Treść opublikowana przez siemian
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
autko fajne. silnik 1.9- sprawdzony napewno mniej usterkowy niż 2.0. gratki za xenony ja się nie moge zebrać żeby kupić. Hmmm ale z drugiej strony jak tak zbiera 1.9 (120-200km/h) po programie to nie chce myśleć jak toczy się bez... Autko fanie wyposażone. Zachęca do rezania :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Maćkowski... Ty sobie uważaj... :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
reklamy dobre. To audi ładne, prawie tak ładne jak moje... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/co-trzeci-z-nas-vt29667.htm http://www.sadistic.pl/nowe-systemy-anty-terrorystyczno-nigeryjskie-na-lotniskach-vt29675.htm[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 16:08_________________________________________________http://www.sadistic.pl/za-co-kochamy-polske-vt29666.htm :polew: :polew: :polew:
-
[B7 BLB] Wielka prośba o analizę logów.
oki. wielkie dzięki. a masz może pomysł co to może być?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
marcinj
-
[B7 BLB] Wielka prośba o analizę logów.
zrobiłem dymaniczny 008. Jest na tym drugim obrazku
-
[B7 BLB] Wielka prośba o analizę logów.
a może klikniesz sobie prawym przyciskiem i zaznaczysz zapisz jako... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 11:58_________________________________________________http://www.monna.com.pl/wydech/3-8-1.jpg http://www.monna.com.pl/wydech/10-11-1.jpg
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jest forum... :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 08:40_________________________________________________już myślałem że się zapłacze człowiek nie docenia forum dopóki go nie zabraknie
-
[B7 BLB] Ogromna prośba o analizę logów
nie wpada mu. Pewnie jest na granicy notlaufa...
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
nie wiem czy robienie jakiegoś mocnego programu w tipie ma sens... Idzie ładnie. Chętnie bym się ścignął Oczywiście na suchym. bo dla mnie inna nawierzchnia niestety nie istnieje.
-
[B7 BLB] Wielka prośba o analizę logów.
trzeci i ósmy mam ale nie wiem czy to o to chodziło bo w opisie robienia logów są całkiem inne rzeczy w grupie trzeciej i ósmej...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przy takich temp. to normalne ze silnik sie nie dogrzewa
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ja nie wierze w to co mówią w ASO odkąd u Bełtowskiego próbowali mi wmówić że S4 B7 miała tarcze z przodu 312mm i tylko na zamówienie były 320mm ale to muszą być inne zwrotnice... :wallbash: :polew:
-
[B7 BLB] Ogromna prośba o analizę logów
na mój gust przeładowuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nio Ty się cieszysz bo nie musisz dzieci do groty lodowej w Gołębiewskim brać. Zrobiłeś im grote w pokoju... Dla mojego autka to chyba za zimno... Wczoraj robiłem logi i nie mogłem go dogrzać...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Apropos BMW. Nie wiem czy to już wklejałem. Wchodzi nowy model BMW a poniżej mam liste i opis wyposażenia Drzwi od kierowcy maja być przezroczyste, aby widać było CAŁY dres Ma być tak wąski, aby przez obydwa okna można było wyciągnąć łokcie Producent dodaje w ramach promocji rękawicę magnetyczną, aby przy prędkości 140 kmh można było trzymać rękę na dachu. W zmodernizowanej wersji będzie jeszcze miał: perukę blond podczepiona do dachu jeżeli pasażerka ma inny kolor włosów na przedniej szybie lampę kwarcową zamiast solarium otwory w podłodze aby można schować obcasy wyższe niż 20 cm... megafon, żeby lepiej niosło dicho ... szyby kuloodporne, żeby nie popękały od megafonu zestaw kamer wideo, żeby cos widzieć wszak ma 100% przyciemniona przednia szybę srebrny wieszaczek na zloty łańcuch opony ze skory a nie zwykle gumiaki złote felgi nabijane ćwiekami wyciąg w fotelu, jak walnie cichacza sprężyna w zagłówku pomagająca machać cabanem w rytmie "Milano" zdejmowane lusterko wsteczne, żeby móc wymierzyć równe działki koki automatycznie wysuwany bejsbol z napisem: Shazza moja milość golarkę do szlifowania łysej pały schowek na szaliki, w zależności od tego gdzie się wybiera poimprezować sprężyna pod pedałem gazu, żeby pogrzać a i przypakować w nogi a tak w ogóle to
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
heh... z Masterti powiadasz ... Takiego porównania jeszcze nie słyszałem. Felgi zimowe to mają być felgi zimowe. Mnie się one średnio podobają ale mieszczą się na hamulce i to dla mnie najważniejsze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jezu Piotrek, to nie zamęczaj się tak, włącz te kaloryfery bo dzieci Ci zamarzną... To naprawde tak dużo nie kosztuje... A tak w ogóle :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
stareee....
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
po czym tak wnioskujesz? hmmm.. ja słyszałem że licznik z b6 nie będzie współpracował z b7. Ale głowy nie dam. Mój napewno jest z B7 bo sprawdzałem VAGiem
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie. Bo licznik z B6 nie pasuje do B7 bo ma inny sterownik. Poza tym ma inne wskazówki. Sprawdzałem i ten licznik napewno jest z B7
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ło żesz k**wa jego mać.... :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
mnie się wydaje że ta kontrolka jest tylko audi poprostu w B7 nie daje do niej podświetlenia.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/reklamy-vw-vt29484.htm :>