Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. HA HA HA... bardzo śmieszne... :polew: nie o tą czarną corse
  2. a pochwale się... Widzieliście moją nową zabaweczke... z kompasem
  3. To samo mi powiedział Patryk z Compsportu. Że jeśli chodzi jeszcze o watrości to mogą być przybliżone, ale przebiegiem krzywych żebym się w ogóle nie sugerował bo w Vtechu bajki wychodzą...
  4. no własn Heh, rex ubiegłeś mnie, właśnie o to samo miałem zapyać... Czemu nie CompSport np...???[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 18:47_________________________________________________ aaa, ale i tak masz niutów naje.ane jakby wyszło z v-techu No tak chłopakom wyszło. Choć hamowni z Vtechu też do konca nie wierze. Jak dobrze pójdzie to na jesień będzie nowa suszara to program też będzie nowy. Oczywiście by CompSport
  5. nie, ja w V-techu byłem tylko na hamowni. Program jest CompSportowski :>
  6. może pan z renówki miał znajomości to się przyłożyli, a Tobie wgrali program z lodówki albo zmywarki [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 18:43_________________________________________________ a co robiłeś? program czy tylko hamowałeś?
  7. V-Tech i wszystko jasne...
  8. Po niespełna 3 dniach nowe lustro (sprzedam za 180zł) ustąpiło miejsca nowemu nowemu. [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 10:35_________________________________________________dzisiaj dojrzałem do decyzji o montażu drugiego coolera. Jak wszystko dobrze pójdzie to pod koniec przyszlego tygodnia wszystko powinno być złożone. A na jesień suszareczka od BRD i atakujemy granice 200 kucyków... ...takie są plany :>
  9. no i od razu lepiej. Słodki dzisiaj ok 16:20 koło Bielmaru.
  10. słodki wpisuj w http://www.a4-klub.pl/smf/bielskobiala_i_okolice_widziany_widziana-t83765.0.html że mnie widziałeś 15 min. temu koło bielmaru :> :gwizdanie:
  11. trzeba było ogórki wrzucić na tydzień do środka i nie otwierać , ale byłyby kiszone Cuber , nic się nie martw ... po dachowaniu to normalne że szyba odstaje [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 17:23_________________________________________________ słuchaj , jego auto miało styczność tylko z wodą a Twoje nie dość że się spaliło to jeszcze Jelcza wody wjebali do środka żeby zgasić Wiedziałem... poprostu wiedziałem że ktoś to napisze... :polew:
  12. uuu to już prawie jak auto popowodziowe [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 15:45_________________________________________________tak wogóle :hi:
  13. a będziesz jeszcze chciał mi wypucować felgi...
  14. komorowicka, zalezy w którym miejscu bo to dość długa ulica. ale jest stosunkowo blisko
  15. chyba nie z Tobą... :polew: :sick3:
  16. to zapraszam na kawke
  17. okolice lotniska Balice godzina 11:35. Granatowa b5 sedan z ledami z tyłu. Dostkonale kojarze ze spota ale nie moge sobie przypomnieć nicka (nie, nie Pablo )
  18. ja kiedyś wysylałem kurierem taty licznik z mercedesa do Warszawy. Za dwa dni odesłali dobry. Niestety nie moge znaleźć nigdzie namiarów na tych gości, bo już mnie Biedruch prosił. Tak na szybko: http://www.swistak.pl/a4278983,NAPRAWA-WYSWIETLACZA-AUDI-A2-A3-A4-A6.html# 300 zł chyba dużo, ale się nie orientuje...
  19. jest troche osób zajmujących się tą tematyką...
  20. Kerczi licznik z kolorowym FISem w dobrej cenie: http://allegro.pl/item666561371_audi_a4_8e0_licznik_z_kolorowy_fisem.html
  21. hehe. u mnie jeszcze hamulce są :>
  22. To jest Patryka golf
  23. po Bielsku jeździ też taki "zwykły" golf 4 a przypuszczam że objechałby nas wszystkich...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.