Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Kerczi wiesz już może na kiedy uda się zrobić ramki pod tablice? Tzn. czy bedziesz je mial przed spotem?
  2. witać Pany Boseron dzisiaj jestem u Ciebie po iertareczke :> poborujemy sobie :kox:
  3. Ty idz lepiej Bosi spać... jutro służba wzywa...
  4. CCCO to jest znaczek Audi jakbys nie wiedzial
  5. Ty idź się lepiej Agą zajmij... Zdrowie Boseron
  6. może Ty tak okazujesz swoje zadowolenie...
  7. Ty Kerczi lepiej idz po swoje "diody mocy"... W sumie jak bym miał 140 kucy to też bym kupował wszystko co ma w nazwie "moc"... ale co z tego jak i tak polowa b5 Cie objedzie... Dobrze że chociaż masz luksus większy niż w b5... grzane fotele...ups tego nie masz...
  8. to prędzej trzeba na Boserona uważać... :>
  9. to bylo do Boserona... Ech te jego marzenia...
  10. oj to dowaliłeś... :polew:
  11. Bosi może Ty się z kolegami umawiasz do kina :polew: Macie takie duuże służbowe rewolwery :polew:
  12. nie kuś Boseron... Zaraz sobie też coś zamówie... Ja dzisiaj pije bo jak do auta wchodze to wku...a mnie urwany zawias schowka... a raczej jego brak bo jest teraz caly wymontowany... Jutro rezanko u Zielucha[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 00:08_________________________________________________boseron... powiedział co wiedział... Nie zapominaj że gdyby nie ja to pewnie nigdy byś sie nie dowiedział że masz skłądane lustra :>
  13. Pablo nic nie dostalem na gg. Na ktory numer piszesz?? 2100970?
  14. Kerczi bardzo śmieszne...[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 00:04_________________________________________________może Ty Cuber preferujesz takąforme picia
  15. a ja sobie popijam teraz wybrową. zdrowie Pany
  16. witaj :hi:
  17. witaj :hi:
  18. witaj :hi:
  19. witaj :hi:
  20. o Ty... A bedziesz jeszcze kiedyś chciał żeby Ci kiere wymienić albo coś... :>
  21. a mnie sie dzisiaj urwał zawias w schowku już po raz drugi i chyba nic już z tym nie zrobie. Trzeba skombinować nowe drzwiczki...
  22. dzieki Pany za spota
  23. witaj :hi:
  24. same stare alkoholiki :polew: [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 13:06_________________________________________________weź flaszeczke to się dogadamy napewno :> :> :>
  25. Kerczi bedziesz dzisiaj na spocie? Zobaczyłbym te twoje Ledy w środku, bo wiadomo że zdjecia nigdy nie oddadzą efektu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.