Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ło ku_rwa :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki Pany za spota. Niestety dość późno przyjechałem i nie mogłem już usłyszeć dzwięku tłumika bonia...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ja tez tak mysle. Jakby sie cos zmieniło to dajcie znac bo zaraz wychodze. Moge sie troche spoźnić... Moge tez w ogóle nie wpaść... Bo ide na kawke... Zobaczymy :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widzieli jak sie jezdzi przez rondo...? http://www.sadistic.pl/jak-przejechac-przez-rondo-vt25343.htm[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 16:07_________________________________________________ A cały czas sądziliśmy ze jestes hardcorem.....o czym wspominasz w co 4 poscie hardkorem tak, ale nie szaleńcem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja na moich slickach poza miasto się nie ruszam... :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a czemu tak?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pany to co z tym spotem? Prawdopodobnie przyjedzie kolega z Bochni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkiego co najlepsze Marcin
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wczoraj otworzyli. Ale dzisiaj wątpie żeby był otwarty, chociaż kto wie...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to masz do wymiany to co podałeś plus jeszcze taśme. Najlepiej kupić taśme w komplecie z modulem i manetkami- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a teraz miales multifunkcje albo tempomat?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dokladnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wkleiłem to rano na bielskie... :naughty:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
f*ck kupiłeś kiere z multi od a4 b8? No to mam dla Ciebie niedobrą informacje. Prawdopodobnie nie będzie Ci działala multifunkcja. Wiem że jest z tym kłopot bo przyciski z b8 mają inne podłączenie i więcej pinów... Mimo że na pierwszy rzut oka wyglada to tak samo. Chyba Muskel wymianiał własnie kiere na taka z b8 i okazalo sie ze multifunkcja ma inne podlaczenie i musial przekładać "bebechy" ze starej kiery z b7...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
aż strach się bać...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtuś przez przypadek dostałem kasete z nagraniem monitoringu od Ciebie z pracy: http://www.sadistic.pl/kierowco-zmieniles-juz-opony-na-zimowe-vt25297.htm :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czesc wszystkim- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo jest jedna zasadnicza różnica. Citroen C4 jest autem cywilnym na bazie którego zbudowano rajdówke. A Subaru to rajdówka na bazie której zbudowano auto cywilne...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo głupoty pleciesz. 90% użytkowników kupuje impreze bo wygląda jak rajdówka i ma dobre wlaściwości jezdne. Powiedz mi kto by kupił impreze jeśli cywilna wersja była by inna niż rajdowa... (pod względem wyglądu)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzieli...? http://www.joemonster.org/art/6587/Co_to_jest_takiego_- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał :hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nio ten tłumiczek wydaje się fajny...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota Pany...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co tu taka cisza dzisiaj? Ja puki co leże w lóżku i odpoczywam bo kacyk trzyma... Ale na spota powinienem się jakoś zebrać... - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu