Treść opublikowana przez FAFAL
-
Do znawców 4x4
BO?? Bo takie moje zdanie i tak zrobiłbym ja. Na pewno nie jeździłbym na codzień na blokadzie
-
Plują na moją A4
:polew: bez urazy ale mnie to rozbawiło hehe. No pewnie możesz tak zrobić i nakop do d*py gnojom
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
Na takie bym się skusił
-
[B5 1Z] geometria
Mam takie pytanko. Na tylnej osi ustawia się zbieżność? Bo zmieniająć koła na zimowe zauważyłem, że na tylnych oponach mam zużyty nierównomiernie bieżnik (wytarty od wewnętrznej strony nadkola)? Fakt i tak te opony były do wyrzucenia ale nie chciałbym żeby to samo się stało z zimówkami.
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
sam sam byłem
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ive wczoraj śmigałem
-
Do znawców 4x4
Zaufałbym elektronice nie ma co przesadzać 50:50 użyłbym w ekstremalnych warunkach
-
[ALL B5] Zimowe opony 205/55-16 a 195/65-15
Fajnie, że zrobiłeś taki teścik przynajmniej teraz wiadomo (potwierdzone w praktyce), że 195 sobie lepiej radzą. Ja mam niestety 205
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Wczoraj w naszym wielkim mieście
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
U nas wczoraj nic dopiero dziś zaczęło padać. W sumie fajnie jak zima to zima. Byłem juz się trochę pokręcić na parkingu
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Pada u was śnieg? bo u mnie dosypało pięknie
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Narazie nie ma będzimy ustalać. Ale tak patrzyłem teraz w kalendarz to może: 18.01 - 25.01 - 01.02 ? Patrzcie na to http://motoallegro.pl/item507807572_audi_a8_6_0_w12_long_2002_rok.html niezła motorownia
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Dzięki madas26 Zapraszamy :>
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Jutro ma Iverson wrzucić, ja dziś nie robiłem żadnych fotek zapraszamy następnym razem Trmin będziemy ustalać Przed chwilą już opanowałem jeden parking :> jazda niezła >>> a śnieżek dalej pruszy... :gwizdanie:
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Dzięki chłopaki za spota Dziś bariera 5 aut została przełamana - było 6 hehe Ale jak na początki i nie najlepszą pogodę to chyba nienajgorzej
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
1 wzór najbardziej mi się podoba , później 4 ale już troszkę oklepany 2 i 3 jakoś mi nie podchodzą
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Chłopaki zorganizujcie się na jutro i przybywajcie na spota
-
[B5 AHL] FAFAL
Dzięki, ale jak narazie to poza zawiechą zupełna seria . Na wiosnę muszę pomyśleć o nowych alu - zastanawiam się jeszcze nad wzorem i rozmiarem 17-18". Na pewno będą jakieś w oryginalnym wzorze. A co myślicie jak bym dał tył 18" a przód 17"?? Ciekawe jak by to wyglądało
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ja bym tam nic nie poprawiał, każdy wybierze który mu się najbardziej podoba i jak będzie chciał to sobie ustawi w podpisie. Przynajmniej takie moje zdanie. Kamil będziesz jutro na spocie?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
kamilo90 za***iste :kox:
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
Super wyglądają te alu :kox: Też muszę pomyśleć coś dla siebie w oryginale, ale nie wiem czy odważyłbym się na 18 slaweq tak trzymaj
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
- [B5 AHL] FAFAL
Nie wiem o ile to zawieszenie obniża. Kupiłem auto z taką zawiechą.- [B6 All] Jaki rozmiar opon?
Ok Ale już chyba wszystko jasne... wiesz jakich szukać- [INNE] Audi S6 C5 340PS
Furka naprawdę kozak :kox: - [B5 AHL] FAFAL