Treść opublikowana przez FAFAL
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Oooo Andrzej a my myśleliśmy, że już przepadłeś bo ostatnio mało coś się udzielasz
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego!
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów z tyłu
Jak nie chcesz typowych amorów do 1BE to wybierz firmę którą uważasz za słuszną idź do sklepu podaj dane auta i kupisz tańsze normalne standardowe amortyzatory do standardowego zawieszenia takie właśnie jakie chcesz. W czym problem?
-
[B5 ADR] Jakiej pojemności butlę w koło ?
55ltr jest idealna
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ja też będę Powysyłałem wczoraj PW do ludzi zobaczymy czy to coś pomoże.
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów z tyłu
Mi powiedzieli za amorki KYB po 160zł szt. A komplet odboi i osłon 50-60zł to nie wiem może to jakiś badziew
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów z tyłu
1. Trzeba 2. Dobrze by było wymienić odboje i osłony koszt ok 50zł za komplet na dwie strony chyba że są w dobrym stanie 3. Przerabiam właśnie ten sam temat i z tego co się orientuję od 30 do 50zł za stronę 4. nie wiem ale podejrzewam że nie
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Tomek a Ty będziesz?[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 22:59_________________________________________________ Kupię albo zamienie się za swoje, sprężyny 1BE. Można takie sprężyny dostać nowe w sklepie? Czy tylko w ASO?
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Panowie ale po co? Przecież nasze autostrady są dokładnie odśnieżane przez zawsze dobrze przygotowanych drogowców, którym żadne śniegi nie są straszne
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
Panowie nie wiem czy w odpowiednim temacie ale mam problem. Otóż kupiłem zestaw hid i po podłączeniu wszystkiego próba generalna. Włączam światła a tu tylko efekt błyśnięcia żarników coś w stylu jak stroboskop i na tym się kończy. Pierwsza myśl jaka mi przyszła to uszkodzone przetwornice. Zareklamowałem gość mi przysłał inne i dalej to samo. Chciałem jeszcze tylko nadmienić, że elektryk mi sprawdzał ten zestaw podłączał na krótko z pomocą prostownika i wszystko ładnie świeciło.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Jutro zmiana obuwia na Winter Sport 3D
-
[B5 AHU] Meine kleine A4 ;)
Jedyny słuszny kolor :>
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
No to git. Mi też odpowiada ten termin Może ze trzy osoby będzie :gwizdanie: Tomku Iversonie możesz zmienić datę
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Inni się nie wypowiedzą
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
08.11 mi odpowiada
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
A może by tak tego spota zorganizować?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
No widzisz Kamil lipa. Już chyba po spotach w TBG[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 22:18_________________________________________________Pozostaje chyba nam się zintegrować z grupą z RZ
-
[ALL B5] Wymiana wkładu lusterka
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_demontaz_wkladu_lusterka_oraz_wymiana_mat_grzewczych-t59600.0.html
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Chyba jakieś nie porozumienie
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Są jeszcze chętni?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
ja tam jestem chętny
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
ooo ten już kasa Może jakiś uczynek, przyda Ci sie kiedyś [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 13:51_________________________________________________k**wa co tu się dzieje? Nikogo nie ma? Nikt nie pisze? W TBG chyba jakaś zagłada była heh Dzieki Kamil [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 13:54_________________________________________________Kiedy robimy jakiegoś spota?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
kto mi skasuje "service INSP" ? :>
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
To kiedy w końcu ten spot?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ostatnio gadałem z gościem miał E39 M5 przed FL z tego co opowiadał to całkiem fajnie to jeździ heh ale pracował tylko na samochód. Teraz auta nie ma bo rozbił został tylko kredyt a za****dala rowerem mówi że też spoko hahaha ogólnie powrót do szarej rzeczywistości :>