Treść opublikowana przez FAFAL
-
[B5 AHL] FAFAL
- [B5 ADR] Jak dbać o zawieszenie ?
Trzymać auto w garażu jeździć tylko do kościoła Sprzedać później będzie łatwo bo przebieg niewielki- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Reniu dostałeś odemnie PW??- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
GILI to są te same?? Wydaje się, że te w VT fotce mają dużo szersze te ramiona.- [B5 ADR] Czy mogę założyć używane przeguby ?
Zainwestowałbym w nowe i wiesz co masz- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Jak dla mnie ostatnia pozycja na fotkach VT odpada. I chyba wybrałbym te drugie, wydaje mi się że bardziej przykuwają uwagę niż Porsche. Ale to tylko moje zdanie- Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Dzwoniłem ostatnio do gościa i mówił, że w Rzeszowie... hmm... Ale jak jest tak jak mówisz to spoko. A gdzie są treningi i kto prowadzi?- Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Dla mnie bez znaczenia może być i 24 Że tak powiem jestem początkujący :> ale rozwijam się w tym temacie powoli A to dlatego, że najbliższa sekcja jest Rzeszowie- Ceny paliwa marzec 2026
W Tarnobrzegu paliwko poszło o 3gr w górę niby nic ale czy na tym się zakończy???- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Zajefajnie wygladają te A4 w żółtym kolorku- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
mógłbym ładnie o VT poprosić kogoś!! Proś proś może sie zlitują :polew: :laghing2: [br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 13:34_________________________________________________A tak odbiegając od tematu Ive widziałeś chcą u nas spota zmienić na 24.01- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Poproś kogoś żeby Ci zrobił VT z wszystkimi modelami które pokazałeś w Twoim autku i wtedy będzie łatwiej decyzję podjąć- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Tak szczerze? To wszystkie są Trudna decyzja :> Ciężko mi powiedzieć które by najbardziej pasowały do Twojego auta. Ale chyba wybrałbym te od Porsche Ive a o tym modelu nie myślałeś? Ja chyba się skusze na tekie 18"- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ty chyba też Ostatnio mi się tak przestawiło z tym spaniem. Za długa przerwa w pracy i dlatego- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Yelo cierpisz na bezsenność??- [B5 AFN] Jakie opony na 15" felgi stalowe
Polecam Dunlop Winter Sport 3D Chociaż nie należą do najtańszych. Nie napisałeś w jakim przedziale cenowym szukasz bo określenie "niedrogie" można różnie rozumieć :gwizdanie: Poczytaj też inne wątki było już wiele napisane na temat opon zimowych...- [B5 AFN] Ceramizer - co o nim sądzicie
Nie polecam strata pieniędzy Dobrze powiedziane- [ALL] Czy będzie pasować kierownica TT i jasny środek ?
Moim zdaniem czarna kiera w jasnym środku nie za bardzo będzie wyglądać A może byś ją zrobił w ten sposób? Nie wiem co o tym myśleć... Nie jest to głupi pomysł, ale czy ładnie wygląda?- Które wybrać radio ?
Mam Pioneera co prawda inny model ale to właśnie tą firme bym wybrał- [ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
Ja założyłem o przekroju 1,0 (kabel głośnikowy). Pytałem w sklepie i mówili, że w zupełności wystarczy. A co do kabla od ogrzewania tylnej szyby to nie wydaje mi się żeby to było aż 2,5 ale nie jestem pewien- 235/45/17 na 225/45/17
załóż 225/45 przód i tył i będzie A jaką masz szerokość felgi??- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
U nas są już wszystkie czarne i nie ma gdzie pośmigać Ale w porównaniu do innych regionów to i tak malutko nam tego śniegu spadło- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Skąd u was tyle sniegu Zazdroszcze wam- Strefa Śmiechu
http://stuff.swir.us/2008/10/30/mody_969.jpg :polew: :polew:- Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
ja też za 25 [br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 11:13_________________________________________________Więc Ive mozna chyba zmienić na 25.01 jak każdy jest za :> Reszta się nie wypowiada to będą się musieli dostosować - [B5 ADR] Jak dbać o zawieszenie ?