Treść opublikowana przez FAFAL
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Asia znalazłem taki link być może już widziałaś, a jak nie to na pewno coś tam znajdziesz dla siebie. Ja byłem nad Soliną już dobre parę lat do tyłu więc żadnych konkretnych wskazówek nie dam Pamiętam tylko, że nocleg mieliśmy w Polańczyku jak by Ci bardzo zależało to konkretne dane może gdzieś odszukam. http://www.twojebieszczady.pl/solina.php
-
Strefa motocyklistów
Panowie co sądzicie o tej sztuce? Wiem, że trzeba jechać i oglądać, ale może jakieś wstępne spostrzeżenia http://allegro.pl/show_item.php?item=1579080115
-
Ceny paliwa marzec 2026
Rada na rosnące ceny paliw http://kwejk.pl/obrazek/41584
-
Strefa motocyklistów
Co myślicie o takiej kurtce? http://motoallegro.pl/kurtka-modeka-shield-pro-czarna-r-xl-gratis-raty-i1567091338.html Zastanawiam się nad nią. Moja jazda raczej będzie się skupiać w koło komina 60km. Raz na jakiś czas dalszy wypad. Tor odpada na razie jak opanuję jazdę to może kiedyś. To wtedy kupię kombi ze skóry.
-
Strefa motocyklistów
No właśnie widziałem was koło ZUSu nie daleko przejazdu kolejowego, stałem w korku a wy przeciskaliście się w stronę miasta. Zaje*iście się prezentuje ten twój sprzęt Ja jestem dalej na etapie poszukiwań. Jak byś słyszał ze ktoś ma coś sensownego do sprzedania to daj znać. Interesuje mnie CBR 900RR FireBlade ewentualnie R6 albo GSX-R
-
Strefa motocyklistów
Wojtek nie byłeś wczoraj przypadkiem w Tarnobrzegu? Chyba Cię widziałem. Jechał z Tobą biały GSX-R i jeszcze jakaś jedna maszyna
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Może się zjawię
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
A nie lepiej się przejechać do Rzeszowa?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
A co masz jakies promocje A jesteś zainteresowany?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Panowie jak ktoś chciałby przejść do PLAY proszę o kontakt
-
[ALL] Wysyłka maski samochodowej kurierem - ktoś wysyłał?
http://www.wysylajnajtaniej.pl/ Polecam [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:06_________________________________________________jarko takie pytanie jak zmienić adres odbioru przesyłki?
-
[B5 ADR] Filtr Paliwa Benzyna - Opinie
jest tylko jeden i znajduję się z tyłu od spodu przy nadkolu , Prawym nadkolu
-
Strefa motocyklistów
Paweł jak CI się sprawuje ta SV-ka bo różne opinie słyszałem, a na początku też myślałem o takim moto i mi odradzili...
-
Strefa motocyklistów
Jasne, że da radę PW poszło
-
Strefa motocyklistów
Właśnie wybrałem do kupna agv stealth sv lub właśnie Sharka s900. Co myślisz o tym szarku? czytałem że bardzo głośny i delikatny.. Czytałem też że ta blenda jest do niczego nie potrzebna i kaski z nią są cięższe. Sam już nie wiem co myśleć, a coś kupić muszę. Wybrałem Sharka bo dostałem go w dobrej cenie i najbardziej mi pasował/leżał na głowie. Nie mogę nic o nim powiedzieć bo jeszcze w nim nie jeździłem. Nie znalazłem wiele negatywnych opinii o nim. Jak wiadomo jest to kask w przedziale cenowym 500-900zł (zależy od wyprzedaży, promocji malowania itp.) i wyczytałem, że jest to dobry stosunek jakość-cena. Pierwsze wrażenie ok. Dla mnie plusem była blenda, deflektor, "podbródek". Minus - brak pinlock'a, niestety nie ta półka... Kilka opinii: "Co do sharka s900 to też mogę go polecić. Według mnie za 490zl nie ma lepszego kasku. Mój kolega go posiada i go trochę przetestowałem Ma fajną rzeźbę i dobrze zachodzi na brodę przez co nic nie wieje. Duży plus blenda. Jedyną rzeczą w której mój tańszy kask NAXA F9 moim zdaniem lepiej się spisywał to mniej parowała szybka w w czasie listopadowego deszczu ale może to być kwestia ustawienia wentylacji w kasku " "Za ok 500zł s900 to serio fajny kask i ładnie wykonany w tej cenie jedynie Nolan jest podobnej jakości... " "Shark jest jak ciepłe wygodne kapcie, miękki, przyjemny wewnątrz, ma blendę przeciw słoneczną i deflektor na nos i jest relatywnie cichy-sharka kupiłem jako drugi kask (dla pasażera)." "zdecydowanie odradzam tanie AGV i tego typu wynalazki, jedynym sesownym z tego przedzialu jest BOX ale generalnie Shark jest swietny w pieniadzach do 1000zl" Agv to dobra firma ale tylko GP-TECH/TI-TECH/T-2/STEALTH SV/S4 SV są dobrze wykonane. Poczytaj tutaj http://www.honda-cbr.pl/forum/kask-jaki-wybrac-t219.html
-
Strefa motocyklistów
Ja tez kupuję ale coś znacznie spokojniejszego CBR F4i To moje pierwsze moto i narazie chyba będzie wystarczające. Kask też kupiłem z blendą Shark S900
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
:decayed: Ja przez żadne miasto nie jadę... :gwizdanie:, ale spotkać się gdzieś na parkaingu z chęcią
-
Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju
Spoko gość
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Kiedyś jeszcze coś się działo niewiele, ale zawsze coś. Teraz wszystko umarło
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Myślę, że prędzej my się powinniśmy wybrać do RZ bez sensu żeby np. 10 osób jechało do dwóch chociaż zapraszamy [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 20:59_________________________________________________Latem nad zalewem machowskim fajnie by było się spotkać...
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Wy z Rzeszowa do nas czy my do was?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
deklaruje się
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
Ten Avus na fotkach wyżej jaki to rozmiar?
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
18" minimum
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
jozek726 bierz Dotz Mugello :kox: :slina: http://www.alufelgidanex.pl/alufelgi/dotz/dotz%20mugello.html http://moto.allegro.pl/dotz-mugello-z-oponami-5x112-mercedes-dhl-gratis-i1195326857.html