Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jak dzieci... :facepalm:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
??
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Dobra, to który to Mistrz, a który to Małgorzata :polew: :polew: btw siemian nawet ładne to Twoje audi ...z daleka :> Ale i tak twierdzę, że B6 to jednak B6 idealnie zdizajnowana linia nadwozia. Niestety B7 już tak ładne nie jest za ładną b-szóstką się zawsze obejrzę, za b7 już niekoniecznie :polew: nie nie to jest galeria na stacji Bartkowi chyba spodobał się czarny mat
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
na zimowych. To są 18' a nie 19' [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 17:20_________________________________________________ ok. jeśli opłaciłeś abonament to znowu możesz wypowiedzieć się 10 razy w moim wątku :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
mały spocik Jak widać wysokości aut są prawie porównywalne
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sie postaram
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
żeby nie było że jestem gołosłowny to tak wyglądają tarcze po wczorajszej wieczornej przejażdzce po mieście. Żadne szaleństwa, jeden bok na rondzie, z 2 razy hamowanko z 170 do 30, pare dohamowań...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
coś tam mam na oku. zobaczymy czy temat wypali
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
może ja się wypowiem w tym temacie. Miałem zestaw s4 na standardowym klocku i na EBC YellowStuffie (odpowiednik FCP) Róznica pomiedzy standardowym klockiem a EBC była mega duża. Teraz zaciski Porsche. Mam klocki FCP. Jeśli chodzi o czucie hamucla to moim zdaniem jest dużo lepsze. Jeśli chodzi o skuteczność to uważam że też jest lepsza niż w przypadku S4 (ale nie dużo lepsza- ale też nie o 1,5% jak pisze Dev). Te informacje przypuszczam że masz ze strony ECSu która takowe podaje. Tylko że tam jeden szczegól mi się nie zgadza. Wg. nich klocek do zacisku porsche jest mniejszy od klocka do zacisku eSowego. Miałem to i to w ręce i wydaje mi się że jest na odwrót i to dość mocno...) Cięzko też oceniać tak skuteczność bo nie ma dwóch takich samych samochodów, takich samych warunków, takiego samego asfaltu. To tak jak z hamownią. Laboratorium laboratoriem a droga drogą... Jeśli chodzi o wytrzymałość na przegrzewanie to eSowy zestawik udało się zagrzać tak ze dymiło się i płyn się zagotował.. Zestawu z Porsche tak nie zgrzałem, ale po każdym szybszym upalanku tarcze są fioletowe... Zresztą chyba się pokrzywiły... Jednym słowem i to i to o kand d_upy rozbić...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
aż mnie nosi żeby coś napisać... Hammer a Ty ostatnio takie do siebie założyłeś??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no a jak bys chcial zeby inaczej tam klocek chodził... :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale ja słyszałem że Ty Hammer załatwiasz ori magnetyzery- w pudełkach AUDI z gwarancją!![br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 19:57_________________________________________________ :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeszcze nie zdażyłem odpisać. straszny zajob... Ale mam Cie wpisanego w kajecik na dziś wieczór także coś odpisze
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
dotarło do ludzi że jade
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
nooo pięknie... o mnie beze mnie... Dobrze że mi jaśnie sługa Arturo Jastrzębski rycerz smerfowego samochodu doniósł :decayed: No cóz Nosferku widze że pomyliło Ci się wspólczucie z wyrazem podziwu, zachwytu. :decayed: no ale cóż, polubiłem Cie więc Ci wybaczam. Zbłądziłeś ale znajdziesz jeszcze dobrą droge
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeb*ni Alkoholicy... [br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 15:02_________________________________________________Arturo słyszałem że jak przychodzisz do monopolowego to mówisz: -Dzień dobry nazywam się Artur Piecha poprosze pół litra wódki. Na to ekspedientka: dobrze, ale nie musi się pan przedstawiać. -Musze, bo ja prosze Pani nie jestem anonimowym alkoholikiem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:notworthy:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szkoda. a nie mógłbyś przełożyć tego na wczesny ranek? Przecież wszyscy pamiętamy że Ty pijesz tylko symboliczną kropelke dla smaku i na następny dzień jesteś nówka sztuka... :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
praca zawieszenia na nierównościach. wybieranie nierówności, "wracanie" amora
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bym wolał 3.2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co do mojej absencji to bardzo przepraszam ale wczoraj bylem na zabawie karnawałowej, a dziś leczyłem kaca na łyżwach :decayed: a Tobie Przemo powiem: DO SPANIA!! :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtus jak tam moje dystanse, wiadomo coś?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dokladnie ale tak jak napisałeś wcześniej wielkim plusem jest masa zacisku i to akurat jest odczuwalne.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie ja mam palety których potrzebuje się pozbyć więc mamy czym palić :notworthy: :notworthy: :notworthy:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
łooooooo ale naspanowali.... ognicho... jestem zaaaaa!!!!!!!