Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAFAL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FAFAL

  1. FAFAL odpowiedział(a) na FAFAL temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  2. Trzymać auto w garażu jeździć tylko do kościoła Sprzedać później będzie łatwo bo przebieg niewielki
  3. Reniu dostałeś odemnie PW??
  4. GILI to są te same?? Wydaje się, że te w VT fotce mają dużo szersze te ramiona.
  5. Zainwestowałbym w nowe i wiesz co masz
  6. Jak dla mnie ostatnia pozycja na fotkach VT odpada. I chyba wybrałbym te drugie, wydaje mi się że bardziej przykuwają uwagę niż Porsche. Ale to tylko moje zdanie
  7. Dzwoniłem ostatnio do gościa i mówił, że w Rzeszowie... hmm... Ale jak jest tak jak mówisz to spoko. A gdzie są treningi i kto prowadzi?
  8. Dla mnie bez znaczenia może być i 24 Że tak powiem jestem początkujący :> ale rozwijam się w tym temacie powoli A to dlatego, że najbliższa sekcja jest Rzeszowie
  9. W Tarnobrzegu paliwko poszło o 3gr w górę niby nic ale czy na tym się zakończy???
  10. Zajefajnie wygladają te A4 w żółtym kolorku
  11. mógłbym ładnie o VT poprosić kogoś!! Proś proś może sie zlitują :polew: :laghing2: [br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 13:34_________________________________________________A tak odbiegając od tematu Ive widziałeś chcą u nas spota zmienić na 24.01
  12. Poproś kogoś żeby Ci zrobił VT z wszystkimi modelami które pokazałeś w Twoim autku i wtedy będzie łatwiej decyzję podjąć
  13. Tak szczerze? To wszystkie są Trudna decyzja :> Ciężko mi powiedzieć które by najbardziej pasowały do Twojego auta. Ale chyba wybrałbym te od Porsche Ive a o tym modelu nie myślałeś? Ja chyba się skusze na tekie 18"
  14. Ty chyba też Ostatnio mi się tak przestawiło z tym spaniem. Za długa przerwa w pracy i dlatego
  15. Yelo cierpisz na bezsenność??
  16. Polecam Dunlop Winter Sport 3D Chociaż nie należą do najtańszych. Nie napisałeś w jakim przedziale cenowym szukasz bo określenie "niedrogie" można różnie rozumieć :gwizdanie: Poczytaj też inne wątki było już wiele napisane na temat opon zimowych...
  17. Nie polecam strata pieniędzy Dobrze powiedziane
  18. Moim zdaniem czarna kiera w jasnym środku nie za bardzo będzie wyglądać A może byś ją zrobił w ten sposób? Nie wiem co o tym myśleć... Nie jest to głupi pomysł, ale czy ładnie wygląda?
  19. Mam Pioneera co prawda inny model ale to właśnie tą firme bym wybrał
  20. Ja założyłem o przekroju 1,0 (kabel głośnikowy). Pytałem w sklepie i mówili, że w zupełności wystarczy. A co do kabla od ogrzewania tylnej szyby to nie wydaje mi się żeby to było aż 2,5 ale nie jestem pewien
  21. załóż 225/45 przód i tył i będzie A jaką masz szerokość felgi??
  22. U nas są już wszystkie czarne i nie ma gdzie pośmigać Ale w porównaniu do innych regionów to i tak malutko nam tego śniegu spadło
  23. Skąd u was tyle sniegu Zazdroszcze wam
  24. FAFAL odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://stuff.swir.us/2008/10/30/mody_969.jpg :polew: :polew:
  25. ja też za 25 [br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 11:13_________________________________________________Więc Ive mozna chyba zmienić na 25.01 jak każdy jest za :> Reszta się nie wypowiada to będą się musieli dostosować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.