Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. bo Miron mnie namówił... Dzwonił do mnie co 5 minut i krzyczał lej kers lej kers... chyba jest przedstawicielem handlowym w tej firmie... :polew:
  2. autko fajne tylko szkoda że brzydkie...
  3. o Ty c**jku mały... W domu nie nauczyli że nie wkleja się prywatnych rozmów [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:08_________________________________________________bo napisze że wczoraj mnie pytałeś co to jest adaptive light... :polew:
  4. -Idzie sobie bułka przez miasto w Rumunii, nagle zaczyna ją gonić kilka Rumunów, bułka ucieka co sił w nogach. -Do grupy pościgowej dołączają kolejni głodni Rumuni. -Kiedy bułka traci już nadzieje na powodzenie ucieczki zobaczyła małą uliczkę gdzie mogłaby zgubić wygłodniałych Rumunów. -W uliczce zauważyła kotleta i nie przestając biec krzyczy do niego "uciekaj !! głodni Rumuni biegną!!" Na co odpowiada kotlet: -spokojnie, mnie tu nie znają..
  5. no on podobno miesza KERS z Kujawskim w stosunku 2:1 i dobrze jezdzi :polew:
  6. :polew: :polew: chyba jak wleje sobie KERS do baku
  7. Od ośki :?: Chyba że warunki były dobre :?: normalne - sucho - koleś poprostu jest oblatany i tyle - Q było niby moją przewagą ale koniec drugiego biegu i już był przy mnie - potem już tylko sie oddalał [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:43_________________________________________________to jego fura - tyle że dziś troszke bardziej wymodzona http://patrz.pl/filmy/luki-vs-skapol http://patrz.pl/filmy/skapol-vs-musclecar kolega ma fabie 2.0 tdi 250ps z zeszperowaną skrzynią. Chciałbym kiedyś zobaczyć taką kreske, ale obawiam się że mógłbyś mieć kłopot
  8. a myślisz że komuś się podoba twoje b7? właśnie tak myśle a myślisz że komuś się podoba twoje b7? do tego z turba dziura wieksza niz kanion kolorado i z lagiem podobnej wielkości Nie powiem gdzie Ty masz Turbo dziure... :polew: Laga rzeczywiście mam, ale jak ktoś potrafi jezdzić to sobie z tym daje rade
  9. możesz wziąć od Zielucha to mu pozyczę moją :gwizdanie:
  10. nie wiecie jaka fura a już się rzucacie co sie dziwisz Siemianowi on tez chciałby mieć swoje auto Mam swoje auto. Ale jako drugie. Audi... fakt- jest leasingowe
  11. a o co? Chciałbyś jeździć autem które Ci się nie podoba? Bo ja nie, choćby miało nawet 1000 koni...
  12. nie dostałem żadnej odpowiedzi. Czy to znaczy że nikt nie przyjedzie? Ja jednak poczekam do środy, żeby zobaczyć to czerwone cudo Czyli esa C4 z V8... nie rycz!! bądz facetem z jajami Przecież to auto jest brzydkie jak noc...[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 14:18_________________________________________________to już bym wolał e500 w124...
  13. widzieliście to? http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=Bytom,&Submit=Szukaj&long=18.841784150000002&lat=50.367293&type=2&scale=1b&svActive=true :polew:
  14. widzieliście to? http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=Bytom,&Submit=Szukaj&long=18.841784150000002&lat=50.367293&type=2&scale=1b&svActive=true :polew:
  15. hehehe wlasnie przed chwwila znalazlem to zdjecie !!! ... :polew: znam Cie już troche i wolałem Cie uprzedzić :polew:
  16. hehe juz cie widze w takim moro worku szerszy niz wyzszy [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 12:26_________________________________________________ jak bedziecie widziec cos takiego to to moge być ja
  17. ja będe z Fiata obczaiał z lornetką przebrany za komandosa :polew: A w nocy Swap silnika... musze tylko wiedzieć na jaki :polew: :polew:
  18. jeden się zlitował :polew: Oj Piter widze ze musi Ci się strasznie nudzić... :gwizdanie: :polew:
  19. Piter kurcze. Zaskakujesz mnie. Nie wiedziałem że z Ciebie taki rezacz... Najpierw kiera... teraz Webasto...
  20. no mam nadzieje że w tym tygodniu się wyrobie :gwizdanie: pewnie jakoś pod koniec
  21. widzisz miał być wielki show jet wielka kupa... Nikt nawet się nie zainteresował Twoją furą... :polew: Zadzwoń do Mirona to Ci poda numer do swojego psychoterapeuty :polew:
  22. nio rzeczywiście nic nie ma... Kurcze trzeba było się decydować kiedyś jak było w dobrej cenie a nie teraz się nagle obudzić i za wszystko przełacać... :gwizdanie: Z kierą przecież było tak samo. Z pół roku wisiała z poduchąza 600zł... :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. kurcze no to szkoda bo czasem pojawiaja się na alledrogo poniżej 200zł...[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 10:38_________________________________________________napewno źle szukałes... zaraz popatrze z ciekawości. To masz komplt razem z taśmą?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.