Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/wypadek-przypadek-vt28832.htm małe ups...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
odpowie mi ktoś dlaczego do Rogala? Macie jednych z lepszych tunerów w Polsce pod ręką a będziecie się tłuc 400km w jedną strone... [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 10:24_________________________________________________a był wczoraj miron na spocie bo go w mieście widziałem jak jechał... http://www.sadistic.pl/tuning-vt28890.htm :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czemu do Rogala jak masz kompotów pod ręką?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
sprawdz VAGiem czy czasem Bluetooth w module nie jest wyłączony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nio i do pracy... a tu kac gigant :confused4: a tak w ogóle to :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wszystkich Klubowiczów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u siebie w bb www.monna.pl
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nio Tobie protonku ewentualnie też moge powiedzieć dobrej nocki :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja sie narabalem jak za starych dobrych czasów... ...szkoda że na 8-9 d0 pracy a nie sen do 15... jak za starych dobrych czasów.... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jakby było warto się z Wami spotkać to klubowicze by zapewne przyjechali... Cofnąc Wam dostęp do forum... dla Ciebie.... nie no comment zreszta jak za tydzien uslysze od ciebie ze nie przyjezdzasz to wpadne sam do skoczowa i zrobie tak z twoja ze nie wstanie .. i bedziesz musial przyjechac :polew: :decayed: i mam kropke ! :polew: posikałem się. luuuubisz too... :polew: a nie muślałeś o Kamcztce... albo jeszcze dalej... byle dalej... a tak w ogóle to dobrej nocki Klubowicze |(no wam chołoto też :polew:)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak powiedziałem i zdania nie zmienie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Poleżą trochę w ciepłym to odparują A właśnie, jakbyś gdzieś widział ledy z A6 z klapy to daj znać, bo kolejny komplet powstaje :gwizdanie: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 09:24_________________________________________________ a dla kogo? Jak ktoś chce żeby mu lampy parowały to powiedz że nie musi kupować Ledów.. Przyjade z młoteczkiem i zrobie że będą mu parować... [br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 09:27_________________________________________________Na onecie piszą o Mironie: tytuł: "20 KM dzięki rurze kanalizacyjnej" http://moto.onet.pl/1591105,1,artykul.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
pewnie tak. Ale wiesz jak to jest. Tak naprawde jest to calkiem inny zacisk, mający mało wspólnego z tym od 3.0
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a czy Ty nie masz czasem innych zacisków niż te o których mowa?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: [br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 23:43_________________________________________________ Poko Gryfi. Bierz butelke oliwy i też przyjeżdzaj... Albo weź 2 bo przecież musisz jeszcze wrócić.. Szkoda by było silnik zatrzeć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie no tylko jeden mu chyba paruje. Będzie musiał poprawić...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
gdzie, kiedy... :naughty: :decayed: Ty lepiej powiedz czy Tobie też parują LEDy tak jak Hammerowi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zieluch... k**wa to tak jak bys wybierał samochód... Jedni wolą Avanta inni Cabrio, jeszcze inni... mają to i to Wszysto zależy od stylu jakim będziesz chciał jezdzić i umiejętności. Ja zawsze byłem za Atomicem. Sam mam sl12 z wiązaniem 614. Ale ta narta jest już dość wymagająca. Jeśli lubisz krótki szybki skręt ale lubisz też czasem troche nartke wypuścić to polecałbym Ci Race ST lub Race Ti Sl.. czyli jakby następców sl9 i sl11. Co do długości to myśle że 160 Ci w zupełności wystarczy. Wiązania minimalnie 412. Niezłe są też Fischery, ale są to całkiem inne narty o innej charakterystyce. Mnie osobiście bardziej podchodzą Atomici (może kwestia przyzyczajenia). Moim zdaniem Fischer jest troszke bardziej precyzyjną nartą, ale nie dającą takiego kopa przy wyjściu ze skrętu. Jeśli wolisz styl bardziej gigantowy to tutaj Ci nie pomoge bo z tymi nartami od paru lat nie miałem styczności. Jeszcze jedno mi powiedz. Jakie masz buty. Bo mając buty z Flexem poniżej 100 nie ma co się bawić w takie narty. Jakbyś hciał coś kupować to się odezwij bo jako że trenowałem przez 10 lat tą dyscypline, mam dojście do sprzętu w dobrych cenach.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chciałbyś...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/prawidzwe-oblicze-bear-gryllsa-vt28739.htm[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 22:45_________________________________________________widzieliście, Miron zorganizował zawody w Knurowie w ekstremalnej jeździe rowerowej... http://www.sadistic.pl/kobieta-tez-potrafi-vt28736.htm :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie tak to wygląda jeżeli nie namierzą Cię na czas (do 2 m-cy chyba ?), dzisiaj właśnie mi babka mówiła że po tym terminie sprawa trafia do sądu i jeżeli się teraz przyznam to dostaje mandat + koszty sądowe; też nie będę musiał tam iść. A najlepsza jest jazda z punktami, zanim całe graty dojdą do sądu i jakiś sędzia to przemieli to prawdopodobnie będzie kwiecień, wtedy dopiero naliczą mi się punkty, a skasują już w lipcu bo według prawa rok o popełnienia wykroczenia , jak ktoś ma dużo punktów to przeciąganie sprawy może być dla niego zbawienne No i z punktami niestety tak nie jest. Interesowałem się tym ponieważ mam ich 20 i oglądałem na ten temat dwa programy. Gdy nie przyjmiesz mandatu i sprawa trafia do sądu dostajesz tzn. punkty tymczasowe które w momencie zapadnięcia wyroku się uprawomocniają, co oznacza że jako data ich nadania widnieje data wykroczenia. Czyli nie ma co przeciągać sprawy ponieważ gdy zapadnie wyrok i tak Twoje punkty zostaną prześledzone i jeśli w którymś moencie trwania procesu punkty ostateczne i tymczasowe przekroczyły 24pkt to prawko zostanie Ci odebrane. Jednym słowem wychodzi na to samo jakbyś przyjął mandat. Tyle że kosztów mniej