Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAFAL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FAFAL

  1. FAFAL odpowiedział(a) na miki_sc temat w Audi A4 B5
    endriuu jak wrzucę fotki po zdjęciu klapki to zobaczysz? Czy trzeba wyjmować żarnik? A nie wiem jak to zrobić bo boję się, że coś urwę Przetwornice są ori. Odkręcałem je i od środka jest nalepka. [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:24_________________________________________________Tak to wygląda.
  2. FAFAL odpowiedział(a) na miki_sc temat w Audi A4 B5
    Jeszcze trzeba śrubkę odkręcić,a nie mam teraz tego torxa.[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 23:31_________________________________________________
  3. FAFAL odpowiedział(a) na miki_sc temat w Audi A4 B5
    Nie wiem jakie mają mocowania bo nie zaglądałem do środka... Fotki zaraz zrobię, ale na nich nie ma nic kompletnie napisane...
  4. FAFAL odpowiedział(a) na miki_sc temat w Audi A4 B5
    Mam pytanko. Otóż dzisiaj dokładnie obejrzałem lampy które zamówiłem i okazuje się, że jedna ma soczewkę D2S, a druga H7 Czy duże będą różnice w świeceniu? Czy w czymś to przeszkadza? Po za tym lampy są w bardzo dobrym stanie nie idealne bo to nie nowe. 3 uchwyty były złamane teraz naprawione są za pomocą zestawów naprawczych (nowy uchwyt jest nasunięty na prowadnice i przykręcony). Wygląda na to, że producent przewidział ewentualne uszkodzenia i umożliwił założenie nowych uchwytów bez jakiegoś klejenia. Obydwie są Valeo. Jak rozpoznać przetwornice czy są ori? Mają "wyryte" jakieś logo? Zastanawiam się czy je zostawić czy odesłać - mam taką możliwość i zwrot pieniążków. Martwią mnie tylko te soczewki. Zaznaczam, że za lampy zapłaciłem 800zł. Co robić?
  5. FAFAL odpowiedział(a) na miki_sc temat w Audi A4 B5
    albo , żeby uchwyty sie nie połamały w transporcie Dokładnie żeby się nie połamały. Lampy już mam u siebie.
  6. :blink: Nie rozumiem do czego to napisałeś? Po czym to wywnioskowałeś, czytając co napisałem? Napisałem gdzieś kupujcie to bo nie ma lepszych? NIE - więc nie zachwalam. Mówię, że jest dobre bo tak przeczytałem, a niedługo sam się przekonam. Stać cię kupuj KYB, Bilstein, Koni itp. itd. bo na pewno jest dużo lepsze... Ja wybrałem MTS Pozdr.
  7. Nie miałem, ale mam chociaż jeszcze nie założony. Czytałem na jego temat sporo, nie tylko na tym forum i jak narazie każdy zadowolony. Oczywiście nie twierdzę, że jest lepszy od jakiś innych renomowanych firm. Ale tu chodzi o kasę... A w tym przypadku jakość w stosunku do ceny jest nawet lepsza.
  8. 6j to trochę mało do 225. Min 7.0, Max 8.5
  9. Myślałem, że to temat o felgach :gwizdanie:
  10. Marewel a Ty co wniosłeś do tematu Zapewne przeczytałeś zaledwie ostatniego posta i stwierdziłeś może nie dosłownie, ale że to zawieszenie to chińskie gówno. A jak nie wiesz co to jest to Ci powiem: otóż zarówno zawiecha MTS technik jak i TA-technix jest to zawieszenie jak kolega edmondo napisał tzw. półki „budżetowej” to znaczy dobra jakość w rozsądnej cenie. I co najważniejsze dobrze pełnią swoją rolę. Śmiem twierdzić ze edmondo znacznie więcej wniósł do tematu zawieszeń niż Ty jednym beznadziejnym i bezpodstawnym stwierdzeniem. Zarówno dla mnie jak i dla wielu innych. Proponuję następnym razem się bardziej zapoznać z tematem, a później oceniać!
  11. Profil 55 przy 17" ? To co Ty chcesz założyć opone 175?
  12. Ja może bym się przejechał...
  13. Baddy nie mam takich zdolności do VT. Mi to robił ktoś z klubu. Ale już nie pamiętam kto...
  14. Baddy RS4 Ci się nie podobają? Zobacz VT na moim aucie. Ja sobie takie zapodam na wiosnę
  15. Dla mnie super wygląda Szkoda, że u nas nie robią takich tablic tylko jakieś "kwadraciaki"
  16. Ludziska robimy jakiego spota? :gwizdanie:
  17. 225 minimum na 18". Masz jakiś upatrzony wzór??
  18. Ja tak napisałem :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 00:40_________________________________________________ Hehe BMW Bokiem Muszę Wchodzić :>
  19. FAFAL odpowiedział(a) na miki_sc temat w Audi A4 B5
    Co to jest to białe pod uchwytami na drugiej fotce?
  20. Mam dwie 235/40/17 dunlopy jak ktoś chce...
  21. Ive jaką Ty masz brawę swoich zenonków bo nie chce mi się szukać?
  22. Też mnie to cieszy, jednak o forum np 5er nie można tego powiedzieć. Wczoraj zajrzałem tam na chwilę i po przeczytaniu kilku postów na temat akurat padło na Passata B6 odechciało mi się Nie ma to jak zachwalać swoją 520-ke z 97r a krytykować paska z 2006. Oczywiście są wyjątki, ale to zdecydowana mniejszość. Tutaj natomiast jest duuużo osób, które akceptują inne marki... i to się chwali
  23. FAFAL odpowiedział(a) na miki_sc temat w Audi A4 B5
    Chyba się skuszę [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 02:06_________________________________________________Dzwoniłem dzisiaj do gościa od tych lamp i okazuje się, że jedna miała klejony uchwyt. Podobno bardzo dobrze się trzyma... Jak myślicie jest sens brać????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.