Treść opublikowana przez FAFAL
-
[B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
Mi akurat ta szerokość nie przeszkadza tylko z tego co sie orientuję to przy tej szerokości profil powinien byc 60 a nie 65. I tu nie wiem czy ma to aż tak duże znaczenie. Wiem ze szkoda sprzedawać bo wezmę za nie duzo mnie niż dałem i tak w ogóle to nie chce mi się motać w sprzedawanie
-
[B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
Dunlop Winter Sport 3D 205/65/15 Używane tylko jeden sezon - jeszcze na gwarancji cena do uzgodnienia
-
[B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
To najpierw muszę te sprzedać Może macie jakiegoś chętnego?
-
Spociki Łódzkie
Ja też się piszę na spocik nie dlugo bedę pracował w Łodzi więc z chęcią bym przyjechał na takie spotkanie. Mi jednak najbardziej by odpowiadał ktoryś dzień na tyg. ale postaram sie dostosowac Więc czekam na konkretny termin
-
[B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
Mam nowe oponki Dunlop Winter Sport 3D 205/65/15 jezdziłem na nich tylko jeden sezon. Jak myślicie moge je założyc na zime do mojej B5? Duże będą przkłamania? Kupiłem je do beemki której już sie pozbyłem i teraz nie wiem co robić czy je sprzedac czy założyc do audi
-
Sprzedaz auta umowa -kupna sprzedazy( wazna sprawa)
Druki umów są np. na stronie motoallegro, możesz z tamtąd pobrać sobie Ja korzystałem właśnie z tego wzoru
-
[B5 AHL] FAFAL
Jak bedę zmieniał spręzynki to na pewno dam znać. Teraz mam zamiar zminić te lampy na soczewki. Tylko zastanawiam sie czy zakładać DEPO czy Angel Eyes. Co myślicie o tych z ledami czy to badziew?? Piszcie swoje propozycje które by pasowały do mojego auta... Może ktoś zrobi jakieś VT z tymi z ledami ciekawe jak to by wyglądało
-
[B5 ADR] Najwyższa predkosc
AHL 1.6 kółka 17" przod 215 i tył 235 jak narazie najwięcej jechałem 180km/h a podobno V max to 200km/h próba w niemczech
-
[B5 AEB] a4 1.8t nowe gadzety :D
autko bardzo ładnie się prezentuje, fajnie wygląda na tych soczewkach z czasem też takie założe. fele masz spoko co to za model ??? są naprawde git
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Czy możliwe że ja nie mam takich diód w swoim B5?? Bo nie zauważyłem. Miałem w BMW E39 i faktycznie to super wyglada
-
[B5 AHL] FAFAL
Faktycznie mógłby być 1.8 albo 1.8T ale jest ok nie ma takiej tragedii zależy kto co wymaga Tak już kupiłem naklejek już nie ma został tylko napis GLÖCKLER[br]Dopisany: 04 Sierpień 2008, 23:26 _________________________________________________Jakie polecacie zawieszenie bo to dla mnie jest za niskie i za twarde. Gdy z tyłu siedzą dwie osoby to obciera mi o nadkola. Chciałbym wybrać takie zeby auto ładnie wyglądało i było praktyczne. Zastanawiam sie na oryginalnym... ale boje się ze bedzie wyglądało jak na szczudłach Pytam tutaj bo gdy założyłem temat w dziale ZAWIESZENIE usunięto mi temat
-
[B5 ADR] Avant pod stodołą
super autko
-
[B5 AHL] FAFAL
Witam Chciałbym zaprezentować Wam moje Audi 1.6 98r. Auto kupilem w Niemczech 23.06.2008 dość niespodziewanie z przebiegiem 185 000km Przebieg udokumentowany książką sewisową oraz potwierdzony w ASO w kraju. Audiczke kupiłem taką jaka jest na fotkach, żadnych zmian nie wprowadzałem. Felgi 17" przód 215/45, tył 235/40. Zawieszenie obniżone firmy WEITEC także potwierdzone dokumentami. Dodam, że wcześniej też już miałem do czynienia z marką . Jeździłem Audi 80B4 2.0+LPG 93r nastepnie było BMW E39 525TDS 98r. Teraz to które prezentuje. Zachęcam do wyrażania opini i podpowiedzi co ewentualnie zmienić a co zostawić... Dzień po zakupie A tu już na pierwszej wizycie w warsztacie na wymianie wszystkich pasków, filtrów, oleju przy okazji pompy wody, uszczelniacza wału korbowego i płynu chłodniczego.
-
[ALL B5] Mam twarde zawieszenie,nie obniżone,jakie dobrać sprężyny, by obnizyć??
odśweirzę troszke temat Jeśli ja mam także zawieszenie WEITEC i oznaczenie sprężyn mam przód AU 075 VA/... tył AU 075 HA/... to o ile mam obniżone??? Uważam że trochę jest za niskie i trzeba uważać więc na co mogę zmienić najlepiej tej samej firmy żeby pozostac przy tych samych amorkach
-
Wygrywasz w totka i co?...
A ja dziś zagrałem i wygrałem... ale 16zł :> :> heh chociaż koszt kuponu się zwrócił
-
Wygrywasz w totka i co?...
No dziś jest np 8 myślę że wystraczy :>
-
Wygrywasz w totka i co?...
Temat zaczerpnięty z innego forum, wygrywacie w totka i co? -Ja bym sobie wybudował jakiś wypasiony domek z pieknym ogrodem i basenem -Kupił sobie jakąś furke np Audi Q7 i mojej ukochanej tez -Trochę pomocy tym którzy potrzebują jej w moim otoczeniu Dalej bym sobie pracował, tu gdzie pracuje a reszta kasy na konto, niech dla dzieci rosną odsetki czasem bym skubnął na jakiś fajny wyjazd na wakacje....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich!!! Jestem posiadaczem od niedawna Audi A4 1.6 Silniczek można powiedzieć "spacerowy" ale dla mnie wystarczający:) Zmieniłem z BMW [E39] 525 TDS, a wcześniej jeszcze także mialem Audi 80B4 2.0 Mam nadzieje że bedzie tu miło razem z Wami Pozdrawiam