Treść opublikowana przez FAFAL
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
To zależy gdzie ucho przystawisz... Ale ogólnie to zimno :>
-
Znaczenie ET Felgi
Przy tym ET 35 max felga to 8.5J ? Wtedy bedzie git?
-
Znaczenie ET Felgi
Yelo takie już były jak kupiłem. A powinny być na 45 prawda? Co nie zmieni faktu że i tak będzie obcierać
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
Jutro zobacze jak się spisują moje Dunlopy bo dziś je założyłem. W poprzednim aucie było ok cichutko i dobre na sniegu
-
Znaczenie ET Felgi
Ja mam u siebie: tył - 235/40/17 ET35 szerokość felgi 9J (już przy jednej osobie z tylu na większych dołkach jak rozbuja to delikatnie obciera opona układa się ładnie w stożek) przód - 215/45/17 ET35 szerokość felgi 7.5J (jest ok tyle że opona nie jest naciągnięta ale nie ma też "balonika" jest równo) Zawieszenie WEITEC ale nie wiem o ile obniżone.
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ive no mam nadzieję, że bedziesz zgadamy sie co i jak i pojedziemy. Tylko oponki zmień na zimowe żeby później znów problemów nie było. Ja dziś zmieniłem no i autko dużo na wyglądzie straciło może więcej chętnych bedzie na wyjazd do Rzeszowa Andronikus dzięki za fote hehe - spoko mam fure heh
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Widzę, że mojej A4 nie uchwyciło tam na zdjęciu albo jeszcze nie dojechałem :gwizdanie: W sumie to chyba było 7 aut jak dobrze policzyłem? Moim zdaniem nie tak źle jak na pierwszy raz Miło było Was poznać. Dzięki [br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 22:31_________________________________________________Panowie nie wszyscy naraz bo nie mogę nadążyć czytać tych wszystkich postów Jest tu kto w ogóle? Taka cisza, nikt nie pisze
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Kolega Tytus się zaoferował z takimi usługami ale nie wiem czy będzie na tym spocie.
-
[ALL B5]Opony zimowe - jak dobrać...
A ja z kolei polecam Dunlop SP Winter Sport 3D
-
[ALL B5]Opony zimowe - jak dobrać...
I wszystko jasne, przegłosowane, posiedzenie zamknięte A jak nie to... :polew:
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
I jak tam przygotowania przed niedzielą? pewnie że tak
-
[ALL B5]Opony zimowe - jak dobrać...
Kolego GRazny tu nie chodzi tylko o większy śnieg lecz też o błoto pośniegowe. Więc chyba normalnym jest, że węższa opona musi go odprowadzić mniej niż szersza bo ma mniejszą powierzchnię styczności z drogą, a co zatem idzie szybciej uzyska przyczepność. Są to opinie oparte na testach i potwierdzone prze ekspertów. Chociaż moim zdaniem opona 205 na zimę to jeszcze nie tragedia. Przede wszystkim zdrowy rozsądek bo chyba przyznasz, że przesadą by było założenie jakiejś zimówki 255 czy większej
-
[ALL] Wygięta felga,ucieka powietrze - da się coś z tym zrobić ???
Nie ma najmniejszego sensu prostować stalowej felgi. Tak jak koledzy napisali wyżej-za 50zł masz inną
-
[B6 AVF] 15" czy 16"zima - jakie??
Też proponuję 16" chociaż 15" to tańsze rozwiązanie no ale rozumiem że o kasie nie rozmawiamy
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
Ja mam 205 i jest ok
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
Ja tak samo. I mają tylko jeden sezon za sobą a nie 10
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
A ja mam pytanie czy ta 10 letnia opona spełnia w ogóle jakieś swoje zadania? Czy posiada chociaż polowe ze swoich właściwości opony zimowej? Moim zdaniem nie, bo ta opona dziesięcioletnia już jest chyba plastikowa a nie gumowa.
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Myślę, że z 10 osób sie uzbiera więc proponuję podać oficjalny termin żeby każdy już mógł sobie wszystko jakoś zaplanować
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Mi też taki termin odpowiada
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Coraz bardziej mi się to zaczyna podobać :>
-
[B5 AHL] FAFAL
Do zawieszenia już się przyzwyczaiłem i raczej nie zmienię. Mam nadzieje, że podczas zimy będzie sie dało jeździć bez wiekszych problemów. Na przód włożę na pewno DEPO jak tylko będą fundusze, a silnik fakt słaby teraz chciało by sie większy, ale nie miałem na to wpływu podczas kupna więc narazie się cieszę z tego co mam
-
[B6 BBK] S4 344KM
i tu się mylisz...
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ok postaram sie poszukać i porozsyłać. Panowie miejsce możemy zmieniać za każdym razem aż znajdziemy to najbardziej odpowiednie
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ja też się piszę na taki spocik. Jeszcze tylko więcej chętnych później tylko jakiś termin i po problemie A z czasem wszystko sie rozkręci
-
[B6 BBK] S4 344KM
Witam JELITO. Mówisz, że czas na zmiany? Myślę, że to dobra zmiana przynajmniej na jakiś czas. Bardzo ładna furka ja jakoś Cię jeszcze nie widziałem w Tbg A jest chyba na co popatrzeć Pozdr.