Treść opublikowana przez FAFAL
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
To gitara :> No proszę jak się Poznań u nas udziela Pozdr dla Was i wielki szacunek tak trzymać chłopaki
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Jak wszystkiego są plusy i minusy
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
gdybym był kawalerem to na bank wpadłbym do "Was .... atak muszę czekać na pogodę i decyzję żonki :> :> :> Hmmm chyba się trzeba zastanowić zanim sie ożenię
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
madas26 zorganizuj się w końcu i przyjedź do nas. Hehe jak byś się tak pojawił to zaskoczyłbyś wszystkich chyba
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
ale 1 marca będziesz z chłopakami mam nadzieję No jasne, że tak
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ja muszę się w wawie na spota udać bo siędzę tu już z miesiąc i jeszcze nie byłem
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Nie, nie wstydzę się. ale luźniej byłoby gdzie indziej. 1.Ludzie idą na zakupy i wszyscy się lampią, śmieją, a jak kto zrobi fotkę to patrzą jak na debili. 2.Poza tym to miejsce które źle mi się kojarzy ponieważ właśnie tu spotykają się fani Tjuningu z całej okolicy (Golfy 2, kalibry ople, wszystkie z wielkimi spojlerami i neonami). Myślę że powinniśmy być trochę nad nimi. Być może pojawię się na chwilkę, przypominam że raz już byłem! J E L I T O ma trochę racji to miejsce jest takie sobie można by pomyśleć o innym
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
też będę
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
masz na mysli concert II? tylko tam nie ma chyba MP3?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
A co w ogóle polecacie? Nie mam pojęcia co kupić. Miałem pioneera deh-6800
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=543431157 co myślicie o tym kupować takie cudo czy sobie dać spokój?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Pracuje w wawie moim zadaniem auto ktoś musiał obserwować. Nie ma żadnych śladów włamania auto jak przyszedłem było zamknięte. Otwieram, wsiadam z kumplem patrze radia nie ma kostki ładnie powypinane panel wyjęty ze schowka z podłokietnika. Schowek otwarty a w nim leżała cyfrówka warta 1500 zł dziwna sprawa ale moje szczęście w nieszczęściu. CB też nie ruszone[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 23:04_________________________________________________Panowie jakie radyjko polecacie? Zastanawiam sie nad oryginalnym (jakie?Concert II ?), jakieś Pioneera, lub Video/DVD "no name" ??? Bo swojego już raczej nie odzyskam
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Zaj*bali mi dziś radio z auta :angry:
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
mi tez pasuje 15.02
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
madas26 tłumu nie było, ale za to całkiem przyjemnie. Fajnie jest tak się spotkać i pogadać o autach bo w domu już się nie da Kobieta traci cierpliwość
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Też regenerowałem w Mielcu turbinę tylko, że od BMW i wszystko ok. Nawet mechanik, który mi ją demontował i później zakładał był zaskoczony jak ją zrobili.
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ive ja mogę zabrać ze sobą kompa chyba że trzeba mieć jakiś pgogram
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Zapraszamy
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Etke już mam ale możesz wziąć na wszelki wypadek Jelito dzięki za info podjadę jutro i zapytam. Ive weź kompa sprawdzimy moje autko czy nie ma żadnych błędów
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Szkoda bo chciałem sobie zgrać a nie chce mi się aż tyle ściągać...
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
W TBG tez kiedyś były ale czy jeszcze są to nie wiem Muszę popytać[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 10:47_________________________________________________Ive masz może może Etke?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ktoś wie może gdzie w naszych okolicach jest zakład tapicerski? Chciałem sobie kierownice obszyć skórą. I ile to może kosztować?
-
[ALL B5] Przerobienie podgrzewania lusterek po kluczyku na grzanie po "tylnej szybie"
Maty juz mam przyklejone kable polutowane tylko jeszcze ich nie podciągnąłem do lusterek ( mam w drzwiach przygotowane). Nie mam takiego klucza żeby te lusterka odkręcić i nie zmierzyłem też tej śruby mocującej jak ją miałem na wierzchu więc nie wiem jaki rozmiar żeby kupić. Ale muszę się za to teraz wziąć i doprowadzić sprawę do końca hyhy bo w końcu się zima skończy
-
[ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
Wie ktoś może jaki jest rozmiar tego "torksa" by móc odkręcić lusterko? Bo nie zmierzyłem jak miałem ja na widoku
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Vtec będziesz 24 na spocie??