Treść opublikowana przez FAFAL
-
Co myślicie o takich zegarach?
Jak dla mnie
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
Tył ma kozacki... taki agresywny Faktycznie pierwszy touring, który mi też się spodobał
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
Touring jest :kox: :slina: :shocked: Wygrywam w totka i zamawiam Mi wystarczy 530d. Wybredny nie jestem
-
[ALL B5] Lampy przednie
Kurcze zastanawiam się nad tymi... Myślisz, że to dobra cena? Pytałem o ponowne założenie starych bo przy sprzedaży auta bym zmienił :gwizdanie: Sorki nie wrzuciłem linka http://www.motoallegro.pl/item823282409_audi_a4_xenony_kompletne.html
-
[B5 APR] No to pochwalę się i ja....
Ładny felunek i jakaś niższa zawiecha np 1BE koniecznie i będzie Ja bym jeszcze polakierował to drewno w środku i odkleił ten chrom ze zderzaka ale to moje zdanie
-
[ALL B5] Lampy przednie
Mam takie pytanko jak wyrezam błotnik pod lampy zespolone to mogę później wrócić do zwykłych? Czy już się nie będzie dało zamontować ze względu na wycięty błotnik
-
[ALL B5] Lampy przednie
miki_sc jak już to zakładaj od razu zespolone
-
[B5 APR] No to pochwalę się i ja....
Kolego, ale nie obrażamy się tutaj wzajemnie
-
[B5 APR] No to pochwalę się i ja....
Może nie róbmy już koledze syfu. To jest wątek o jego a nie kto woli gaz benzyne a może diesla... Ja osobiście wole brunetki a Wy?
-
[B5 APR] No to pochwalę się i ja....
Tak Twoja wypowiedź powinna brzmieć od samego początku... dużo ładniej i grzeczniej Pozwól innym być i nie karz kupować im diesla. Bo z kolei może oni nie są zwolennikami klekotów. I nie poprawnym jest porównywać Audi z Subaru...
-
Fajne nuty DiscoPolo
Dobrze się chłopaki gibają hahaha :polew:
-
[B5 APR] No to pochwalę się i ja....
Co Ty porównujesz subaru do Audi z 99' Jak dobra instalka to i będzie śmigać
-
[ALL B5] 18" nie za duże do silnika 1,6 ???
Dobrze powiedziane 1.6 górą Zakładaj 18" oponki 225/40 będzie
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
Pierwszy filmik mada faka :kox: :polew: Jak by to było moje autko to już bym dawno tą kobitkę pogonił :bicz: Na szczęście moja kobieta zdrowo śmiga a kolega Góral.tz ma rację "jesteście tak różne za kierownicą jak i w życiu"
-
[ALL B5] 205/65 R15
noran jak sam napisałeś to poroniony pomysł... takie moje zdanie jak już zostawiłbym standard 195/65/15 Zresztą nie rozumiem jak Ci może nie wystarczyć prześwit na standardowym zawieszeniu i kółkach... przecież to stoi jak na szczudłach
-
[B5 ADR] Huczący przegub
hmm... jak huczy to chyba łożysko, bo przegub jakby stuka na zakręcie przy przyśpieszaniu
-
[ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
Ja założyłem STAG-a 300 i jestem mega zadowolony W tym roku klepnę pewnie z 30kkm. Czuję się jak bym dostał jakiś talon na paliwo
-
Znaczenie ET Felgi
Przy 17" ET35 i szerokość 7,5" będzie Nie wiem jak jest z 8" czy pasuje ładnie czy może coś obcierać...
-
[ALL B5] Jakie amorki wybrać?
Ok tylko że mi jeszcze z tydzień na pewno zejdzie zanim się uwinę ze wszystkim. Amorki będę miał pewnie dopiero w poniedziałek. Muszę jeszcze kupić zestaw ochronny no i do mechaniora się umówić...
-
[ALL B5] Jakie amorki wybrać?
Ja zamówiłem MTS-y ze względu na cenę. Jak założę to się wypowiem co i jak. Z tego co czytałem na ich temat to podobno są ok. Dobry stosunek ceny do jakości. Wiadome, że markowe takie jak np. KYB będą na pewno lepsze, ale to już całkiem inny przedział cenowy.
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
A mnie to nie przeszkadza... Brzydko mówiąc sram na to co kto ma :evil: Mi się akurat to nie podoba i nie mam, a inni mogą sobie nawet świeczki choinkowe na lusterkach pozawieszać Modyfikuje żeby poźniej nie było... SoMeS dobry wątek do nabijania postów Już dawno powinni to zamknąć. Nie wiem czym się tak wszyscy jarają
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów z tyłu
Skoro tak to kupię te do sportowej zawiechy. Myślę, że te MTS'y http://motoallegro.pl/item808757865_amortyzatory_sportowe_audi_a4_b5_tuning_od_mts.html będą wystarczające. Nie chcę więcej inwestować ze względu na to że autem pojeżdżę jakiś rok.
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów z tyłu
Poczytam. Może też się skuszę na MTS'y boję się tylko, że już będzie sztywno ma maxa. Przymierzałem się do KYB standardowych i nie wiem czy to dobry pomysł.
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów z tyłu
No właśnie nie mam pojęcia ile. Na pewno więcej niż 1BE. Najprawdopodobniej mam tam jeszcze ori amorki, ale czy to możliwe? Tak go przywiozłem z niemiec. Czy to możliwe żeby przeszedł TUV na takim zestawieniu sportowe springi i ori amortyzatory? W dokumentach jest że sprężyny WEITEC-a ale nie ma nigdzie ile obniżają
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów z tyłu
Mam sprężyny WEITEC-a też mam kupić jakieś specjalne amorki? Nie mam pojęcia o ile te sprężynki obniżają