Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i jak tam Arturoo wiesz cos?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
haha.... Hammer nie złapał chyba ironii w Twojej wypowiedzi [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 12:48_________________________________________________Hammer tak sobie czytam ten Twój podpis i sobie myśle że powinieneś sobie go zmienić na: Posiadam kopie map 2011 i spolszczenie do RNS-E / mapy 2011 i spolszczenie do MMI 2G /Kopie Ori Rozrządy > Kopie Pompy i inne kopie ori części !! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wczoraj przepaliłeś norme :decayed: Znam takich co by 3 miesiące na tym jezdzili :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed: Arturoo tak do godzinki zawioze im to.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nawet mnie kur.... nie denerwuj :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 00:26_________________________________________________eee tam z 450km... 5 godzin i jesteśmy z powrotem :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pozdro z Łodzi :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
-puk puk? -kto tam? -Justyna Pohanke -Hanka nie żyje... Pablo jakbyś nie zrozumiał to wal na PW wytłumacze Ci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 00:29_________________________________________________jarko to ktoś A3ke przerabia :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wow f*ck... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wow f*ck... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm... widział ktoś specjaliste od zawieszeń...? :mysli: :polew: Dzięki za spota Panowie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko...płakac nie będziemy jak w razie czego ciebie nie będzie jak to przeczytałem to w pierwszej chwili myślałem że to do mnie :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj nie tak szybko Wojtuś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
poproś Kasie może jednak da Ci auto
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie pytałem jak nazywacie tą zabawe... :decayed: hmmm... nie wnikam ale chyba przypuszczam skąd taka nazwa... :polew: :polew:
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
Flyer tutaj stwierdziłem że się pomyliłem z rozpędu... Myślałem że założył rozmiar opony taki jak ma być w b8. A opona 19' w B8 powinna miećmniej więcej taką samą wysokość jak 18' w B8. Teraz Dawid ma poprostu za małe koła.
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
Nie jest zle jesli chodzi o ranty, fakt to jest ciut mniejszy rozmiar, ale z ET 32 przy 8.5" i opona 255 (taki cfg mialem na lato) zdarzalo sie ze opony przytarly o nadkole, teraz nie powinno. Ide zrobic fotke [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 10:22_________________________________________________ Mam dla ciebie sprezynki -20 mm od mojej jak chcesz i moge ci przylatwic drazki stabilizatorow od S4 Dam Ci znac, bo mysle tez na springami i stabilizatorami od eibacha. Musze zobaczyc jakie mam mozliwosci A obnizenie napewno bedzie potrzebne Tutaj fotki: Rant przód Rant tył Koło przód Opony przód Nokiany, tył lepsze Goodyear'y ło ja.... Mega niski profil... I uważaj na ranty bo troszke wystaja...
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
aaaa no sorki zle przeczytałem. W takim razie Dawid założył za małe opony... Bo założył opony w wysokości takiej jak do B7 a B8 ma przecież jakby o rozmiar większe... Powinno być coś bliżej 235/40/19 lub 255/35/19 z tego co pamietam...[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 10:11_________________________________________________poka jakieś foto bo coś mi się wydaje że nie wygląda to podobnie jak w B7... Przecież Ty masz za szeroką felge na taką opone... Nie wystają ranty od felg?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zboki.... :polew:
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
ja jezdze 235/40/18 i wysokość opony jest tutaj porównywalna... Nie ma tragedii
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
zaczął bym od sarny HA HA HA... bardzo śmieszne... :evil: :polew: