Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. oj nie. Teraz rzadko bywam w Krakowie. A dlaczego pytasz?
  2. ja jestem cycu :polew:
  3. Mnie na trasie przy takiej jezdzie nie udało się przegrzać 320tek. Klocki miałem Ate. I wydaje mi się że jeli tak się stalo to musiałeś mieć coś nei tak. Za to przy bardzo szybkiej jeździe górskiej zdarzało się dość często że tarcze świeciły.
  4. ja się radziłem paru osób między innymi Szymona z CompSportu czy zakładać EBC RedStuffy i większość mówiła że nie ma sensu bo są dużo droższe a wcałe nie hamują lepiej... Założyłem Ate i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony.
  5. http://www.sadistic.pl/reklama-polisy-na-zycie-vt29045.htm :polew: inteligencja godna Godzica [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 16:40_________________________________________________i tu... http://www.sadistic.pl/zapadl-sie-vt29034.htm [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 16:41_________________________________________________a co Ci się stało z mieszkaniem...? http://www.sadistic.pl/a-ty-jaki-masz-widok-z-okna-vt29030.htm
  6. widziałem Proton Wojtuś ma dla Ciebie super łożysko
  7. auto na płukaniu a Wojtek na forum siedzi... :naughty:
  8. nie wiedziałem że jesteś na miejscu...
  9. jesteś w Ustroniu? Byłem tam dzisiaj z Davidn-em
  10. http://www.sadistic.pl/eee-janusz-gosciu-tam-babke-zapina-na-wiezy-vt29009.htm
  11. to nawet moja tyle nie pali :gwizdanie: Ale Mariolini podał 23l/ 100km a nie 23l/ 10 km :polew: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 23:10_________________________________________________i to chodziło o olej napędowy a nie silnikowy... :polew: :polew:
  12. nio tak... naoglądał się filmów i chciał pokozaczyć... :polew: Nie no żartuje. No to z tymi łozyskami nieciekawa sprawa
  13. własnie dojezdza do Bielska bo będzie to u Wojtka montował (tego od którego masz tarcze)
  14. Ozi dwieście lat [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 13:16_________________________________________________ A mówiłem Robert, byłeś blisko nawet bardzo blisko :naughty:
  15. jak mógł tam zostać skoro on tam mieszka... Może poluje na Galerianki w Bonarce
  16. wszystko pomieszałeś... u nich to miron tańczy na rurze...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.