Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Melduje że: Piter w dniu dzisiejszym stawił się w Krakowie celem zamontowania RNSa. Zadanie zostało wykonane. :> A teraz taki dowcipik: Inny punkt widzenia: Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki: -jak tam Twój wczorajszy sex? -beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie? -no u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszna romantyczną kolację, potem przez godzinę wracalismy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina zajebistej gry wstępnej, potem godzina zajebistego sexu a na koniec wyobraź sobie, ze godzinę rozmawialiśmy bajka po prostu !! W tym samym czasie rozmawia ze soba dwóch kolegów... -jak tam Twój wczorajszy sex? -nie no-za***iście ! przychodze do domu, obiad na stole; zjadlem, wybzykałam, zasnąłem ! A u Ciebie? -k-urwa, u mnie beznadzieja... Przychodzę-nie ma prądu bo zapomniałem zapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie beznadziejne, bylo k-urwa tak drogo, że nie starczyło mi na taksówkę powrotna i musiałem za***rdalac do domu na piechotę. przychodzimy-k-rwa przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece !! byłem tak wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem k-urwa przez godzinę nie mogłem się spuścić. na to wszystko tak sie wkurwiłem, że przez godzine jeszcze usnąć nie mogłem
-
[ALL B7] RNS-E - trzeszczy radio
ale RNS korzysta z dwóch anten, a ja mam wypiętą tylko jedną. Zrestą dopuki blacharze nie dorwali sie do mojego auta to radio w RNSie super odbierało...
-
[ALL B7] RNS-E - trzeszczy radio
Panowie mam pytanie. Od pewnego czasu słabo odbiera mi radio w samochodzie (RNS-E) Chodzi o a4 avant. Pól roku temu miałem małą przygode i miałem wymieniany tylny lewy błotnik (od strony pasażera). Ostatnio zauważylem że kabel od anteny w szybie wisi luźno i nie ma go gdzie podpiąć (pewnie jak auto było w ASO "zgubili" gdzieś przewód). Moje pytanie: czy słaby odbiór radia może być spowodowany nie podłączoną antena ( tego co wiem to RNS korzysta z dwóch anten -w kazdej tylnej szybie jedna). Czy czeka mnie wymiana wzmacniacza antenowego? Jeśli nie to czy wystarczy wziąć zwykły kabel i pociągnąc pod bagażnikiem od anteny z lewej strony do wzmaczniacza antenowego po prawej. Czy da się to jakoś sprawdzić? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odp.[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 23:42_________________________________________________naprawde nikt nie wie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z pamiętnika terrorysty... ...czyli dlaczego w Polsce nie zdarzają się ataki terrorystyczne Dzień 1. Od miesiąca przygotowywaliśmy się do ataku na Polskę. Teraz jestem razem z wieloma innymi, którzy są gotowi oddać życie za wiarę na miejscu. Na lotnisku co prawda zgubiła się część bagaży, ale dużo zostało. Pobili nas łysi panowie w spodniach z paskami. Wynajęliśmy pokój w hotelu. Dzień 2. Razem z Al-Muzharedinem i Olazeherem podłożyliśmy bombę w samochodzie i poszliśmy oglądać wiadomości. Ponieważ nic nie mówili o samochodzie-pułapce, poszliśmy sprawdzić co się stało. Z samochodu zniknęły - radio, wycieraczki, pokrowce na fotele, lusterka, blokada na kierownicę oraz bomba. Pobili nas łysi panowie w spodniach z paskami. Dzień 3. Dzisiaj odpoczywamy po porażce. Pobili nas łysi panowie. Mają nam przysłać dodatkowy sprzęt z naszego kraju. Wieczorem posłaliśmy 5 naszych z najtwardszymi łbami do baru, mieli zapić Polaków na śmierć. Wszyscy polegli w boju, pomodliliśmy się za nich. Pobili nas łysi panowie. Dzień 4. Ponieważ ukradli nam telewizor z hotelu, słuchamy radia. Chrześcijański, polski przywódca duchowy jest jeszcze gorszy niż nasz! Nienawidzi Żydów i Masonów, którzy chcą zniszczyć polski Naród. Czyżby ktoś nas ubiegł? Mamy nadzieję, że o. Rydzyk nie dowie sie o nas, póki będziemy w tym kraju. Nie pobili nas łysi panowie, bo siedzimy w domu. Dzień 14. Trwają przygotowania do zburzenia pałacu kultury. Miał przyjść dzisiaj sprzęt, ale wszystko zgubiło się na poczcie, doszła tylko paczka z instrukcjami, jak używać broni, która nie doszła. Oglądaliśmy