Treść opublikowana przez FAFAL
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
miesiąc na pewno[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 13:43_________________________________________________ja jak bym miał kupować E39 to 528 po FL
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Jesteś w TBG? Może się ustawimy w któryś dzień?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
a to zmieniasz? chcesz touringa? Sedan dużo ładniejszy Bo furka ogólnie komfort dużo lepszy niż w naszych OOOO Polecam http://bmw5er.pl/ A co do szukania to sam Ci nie poszukam bo nie mam czasu pracuję do późna, ale znam parę osób więc jak będziesz chciał to mogę pomóc. Do niemiec też się mogę z Tobą wybrać. A na forum masz JELITO też na pewno dużo pomoże
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
plany się zmieniają więc nic nie będę pisał :gwizdanie: teraz wracam 12.08
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
narazie siedzę w niemcowni i zarabiam hehe :> a u Ciebie co tam?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
siemanko wszystkim
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Daffy i jak tam? Śmigasz już??
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
nie ma sprawy a później ahahaha
-
Fajne nuty DiscoPolo
Jorrgus już się trochę dorobił :> bo Beemka
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
No chyba tak, też mi się wydawało, że to Ty byłeś. Na mieście tez Cię chyba raz widziałem gdzieś no i twoje auto stało na listopada w sobotę chyba późnym popołudniem. Teraz na tych felach wygląda pierwsza klasa Daffy Ciebie też chyba kiedyś widziałem jak wracałem ze stalówki za płota wyglądałeś hehe :> ale poznałem Cie w ostatniej chwili... [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 22:20_________________________________________________ Tomek ile stawiasz??? :>
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Panowie wypadł mi pilny wyjazd do Łodzi :gwizdanie: wybaczcie IVE też nie był? A widziałem jego auto dzień wcześniej w TBG
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
witam
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
No mogłem to być ja bo byłem w Stalowej. A gdzie mnie widziałeś??
-
[ALL] Czy ma ktoś rabat w firmie DOTZ ?
Znajomy miał takie w BMW E39 tylko że 19" tam dużo lepiej wyglądały.
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
No to jak wam odpowiada 28 to akurat możemy zrobić sobie wycieczkę do Rzeszowa Hehe dobrze mówisz... Jak ktoś znajdzie mi pewną sztukę to jadę i kupuję Chociaż ostatnio zastanawiam się też nad TDI a kilometry same by się uzbierały Daffy będziesz sprzedawał swoją furę?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
A może tak się zbierzemy i pojedziemy na spot do RZ ? Chociaż ze trzy auta żeby było... [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 23:32_________________________________________________No to jak są chętni? daffy co Ty na to? Miałbyś ochotę się przejechać?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
ok sie powysyła. Ja jestem dalej w trakcie poszukiwań autka. Co powiesz na taką myśle że warta obejrzenia http://allegro.pl/show_item.php?item=655926944[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 16:19_________________________________________________ Aaa mamy nowego forumowicza ode mnie z osiedla sprobuje go zaangażować bardziej w zycie forum
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Tomaszu może jakiego spota by zorganizował? :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 16:13_________________________________________________Co tam ogólnie słychać bo dawno mnie tu nie było...
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
dobry
-
[ALL B6] Ukradli moją niunię spod bloku skur... :(
Kolega wrócił po kilku latach z Francji do Polski i zaraz w pierwszy dzień też mu ukradli auto BMW 530 E39 w jego rodzinnym mieście Szczecinie. Współczuję Ci Łukasz ;(
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
To co kiedy w końcu robimy tego spota 10.05? Czas cos ustalić :gwizdanie: [br]Dopisany: 07 Maj 2009, 22:13_________________________________________________ Panowie szukam ładnej 1.8T po FL. Najlepiej AJLQ Może pomożecie? No chyba, że jakieś TDI
-
[B5 ADP] Mam 16" ale myślę nad wiekszymi tylko co z osiągami auta ?
Ja u siebie mam 17" przód 7,5" 215/45 tył 9" 235/40 i jest ok. Nie odczułem znacznej różnicy pomiędzy zimówkami 195/65/15 Więc zakładaj 17" a jeśli chcesz 18" to też bym sie jakoś specjalnie nie obawiał
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
10.05
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
A w porządeczku a jak u Ciebie?[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 23:08_________________________________________________Jaki tu spokój i cisza... Ludzie co jest z wami? Ostatnio w tym wątku ustalane są tylko terminy spotów i na tym się kończy.
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Całkiem fajnie Najpierw spotkaliśmy się po Kauflandem a potem pojechaliśmy nad zalew machowski