Treść opublikowana przez FAFAL
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
Różnice między N95 a N95 8GB są nieznaczne ale jednak. Przedewszystkim to bateria, wielkość wyświetlacza niewielka ale jednak, wygląd na co zwraca chyba 95% osób kupujących telefon komórkowy no i oczywiście ta pamięć. 8 GB to pamięć wbudowana i nie ma możliwości już rozszerzenia jej.
-
[B6 All] Jaki rozmiar opon?
225/40 ??? Skąd taki przelicznik?? Jak już to 225/45 wtedy różnica w średnicy koła będzie +9mm (1,4%) więc w normie jeszcze http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp polecam
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
N95 ale tą 8GB. Dlaczego mówisz, że N96 Ci się odechciało? Co z nią nie tak?
- [B5 AHL] FAFAL
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
kamilo90 jest ok, ale może wymyślisz jeszcze jakieś inne wzory? Np w tle fotka miasta albo coś w tym stylu? Zdjęcia można wziąć z naszej klasy tam jest profil TBG. Zobacz sobie jakie mają propozycje loga w Poznaniu. Może w ten sposób jeszcze coś fajnego wykombinujesz Liczymy na Ciebie :naughty:
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
carnivore1 spoko możesz podesłać to jeszcze sprawdzę i się upewnię. >Młody< też tak mi się wydaje że to nie będzie pasować, ale dzięki za propozycję :th: ehh... chyba czas zmienić auto na nowszy model
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Tomek bierz furę z podpisu, dobrze by bączki kręcił nawet śniegu by nie trzeba było :>
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
kamilo90 no to staraj się staraj Ive śnieżek pada, opanowałeś już któryś parking? Ja chyba zaraz jadę pojeździć
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Moi drodzy :> Każdy już chyba zauważył, że forumowicze z różnych regionów Polski mają loga z "reklamą" swojego miasta i informacjami o spotach. Może i my sobie coś takiego wyrzezamy? Chociaż by tylko po to, aby umieścić sobie w podpisie - zawsze to jakieś info Więc osoby z jakimiś umiejętnościami w programach graficznych mogłyby coś o tym pomyśleć ja niestety takich nie posiadam [br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 23:21_________________________________________________Ale tu nuda... przerwa jakaś czy co...? Nic się nie dzieje Albo poprawiny sylwestra :gwizdanie:
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Młody, a nie będę miał problemu z dopasowaniem jej do kształtu podsufitki. Bo ja mam tak jak widziałeś na fotce tą mniejszą i chyba są jakieś odpowiednie wytłoczenia pod te lampki. Nie chciałbym żebym miał jakieś szpary albo coś w tym stylu tylko żeby ładnie dolegała do podsufitki. Jak będzie ok to podaj cenę na PW czy tutaj jak wolisz
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Tzn masz taką która jest przystosowana pod diody, których nie ma bo wymontowałeś ?
-
[B5 AHL] Wymiana pierścieni - bez zdejmowania głowicy?
Wyczerpująca i jednocześnie konkretna odpowiedź :polew: Sorry za OT
-
Jak minęła zabawa sylwestrowa???
Nom ja też bujam do wyra ELO
-
[ALL B8] Dylemat felgi 18` 2 wzory
Te drugie są zaj***ste :kox:
-
[B5 1Z] Chromowanie klamek
chyba jednak zrezygnuje i pomaluje ewentualnie na kolor nadwozia:) i będzie tak jak być powinno
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Nikt mi nie odpowie??? Co mogę zrobić mam wymienić całą lampkę?
-
Uszkodzenie na parkingu
Jak Ty chcesz to zrobić bez malowania ?? Wyklepać i wypolerować?? Myślę, że usprawiedliwiasz teraz sam siebie, że głupio zrobiłeś i zgodziłeś sie na taką śmieszną kwotę
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
A ja nie mam miejsca na diody bo mam taką lampke Mogę coś z tym zrobić - wymienić ją na inną???
-
Kraków-Łódź, Łódź-Kraków - zabiorę pasażerów;)
Masz taki oszczędny silnik więc po co Ci pasażerowie jeszcze ??? :>
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Wszystko jest w pierwszym poście
-
[ALL B5] Jakie dywaniki na zimę ?
Polecam Petex'y kupowałem do BMW i Audi i jest ok
-
[ALL B5] fela 18 ,co myslicie o tym ?
Dobrze gada - polać mu :>
-
[ALL] Jaki pakiet wybrać AC,OC, NNW,ASSISTANCE
Jeśli miałbym płacić tylko OC to wybrałbym najtańszą ubezpieczalnię. W końcu to nie jest ubezpieczenie dla mnie tylko dla ew. poszkodowanego. Jeśli chodzi o AC to tutaj ciężko jest coś doradzić. Ja wolę jednak osobisty kontakt z ubezpieczycielem(agentem)niż jakieś telefony. Warto też wziąć pod uwagę jakie to jest AC: 1 tylko od kradzieży 2 z naprawami i asistance 3 z naprawami w cenach nowych części (bez utraty wartości). Ja mam wszystkie pojazdy w PZU od zawsze! Może nie jest najtaniej ale to firma stara z tradycją! Nigdy nie miałem problemu z wypłatą odszkodowania.
-
[B5 1Z] Chromowanie klamek
Z całym szacunkiem, ale jak dla mnie to nie zaciekawie to wygląda :thumbdown:
-
[B5 AJM] Moje audi avant 2000r. 1,9 TDI
Ładniutki avancik Jakieś 17"-ski delikatnie obniżyć np 1BE i będzie