M jak Miłość, Alezhebar popłakał się. Dzień 15. Wysłaliśmy kopertę z wąglikiem do Polskiego Prezydenta. Nie doszła. Pobili nas łysi panowie. Dzień 16. To dzisiaj punkt kulminacyjny, burzymy Pałac Kultury. Z braku ładunków wybuchowych, kupiliśmy dobre polskie łopaty w supermarkecie i podkopujemy fundamenty. Łopaty połamały się. Pobili nas łysi panowie. Dzień 17. Dzisiaj Al-Quaherezejuan podjął się samobójczej misji! Wbiegnie z bombą do supermarketu i zdetonuje ją. Wrócił po 6 godzinach. Najpierw ukradli mu bombę, potem pobili go łysi panowie. Dzień 18. Wracamy do kraju. Polska sama świetnie sobie radzi bez naszych zamachów.[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:46_________________________________________________ No ale dokładnie patrzyłem i jestem prawie pewien że jedna dioda nie świeciła. Reszta tak... hmmm, to co podświetlenie działa tylko jak się ściemni... ? swieci razem ze swiatłami , to chyba normalne że jak jest jasno to nie widać [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:47_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=pQrjMsDvVzQ Kajtek też jest hardcorem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm, to co podświetlenie działa tylko jak się ściemni... ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeżyk to wszystko wypatrzy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o na drugim zdjęciu moje też jest... a czyje to zdjęcia i co to za istota na pierwszym planie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to gaśmy...[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 03:04_________________________________________________PSTRYK... jest już ciemno... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeszcze będziecie chcieli vaga od Protona mam już swojego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki wszystkim za miłego spocika... co tu taka cisza panuje...?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
poko poko. jakos dotarłem na tą wieś. Bardzo mnie zdziwiło że macie tam prąd :evil: AP to jest pogotowie seksualne politechniki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co tu taka ciszaaaa....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bym brał mazde. tzn. powiem tak, brałbym wszystko byle by nie BMW. Niestety ten model którego szukasz kojarzy mi się już z dresami i ludzmi którzy raczej nie grzeszą inteligencją .Zresztą znam dwie osoby które takimi autami jezdzą i to mi wystarczy żeby mieć opinie na temat takich ludzi. Wiem że to głupie podejście, ale tego nie zmienie. I choćby była najzajebis.a beta to nie kupiłbym jej właśnie dlatego. Jeśli bety to tylko mowsze modele wchodzą w gre. Takie jest moje zdanie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
biedny piter... Rozmawiałem z nim dzisiaj... jakośtaki smutny :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil już zakupił niebieski i czerwony papier samoprzylepny... będzie M3 look :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powitał. Mam już swoje autko :notworthy:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co Wojtek wyjął tą biedną duszyczke z bagażnika... :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
5,50 szt być pewnie by były nie pamietam ile mam tutaj na miejscu. Ale jakby co to jestem 2 razy w tygodniu w Krk to moge od Kercziego wziąć. Chce ktoś jeszcze?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja o niczym nigdy nie zapominam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tu się porusza wszystkie tematy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dla nas auto jest pasją a nie predmiotem który pozwala nam się tylko przemieszczać z punktu A do punktu B. Piter w niedziele jade do Krk moją furmanką już. W poniedziałek mam przegląd, we wtorek lub środe będe z powrotem w Bielsku razem z Twoimi gratami. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nic sie nie działo... jedni tacy tylko dostali drugą szansę przy zielonym stoliku :gwizdanie: można się było spodziewać, żadnych emocji :polew: teraz zależy na kogo trafią bo korony nie kupią resztę tak Sam sie kupisz... TS Podbeskidzie was zgniecie :>