Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam od tego ludzi :> Dobrsa koniec dogadywek. Basta. jade na śniadanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, urazów nie mam. Widze że szybko odpisujesz bo zaraz bedziesz musiał polecieć troche na rowerku popedałować żeby przez następne 15 minut mieć prąd. Doceniam to poświęcenie dla czytania forum... My mamy łatwiej :polew: [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 11:20_________________________________________________a czy ja się śmieje...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przepraszam bardzo jarko- Bielsko ma 200 tys. mieszkańców... :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u Ciebie sołtys chowa na noc asfalt do garażu, a ptaki zawracają 3 pagórki wcześniej[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 11:16_________________________________________________
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no bo ja słyszałem że u Was jak pies zdechnie to łańcuch jeszcze dwa tygodnie szczeka... :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan a tam do Ciebie to w ogóle śnieg dolatuje??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po wymianie podsufitki na parkingu w galerii czuje siętam jak w domu... :polew: Mam tam taki duuuuży garaż na duuużo samochodów [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 09:53_________________________________________________... a ile osób mnie odwiedza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ktoś chętny na śniadanko w jeffsie??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj Cuber nie uwieże że nie popijasz w tygodniu...[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 01:20_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=jT7NQk5N0qY
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber wtedy akurat nadrabiałem zaległości w prowadzeniu autka. Jak chcesz to wpadaj to powalczymy... Ale Ty pewnie jutro musisz być na nogach...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boseron nie gadaj tylko wpadaj na woodeczke [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 00:48_________________________________________________Kobieta napewno już śpi :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dziś :drunk: :drunk: więć kto wie gdzie jest moja melina to zapraszam :decayed: Kerczi żądam zniżki w Żabci na alkohol. Przez ostatnie pare tygodni zrobiłem Ci pare stówek obrotu. To to polepszenie o którym mówiłeś :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj. miłego czytania i pisania :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj. miłego czytania i pisania :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj. miłego czytania i pisania :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to dałem du... ciała (klubowiczowi nie przystoi przeklinać :>) Czytałem wiadomości od ostatniej wizyty ale nie oglądałem linków. Przyznaje się bez bicia. Kerczi dzwoń do Zielucha u niego wszystko jest.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.onet.pl/1546733,2217,artykul.html
-
[ALL B7] Lusterka zewnętrzne
just for fun :naughty:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj. miłego czytania i pisania :hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj. miłego czytania i pisania :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry wszystkim