Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. haha.... Hammer nie złapał chyba ironii w Twojej wypowiedzi [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 12:48_________________________________________________Hammer tak sobie czytam ten Twój podpis i sobie myśle że powinieneś sobie go zmienić na: Posiadam kopie map 2011 i spolszczenie do RNS-E / mapy 2011 i spolszczenie do MMI 2G /Kopie Ori Rozrządy > Kopie Pompy i inne kopie ori części !! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  2. wczoraj przepaliłeś norme :decayed: Znam takich co by 3 miesiące na tym jezdzili :polew:
  3. :decayed: Arturoo tak do godzinki zawioze im to.
  4. nawet mnie kur.... nie denerwuj :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 00:26_________________________________________________eee tam z 450km... 5 godzin i jesteśmy z powrotem :polew: :polew:
  5. -puk puk? -kto tam? -Justyna Pohanke -Hanka nie żyje... Pablo jakbyś nie zrozumiał to wal na PW wytłumacze Ci
  6. :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 00:29_________________________________________________jarko to ktoś A3ke przerabia :polew:
  7. wow f*ck... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  8. wow f*ck... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  9. hmmm... widział ktoś specjaliste od zawieszeń...? :mysli: :polew: Dzięki za spota Panowie
  10. spoko...płakac nie będziemy jak w razie czego ciebie nie będzie jak to przeczytałem to w pierwszej chwili myślałem że to do mnie :decayed:
  11. poproś Kasie może jednak da Ci auto
  12. nie pytałem jak nazywacie tą zabawe... :decayed: hmmm... nie wnikam ale chyba przypuszczam skąd taka nazwa... :polew: :polew:
  13. Flyer tutaj stwierdziłem że się pomyliłem z rozpędu... Myślałem że założył rozmiar opony taki jak ma być w b8. A opona 19' w B8 powinna miećmniej więcej taką samą wysokość jak 18' w B8. Teraz Dawid ma poprostu za małe koła.
  14. Nie jest zle jesli chodzi o ranty, fakt to jest ciut mniejszy rozmiar, ale z ET 32 przy 8.5" i opona 255 (taki cfg mialem na lato) zdarzalo sie ze opony przytarly o nadkole, teraz nie powinno. Ide zrobic fotke [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 10:22_________________________________________________ Mam dla ciebie sprezynki -20 mm od mojej jak chcesz i moge ci przylatwic drazki stabilizatorow od S4 Dam Ci znac, bo mysle tez na springami i stabilizatorami od eibacha. Musze zobaczyc jakie mam mozliwosci A obnizenie napewno bedzie potrzebne Tutaj fotki: Rant przód Rant tył Koło przód Opony przód Nokiany, tył lepsze Goodyear'y ło ja.... Mega niski profil... I uważaj na ranty bo troszke wystaja...
  15. aaaa no sorki zle przeczytałem. W takim razie Dawid założył za małe opony... Bo założył opony w wysokości takiej jak do B7 a B8 ma przecież jakby o rozmiar większe... Powinno być coś bliżej 235/40/19 lub 255/35/19 z tego co pamietam...[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 10:11_________________________________________________poka jakieś foto bo coś mi się wydaje że nie wygląda to podobnie jak w B7... Przecież Ty masz za szeroką felge na taką opone... Nie wystają ranty od felg?
  16. ja jezdze 235/40/18 i wysokość opony jest tutaj porównywalna... Nie ma tragedii
  17. zaczął bym od sarny HA HA HA... bardzo śmieszne... :evil: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.