a tak michelinki po 15kkm:
  4. ale byłem. Śpieszyłem się wtedy dość bo to było jakoś dzień przed wyjazdem na urlopik do Chorwacji Ale bardzo miło Was wspominam A oponki od Ciebie Keżor wytrzymały prawie do końca lata. Co prawda z jednej druty zaczeły wychodzić i bula wyskoczyła, a druga strzeliła ale było ok. :) Miałem też praktycznie nowe Micheliny (nawet chyba miałem je wtedy przy sobie) a i tak pod koniec lata wyglądały podobnie
  5. oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest... Ale kiedyś napewno wpadne. Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed:
  6. Logi. Robiłeś wtedy? Czy mi się coś podu... Jakoś się tak pojawię w stolicy i pomyślałem, że właśnie tam... A poza tym ten grupowy tuning mnie zachęcił. nie robiliśmy logów No jak tam chcesz. Ja wole mieć tunerów na miejscu bo przy mojej jezdzie czasem potrzebuje jakiejś pomocy (kolene stage, naprawa tego co zepsułem itepe... )
  7. :polew:
  8. ja pierdziele.. ale lecicie... ide stąd... będe musiał chyba poprosić łukaszar żeby znowu przyblokował forum na pare godzin bo przez 5 minut napociliście 3 następne strony, a ja będe teraz 3 godziny składał literki i to czytał
  9. u nas nuuudy... Ale nie będe więcej pisał bo za dużo tu macie stron
  10. chodzi Ci o logi czy skan? Skan mam zapisany. A że tak zapytam dlaczego do Rogala? Masz tylu dobrych tunerów pod ręką...
  11. powitał Was tak przyszedłem popatrzyć co tutaj się wyprawia
  12. jeśli odebrałeś to ciężko będzie cokolwiek zrobić :confused4: Takie rzeczy to tylko kurierem sie wysyła i otwierasz paczke przy nim.
  13. ja się przypatrzyłem autku Majkiego ja u mnie był i doszedłem do wniosku że jak dobrze pójdzie to na lato założe sprężyny Eibacha
  14. filmik z przyśpieszania i log z przyśpieszania ale na mokro: (najlepszy wynik zmierzony VAGiem na sucho 0-100 miałem 7,4s) chyba nie musze dodawać że było to na niemieckiej autostradzie... ... brzydzę się łamaniem przepisów ograniczenia prędkości :polew:
  15. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11635333 :polew: dobry gratis
  16. bo zawsze prędzej czy późnej sie cos pier**li
  17. jaja sobie robisz?? w BB świeci słońce i jest 10 stopni
  18. i jak Ci sie będzie cos pier**lić to będziesz do wawy z każdą pierdołą jezdzic? Weź może pojedz do Gdańska... Wawa jest za blisko... co się będziesz... :polew:
  19. aha. niestety ostatnio dość intensywnie przeszukiwałem net i znalazłem 3 spolszczenia. Wszystkie były z błędami...
  20. a to z netu masz? w necie wszystkie sa zepsute [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 08:31_________________________________________________widziałem
  21. to ja też wtedy chce :decayed: :decayed: a tak BTW wczoraj miałem aparacik i nagrałem start 0-100. Chyba całkem fajnie:
  22. jakto masz spolszczenie?? A testowałeś czy dobre? Bo ja już miałem dwa ale były zepsute...
  23. Pani na lekcji zadała zadanie domowe dzieciom. Zadanie polegało na ułożeniu jakiegokolwiek rymu. Jasiu, jako że to pilny uczeń jest, postanowił zadanie wykonać. Na drugi dzień pani odpytuje dzieci i nastąpiła kolej na Jasia. - Jasiu, przeczytaj swój rym. - Małgosia jest nad rzeką, wszędzie gwizdy, świzdy, woda sięga jej do kolan. - Jasiu, ale tutaj nie ma żadnego rymu! - I rym będzie, gdy wody przybędzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.