Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo Miron mnie namówił... Dzwonił do mnie co 5 minut i krzyczał lej kers lej kers... chyba jest przedstawicielem handlowym w tej firmie... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
autko fajne tylko szkoda że brzydkie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o Ty c**jku mały... W domu nie nauczyli że nie wkleja się prywatnych rozmów [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:08_________________________________________________bo napisze że wczoraj mnie pytałeś co to jest adaptive light... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
-Idzie sobie bułka przez miasto w Rumunii, nagle zaczyna ją gonić kilka Rumunów, bułka ucieka co sił w nogach. -Do grupy pościgowej dołączają kolejni głodni Rumuni. -Kiedy bułka traci już nadzieje na powodzenie ucieczki zobaczyła małą uliczkę gdzie mogłaby zgubić wygłodniałych Rumunów. -W uliczce zauważyła kotleta i nie przestając biec krzyczy do niego "uciekaj !! głodni Rumuni biegną!!" Na co odpowiada kotlet: -spokojnie, mnie tu nie znają..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no on podobno miesza KERS z Kujawskim w stosunku 2:1 i dobrze jezdzi :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: chyba jak wleje sobie KERS do baku
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
gdzies ty byl chopie?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Od ośki :?: Chyba że warunki były dobre :?: normalne - sucho - koleś poprostu jest oblatany i tyle - Q było niby moją przewagą ale koniec drugiego biegu i już był przy mnie - potem już tylko sie oddalał [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:43_________________________________________________to jego fura - tyle że dziś troszke bardziej wymodzona http://patrz.pl/filmy/luki-vs-skapol http://patrz.pl/filmy/skapol-vs-musclecar kolega ma fabie 2.0 tdi 250ps z zeszperowaną skrzynią. Chciałbym kiedyś zobaczyć taką kreske, ale obawiam się że mógłbyś mieć kłopot
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a myślisz że komuś się podoba twoje b7? właśnie tak myśle a myślisz że komuś się podoba twoje b7? do tego z turba dziura wieksza niz kanion kolorado i z lagiem podobnej wielkości Nie powiem gdzie Ty masz Turbo dziure... :polew: Laga rzeczywiście mam, ale jak ktoś potrafi jezdzić to sobie z tym daje rade
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
możesz wziąć od Zielucha to mu pozyczę moją :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wiecie jaka fura a już się rzucacie co sie dziwisz Siemianowi on tez chciałby mieć swoje auto Mam swoje auto. Ale jako drugie. Audi... fakt- jest leasingowe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a o co? Chciałbyś jeździć autem które Ci się nie podoba? Bo ja nie, choćby miało nawet 1000 koni...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie dostałem żadnej odpowiedzi. Czy to znaczy że nikt nie przyjedzie? Ja jednak poczekam do środy, żeby zobaczyć to czerwone cudo Czyli esa C4 z V8... nie rycz!! bądz facetem z jajami Przecież to auto jest brzydkie jak noc...[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 14:18_________________________________________________to już bym wolał e500 w124...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widzieliście to? http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=Bytom,&Submit=Szukaj&long=18.841784150000002&lat=50.367293&type=2&scale=1b&svActive=true :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzieliście to? http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=Bytom,&Submit=Szukaj&long=18.841784150000002&lat=50.367293&type=2&scale=1b&svActive=true :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehehe wlasnie przed chwwila znalazlem to zdjecie !!! ... :polew: znam Cie już troche i wolałem Cie uprzedzić :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe juz cie widze w takim moro worku szerszy niz wyzszy [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 12:26_________________________________________________ jak bedziecie widziec cos takiego to to moge być ja
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja będe z Fiata obczaiał z lornetką przebrany za komandosa :polew: A w nocy Swap silnika... musze tylko wiedzieć na jaki :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeden się zlitował :polew: Oj Piter widze ze musi Ci się strasznie nudzić... :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter kurcze. Zaskakujesz mnie. Nie wiedziałem że z Ciebie taki rezacz... Najpierw kiera... teraz Webasto...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no mam nadzieje że w tym tygodniu się wyrobie :gwizdanie: pewnie jakoś pod koniec
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widzisz miał być wielki show jet wielka kupa... Nikt nawet się nie zainteresował Twoją furą... :polew: Zadzwoń do Mirona to Ci poda numer do swojego psychoterapeuty :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nio rzeczywiście nic nie ma... Kurcze trzeba było się decydować kiedyś jak było w dobrej cenie a nie teraz się nagle obudzić i za wszystko przełacać... :gwizdanie: Z kierą przecież było tak samo. Z pół roku wisiała z poduchąza 600zł... :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurcze no to szkoda bo czasem pojawiaja się na alledrogo poniżej 200zł...[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 10:38_________________________________________________napewno źle szukałes... zaraz popatrze z ciekawości. To masz komplt razem z taśmą?