Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nawet mi nie przypominaj i mnie nie wkurwiaj... Maciuś, Ty wiesz co... Wojtuś to moge podjechać koło 12?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gratki Gryfi. :> :) [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 22:13_________________________________________________jak to się mówi... stary ale jary.. :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
godzic, głupota głupotą ale słyszałem że do Ciebie już idą 4 sztuki. Podobno zaczynasz rezać kolejne 2 zapalniczki w aucie...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
halo halo... Flyer... przypominam że kropal miał być na jeden dzień... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie też po zmianie wszystko hula
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o Ty c**jku a ja Cie woziłem...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dobra Pany jade na śląsk z towarem. Narka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dla pewności śmigaj cały czas z przyczepką tiaaa :kox: Przyczepka w ledach będzie za***iście wyglądała... ten dyszel wbity w sam środeczek...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
cóż trudno... i tak chciałem zmienić przód na pakiet s4... :kox: Więc z góry sorry hammer... hamulce nie zadziałają :polew:
-
[ALL B7] Zatrzasnięte kluczyki na odpalonym silniku?!
my z zieluchem próbowaliśmy na wszystkie możliwe sposoby zaryglować drzwi z kluczykami w środku... I się nie da. Jedyna opcja jak można to zrobić (i oczywiście musiało mi się to przydarzyć pół roku temu) to otworzyć bagażnik z przycisku, położyć gdzieś kluczyk w bagażniku (żeby np. coś wyciągnąć) i z ropędu zatrzasnąć klape... Kurcze to już drugi taki przypadek... Chyba zaczne zawsze gasić auto i wyciągać kluczyki...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no własnie pisałem że spoko spoko żęby zakładał... Chłopaki z Raciborza się już szykują. Zamówienie poszło :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miroń, dziś już będą Tylko wiesz że tym samym podpisujesz sobie zakaz wjazdu do Knurowa... [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 09:49_________________________________________________ Miroń, dziś już będą to co..jutro się chwalisz na spocie Muszę zobaczyc te złość i zazdrość w oczach Siemiana pier_dole- nie przyjeżdzam... ;( ;( ;( ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
za jedną GG Siemian Cuber: Si: Cuber ile chcesz za ten kpl. ? Cu: Interesujue mnie 1800zł Si: nie żartuj !!!! Cu: Powaga - taniej nie sprzedam - opony jak nowe a felunek prościutki bez zarysowań Si: Opony i tak będą łyse do końca grudnia a felunek świąt prosty nie doczeka Cu: No fakt - ok 680 zł ale to ostateczna cena Si: ok - biorę ( fele i tak krzywe i spawane za rok mironowi sprzedam ) Miron powinieneś pisać dialogi do komedii :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: Taaaa 680...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
właśnie doczytałem Cuber jak mogłes takie spoko fele oddać temu niszczycielowi felunku żebyś jeszcze z 3 tyś zł go skasował to rozumiem :gwizdanie: :polew: niszczyciel felunku... jak to brzmi... [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 08:59_________________________________________________ Ogr ma 312 Tarcze ma 312 ale zaciski ma pod 320... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie Kerczi. Jeśli masz kompletny zacisk to brakuje Ci tarcz, klocków. Klocki mogą być z a6. Ale tarcze musisz kupować do a4. Boseron info poszło na PW. Od a6 2.5 tdi 2005r pod tarcze 320/321. O ile się nie myle to Ogr ma takie same.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 08:45_________________________________________________Kropek za Reala w Knurowie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na miesiąc starcza oby :> a tak w ogóle to :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie mam. Może jutro coś cykne. Zreszta tak naprawde to te fele średnio mi się podobają. Ważne że mają opony zimowe i bieżnik
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak tam fele od Cubera?? Koła spoko. Już siedzą na autku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber, fele
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
patrzajta ludziska mam kropka od Flyera... :kox: Za to że zapytałem czy w Knurowie mają Reala... :polew: Ale to tylko na jeden dzień...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
nie
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Kurcze nie mam w Dowodzie osobistym takiej rubryki ( choć ostatnio waga pokazała 93 ) A jeżeli o autko pytałeś to mam podaną 1735kg - nie wiem na ile jest ona prawdziwa ale mam zamiar to sprawdzić w realu Przecież wy w Knurowie nie macie Reala... Sorki nie mogłem się powstrzymać :polew: Kropek na 1 dzien. Tlumaczylem juz kilkakrotnie, kasowalem posty, ale jak widac bezskutecznie...