Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAFAL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FAFAL

  1. przemoz1tbg najprawdopodobniej będzie 4 stycznia
  2. Za 800zł nawet bym się nie zastanawiał [br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 22:54_________________________________________________Jak nie będziesz chciał to mogę je odkupić heh :>
  3. U mnie podobnie, podświetlenie zegarów się włącza od razu - norma
  4. Też muszę coś pomyśleć na wiosnę. Tylko nie mam pojęcia jaki wzór felg i jaką szerokość - jakie oponki?
  5. Wrzucałem fotki wyżej 235 na 9" jak to wygląda z tym, że to na 17" ale chyba to nie ma znaczenia.
  6. Z dwojga złego druga opcja Ale poszukałbym ładniejszych
  7. IVE no to może 4 stycznia tak jak uzgadnialiśmy na spocie
  8. Kilka fotek z dzisiejszego spota
  9. Nie dałem czy nie dasz ??? :naughty:
  10. Zej...sta furka. Fotele mogę odkupić od Ciebie :> jak byś chciał sprzedać Gratuluję autka [br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 01:20_________________________________________________No i ten kolor chyba najładniejszy
  11. Bardzo ładna furka Kolor spoko. Zrobisz to co planujesz i będzie super
  12. Dokładnie Miejmy nadzieję, że do tego czasu będzie przyjeżdżać więcej aut na spoty
  13. Proponuję parking przy fontannie-urzędzie miasta Lepsze będą fotki tam niż z kauflandem w tle
  14. Środeczek na czarno i będzie Podobnie jak w moim avatarze
  15. A co Wy na to, żeby zrobić jakiś mały spocik w drugi dzień świąt? Moim zdaniem to dobry pomysł, można by spróbować. Zobaczymy co Ive powie na ten temat. Jeśli ktoś by był chętny to piszcie Tytus i boniek już wstępnie zadeklarowali swoją obecność
  16. Zaj**ał bym takiego skur****na jak bym go dopadł. Myślę, że masz rację powinieneś się starać o kopie tego filmu i udał bym się z nim gdzieś żeby ktoś popracował nad nim i odczytał te numery. Na policje nie masz co liczyć pójdą po najniższej linii oporu :ranting1: Ogólnie to biała gorączka na takie podejście do sprawy
  17. Ile było aut na spociku? Kurcze nie mogłem przyjechać
  18. Nie no tu jeszcze ktoś pisał, że lepiej by było wczesniej To będzie tak część przyjedzie na 15 a druga na 16 heh Zresztą nie spodziewam się więcej niż 4 aut
  19. tony84 wielkie dzięki
  20. Najrozsądniejszy chyba z tych większych. Ale na 235 też pojedzie :> bo ja mam takie z tyłu a z przodu 215
  21. Nie, nie mam żadnych problemów. A różnica średnicy koła nie przekracza 2% więc nawet wg przepisów jest ok. Tylko byłem ciekaw tego ciśnienia. Teraz mam 2,2
  22. tony84 to może i ja CI podeślę fotkę swojego auta??? Bo też jestem ciekaw jak to będzie wyglądać a mam zamiar właśnie przyciemnić :gwizdanie:
  23. To kto się w końcu pisze na ten spot 20.12? Może rzeczywiście tą godzine trzeba zmienić? Na 15??
  24. Nie tylko przód :>
  25. No bo zamiennik do 195/65/15 to 205/60/15 chyba, że się mylę...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.