Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Katowice i okolice
Jak tak to przepraszam :decayed: :decayed: Hmmmm... sexi dupeczki...... .....takie dla Was...... ...pewnie takie Wam się spodobają :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
kolego nieznasz naszego regulaminu :gwizdanie: wybaczamy ci :gwizdanie: :polew: :polew: a jaki macie regulamin?? mam próbować pisać gwarą? :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
tak wygladały keżorowe conti: a tak michelinki po 15kkm:
-
Spoty Katowice i okolice
ale byłem. Śpieszyłem się wtedy dość bo to było jakoś dzień przed wyjazdem na urlopik do Chorwacji Ale bardzo miło Was wspominam A oponki od Ciebie Keżor wytrzymały prawie do końca lata. Co prawda z jednej druty zaczeły wychodzić i bula wyskoczyła, a druga strzeliła ale było ok. :) Miałem też praktycznie nowe Micheliny (nawet chyba miałem je wtedy przy sobie) a i tak pod koniec lata wyglądały podobnie
-
Spoty Katowice i okolice
oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest... Ale kiedyś napewno wpadne. Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Logi. Robiłeś wtedy? Czy mi się coś podu... Jakoś się tak pojawię w stolicy i pomyślałem, że właśnie tam... A poza tym ten grupowy tuning mnie zachęcił. nie robiliśmy logów No jak tam chcesz. Ja wole mieć tunerów na miejscu bo przy mojej jezdzie czasem potrzebuje jakiejś pomocy (kolene stage, naprawa tego co zepsułem itepe... )
-
Spoty Katowice i okolice
:polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja pierdziele.. ale lecicie... ide stąd... będe musiał chyba poprosić łukaszar żeby znowu przyblokował forum na pare godzin bo przez 5 minut napociliście 3 następne strony, a ja będe teraz 3 godziny składał literki i to czytał
-
Spoty Katowice i okolice
u nas nuuudy... Ale nie będe więcej pisał bo za dużo tu macie stron
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
chodzi Ci o logi czy skan? Skan mam zapisany. A że tak zapytam dlaczego do Rogala? Masz tylu dobrych tunerów pod ręką...
-
Spoty Katowice i okolice
powitał Was tak przyszedłem popatrzyć co tutaj się wyprawia
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no ale co się nie chwalisz... Ja wiem że kolejny mod się szykuje :naughty:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
jeśli odebrałeś to ciężko będzie cokolwiek zrobić :confused4: Takie rzeczy to tylko kurierem sie wysyła i otwierasz paczke przy nim.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja się przypatrzyłem autku Majkiego ja u mnie był i doszedłem do wniosku że jak dobrze pójdzie to na lato założe sprężyny Eibacha
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
filmik z przyśpieszania i log z przyśpieszania ale na mokro: (najlepszy wynik zmierzony VAGiem na sucho 0-100 miałem 7,4s) chyba nie musze dodawać że było to na niemieckiej autostradzie... ... brzydzę się łamaniem przepisów ograniczenia prędkości :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11635333 :polew: dobry gratis- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo zawsze prędzej czy późnej sie cos pier**li- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaja sobie robisz?? w BB świeci słońce i jest 10 stopni- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i jak Ci sie będzie cos pier**lić to będziesz do wawy z każdą pierdołą jezdzic? Weź może pojedz do Gdańska... Wawa jest za blisko... co się będziesz... :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
aha. niestety ostatnio dość intensywnie przeszukiwałem net i znalazłem 3 spolszczenia. Wszystkie były z błędami...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to z netu masz? w necie wszystkie sa zepsute [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 08:31_________________________________________________widziałem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to ja też wtedy chce :decayed: :decayed: a tak BTW wczoraj miałem aparacik i nagrałem start 0-100. Chyba całkem fajnie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jakto masz spolszczenie?? A testowałeś czy dobre? Bo ja już miałem dwa ale były zepsute...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pani na lekcji zadała zadanie domowe dzieciom. Zadanie polegało na ułożeniu jakiegokolwiek rymu. Jasiu, jako że to pilny uczeń jest, postanowił zadanie wykonać. Na drugi dzień pani odpytuje dzieci i nastąpiła kolej na Jasia. - Jasiu, przeczytaj swój rym. - Małgosia jest nad rzeką, wszędzie gwizdy, świzdy, woda sięga jej do kolan. - Jasiu, ale tutaj nie ma żadnego rymu! - I rym będzie, gdy wody przybędzie. - [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P