Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. dzięki Pany za spota. Niestety dość późno przyjechałem i nie mogłem już usłyszeć dzwięku tłumika bonia...
  2. no ja tez tak mysle. Jakby sie cos zmieniło to dajcie znac bo zaraz wychodze. Moge sie troche spoźnić... Moge tez w ogóle nie wpaść... Bo ide na kawke... Zobaczymy :>
  3. widzieli jak sie jezdzi przez rondo...? http://www.sadistic.pl/jak-przejechac-przez-rondo-vt25343.htm[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 16:07_________________________________________________ A cały czas sądziliśmy ze jestes hardcorem.....o czym wspominasz w co 4 poscie hardkorem tak, ale nie szaleńcem
  4. ja na moich slickach poza miasto się nie ruszam... :gwizdanie:
  5. Pany to co z tym spotem? Prawdopodobnie przyjedzie kolega z Bochni
  6. Wszystkiego co najlepsze Marcin
  7. wczoraj otworzyli. Ale dzisiaj wątpie żeby był otwarty, chociaż kto wie...
  8. no to masz do wymiany to co podałeś plus jeszcze taśme. Najlepiej kupić taśme w komplecie z modulem i manetkami
  9. a teraz miales multifunkcje albo tempomat?
  10. wkleiłem to rano na bielskie... :naughty:
  11. f*ck kupiłeś kiere z multi od a4 b8? No to mam dla Ciebie niedobrą informacje. Prawdopodobnie nie będzie Ci działala multifunkcja. Wiem że jest z tym kłopot bo przyciski z b8 mają inne podłączenie i więcej pinów... Mimo że na pierwszy rzut oka wyglada to tak samo. Chyba Muskel wymianiał własnie kiere na taka z b8 i okazalo sie ze multifunkcja ma inne podlaczenie i musial przekładać "bebechy" ze starej kiery z b7...
  12. Wojtuś przez przypadek dostałem kasete z nagraniem monitoringu od Ciebie z pracy: http://www.sadistic.pl/kierowco-zmieniles-juz-opony-na-zimowe-vt25297.htm :>
  13. bo jest jedna zasadnicza różnica. Citroen C4 jest autem cywilnym na bazie którego zbudowano rajdówke. A Subaru to rajdówka na bazie której zbudowano auto cywilne...
  14. Pablo głupoty pleciesz. 90% użytkowników kupuje impreze bo wygląda jak rajdówka i ma dobre wlaściwości jezdne. Powiedz mi kto by kupił impreze jeśli cywilna wersja była by inna niż rajdowa... (pod względem wyglądu)
  15. widzieli...? http://www.joemonster.org/art/6587/Co_to_jest_takiego_
  16. nio ten tłumiczek wydaje się fajny...
  17. dzięki za spota Pany...
  18. co tu taka cisza dzisiaj? Ja puki co leże w lóżku i odpoczywam bo kacyk trzyma... Ale na spota powinienem się jakoś zebrać...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.