Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
HA HA HA... bardzo śmieszne... :polew: nie o tą czarną corse
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a pochwale się... Widzieliście moją nową zabaweczke... z kompasem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To samo mi powiedział Patryk z Compsportu. Że jeśli chodzi jeszcze o watrości to mogą być przybliżone, ale przebiegiem krzywych żebym się w ogóle nie sugerował bo w Vtechu bajki wychodzą...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no własn Heh, rex ubiegłeś mnie, właśnie o to samo miałem zapyać... Czemu nie CompSport np...???[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 18:47_________________________________________________ aaa, ale i tak masz niutów naje.ane jakby wyszło z v-techu No tak chłopakom wyszło. Choć hamowni z Vtechu też do konca nie wierze. Jak dobrze pójdzie to na jesień będzie nowa suszara to program też będzie nowy. Oczywiście by CompSport
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, ja w V-techu byłem tylko na hamowni. Program jest CompSportowski :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może pan z renówki miał znajomości to się przyłożyli, a Tobie wgrali program z lodówki albo zmywarki [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 18:43_________________________________________________ a co robiłeś? program czy tylko hamowałeś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
V-Tech i wszystko jasne...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Po niespełna 3 dniach nowe lustro (sprzedam za 180zł) ustąpiło miejsca nowemu nowemu. [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 10:35_________________________________________________dzisiaj dojrzałem do decyzji o montażu drugiego coolera. Jak wszystko dobrze pójdzie to pod koniec przyszlego tygodnia wszystko powinno być złożone. A na jesień suszareczka od BRD i atakujemy granice 200 kucyków... ...takie są plany :>
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
no i od razu lepiej. Słodki dzisiaj ok 16:20 koło Bielmaru.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
słodki wpisuj w http://www.a4-klub.pl/smf/bielskobiala_i_okolice_widziany_widziana-t83765.0.html że mnie widziałeś 15 min. temu koło bielmaru :> :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powitał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzeba było ogórki wrzucić na tydzień do środka i nie otwierać , ale byłyby kiszone Cuber , nic się nie martw ... po dachowaniu to normalne że szyba odstaje [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 17:23_________________________________________________ słuchaj , jego auto miało styczność tylko z wodą a Twoje nie dość że się spaliło to jeszcze Jelcza wody wjebali do środka żeby zgasić Wiedziałem... poprostu wiedziałem że ktoś to napisze... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uuu to już prawie jak auto popowodziowe [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 15:45_________________________________________________tak wogóle :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a będziesz jeszcze chciał mi wypucować felgi...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
komorowicka, zalezy w którym miejscu bo to dość długa ulica. ale jest stosunkowo blisko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chyba nie z Tobą... :polew: :sick3:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to zapraszam na kawke
-
[Małopolska] Widziany, widziana
okolice lotniska Balice godzina 11:35. Granatowa b5 sedan z ledami z tyłu. Dostkonale kojarze ze spota ale nie moge sobie przypomnieć nicka (nie, nie Pablo )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja kiedyś wysylałem kurierem taty licznik z mercedesa do Warszawy. Za dwa dni odesłali dobry. Niestety nie moge znaleźć nigdzie namiarów na tych gości, bo już mnie Biedruch prosił. Tak na szybko: http://www.swistak.pl/a4278983,NAPRAWA-WYSWIETLACZA-AUDI-A2-A3-A4-A6.html# 300 zł chyba dużo, ale się nie orientuje...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest troche osób zajmujących się tą tematyką...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi licznik z kolorowym FISem w dobrej cenie: http://allegro.pl/item666561371_audi_a4_8e0_licznik_z_kolorowy_fisem.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe. u mnie jeszcze hamulce są :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jest Patryka golf
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po Bielsku jeździ też taki "zwykły" golf 4 a przypuszczam że objechałby nas wszystkich...