Treść opublikowana przez FAFAL
-
[ALL] Pilkington - moje przemyślenia o jakości produktów
Mnie się dobrze z nią jeździ Zapłaciłem jakieś 380 złociszy z wymianą. Kozi daj znać ile tobie zaśpiewają.
-
Polecane opony letnie
będzie wieksza Fakt większa. Przepraszam za błąd Co nie zmienia faktu, że w normie i tak się mieści.
-
Polecane opony letnie
Różnica między 225/45 a 235/45 to -9mm. Czyli średnica koła z oponką 235 będzie mniejsza o te 9mm co daje -1,4% a zalecane jest do 2. Więc ok możesz zakładać.
-
Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
Głos oddany. 5 zł proszę Numer konta na PW
-
[B5 AFN] Wymiana przegubu i straszny problem
Kolego DanielW, proszę używaj takiej funkcji jak Sprawdź ortografię bo czytać się tego nie da co Ty piszesz
-
[ALL] Pilkington - moje przemyślenia o jakości produktów
Ja założyłem NordGlass jakieś pół roku temu i na razie jest ok. Żadnych smug i zarysowań. Widoczność znacznie lepsza. W zakładzie którym wymieniałem szybę gość właśnie wypowiadał się na temat Pilkingtona, że zamienniki produkują bardzo złej jakości. Mimo, że właśnie ten zakład ma pod nosem nie bierze od nich towaru. Znajomi, pracownicy Pilkingtona opowiadali jak bardzo przykładają się do produkcji zamienników - porażka. Natomiast jeśli dostarczają szybki ori w hurcie dla jakiegoś producenta jakość jest bardzo dobra.
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
Ładna sztuka Zazdroszczę 1.8T
-
Tak się ścigaja Audiczki na Warszawskich Drogach
Co tu dużo mówić :slina: :slina:
-
Co powiecie o tych felgach?
Podejdą. Ja bym się pokusił jeszcze o dystanse nawet
-
Klubowicz A6 dziękuje Klubowiczom A4
Tak trzymać martinez1980 niedość Ci pracę znajdą to jeszcze zderzak chcą pomalować Panowie zapraszamy do nas na podkarpacie takich nam trzeba hehe. Fotki z kuligu widziałem, zabawa przednia tylko pozazdrościć
-
Co powiecie o tych felgach?
Cena ze scenka opada Powiedziałbym, że nawet podejrzliwie niska, wzór zajeb*sty. Dbać trzeba na pewno bardziej
-
[ALL] Co proponujecie z tymi felami zrobić
Najlepiej sprzedaj i kup ori wzór minimum 17"
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Chyba czas zacząć szukać Quattro :kox:
-
[ALL] Co o tym sądzicie?
Normy zapewne spełniają, ale chyba ich chińskie... Często zabawki dla dzieci wyprodukowane w chinach nie spełniają norm bezpieczeństwa a co dopiero opony Sławek miałem na myśli fele, ale i tu pewnie masz podobne zdanie. Moim zdaniem nie można wszystkich wrzucać do jednego worka tzn. że wszystkie nie ori są Wiadome, że to co oryginalne to oryginalne. Wszystko zależy od zasobności portfela. Ja bym zakupił dobry nowy chiński zamiennik ori wzoru
-
[ALL] Czy po wyczyszczeniu katalizatora mogą być problemy?
Tylko wtedy mogą być problemy podaczas przeglądu. A nie lepiej kupić coś tylko przypominającego kata i wspawać?
-
[ALL] Co o tym sądzicie?
Ja bym brał za taką kasę. Te chinole też muszą spełniać jakieś normy. Każdy je krytykuje a założę się, że 80% osób na forum takowe posiada. Ja też mam jakieś nie ori i już nie jedną dziurę wytrzymały, a w Polsce chyba mamy gorsze drogi niż w Anglii. Na twoim miejscu zdecydowałbym sie na 18"
-
[B5 ADR] Wymiana przegubu zewnętrznego
Gumy mi poszły obydwie. Najpierw jedna potem druga. Wymieniłem je z tym, że z jedną pękniętą jeździłem dłuższy czas. Według tej zasady skręcania prawo-lewo wygląda na to, że prawy do wymiany. Tak mi chyba tłumaczył kiedyś mechanik. Mnie się z kolei wydaje, że ów dźwięk dochodzi z lewej strony, ale nie jestem na 100% pewny.
-
[B5 ADR] Wymiana przegubu zewnętrznego
Panowie jak rozpoznać który przegub jest do wymiany? Bo skąd dochodzi dźwięk ciężko zlokalizować. Podczas skręcania w lewo dochodzi charakterystyczne "terkotanie" - więc prawy jest do wymiany bo prawe koło jest wówczas obciążone bardziej?
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Tomek jak będziesz potrzebował kogoś do pomocy przy rezanku kwadrata to jestem chętny
-
[B5 AHL] FAFAL
Heh dzięki chłopaki. Odgrzaliście trochę kotleta Fakt silnik bez rewelacji jedyna jego zaleta to chyba tylko prostota konstrukcji... ale tak jak pisałem nie miałem wyboru. Musiałem wziąć to żeby pozbyć się poprzedniego wozu. Lampy już mam ori zenony czekają na montaż. Na razie brak motywacji bo za zimno Zawiechy nie ruszam zmieniłem amorki z tyłu na MTS-y jest dużo lepiej w porównaniu do zwykłych ori, jeszcze przód muszę zmienić O feldze na lato myślałem (RS4), ale jeszcze nie wiem... szkoda trochę kasy. Zastanawiam się czy tych nie pomalować
-
moja czarna b5
Motorownia i napęd rewelka, tylko pozazdrościć Lampy przód i tył porażka jak dla mnie Z drewnem w środku też bym coś zrobił :gwizdanie: Reszta ok Miłego użytkowania
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive w TBG?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Kurfa w szkole siedziałem tak to bym przyjechał na spota
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Piotrek dawaj na GG na chwile
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Pierwszym modem powinna być wymiana żarówki Kolor zajexxsty Dawaj więcej fotek... Duża różnica w porównaniu do B5 1.6? :gwizdanie: