Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAFAL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FAFAL

  1. FAFAL odpowiedział(a) na FAFAL temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    OK zawsze można spróbować. Fajnie by było A na początek może jak będziesz w Tbg to może sie spotkamy obejrzę Twoja A4. Oczywiście jak będziesz miał chwilę czasu. Jak coś to będziemy się musieli jakoś umówić bo ja też pracuje poza Tarnobrzegiem i teraz będę dopiero 22-23 listopada
  2. FAFAL odpowiedział(a) na FAFAL temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pewnie, że jestem chętny tylko nie wiadomo ilu sie jeszcze znajdzie. Widziałem parę osób się rejestrowało na forum z TBG. Ale w sumie dobry pomysł Dzięki za opinię
  3. Nastawnik nie podlega regeneracji można go tylko wymienić na inny. Jeśli Ci zależy na nowym możesz zapytać w serwisie BOSCHA, ale nie wiem czy można kupić sam nastawnik czy trzeba całą pompę. Przerabiałem ten problem w BMW tds. Za używany zapłaciłem 1200zł z wymianą i regulacją. Natomiast nie wiem jaki to jest koszt w Audi
  4. A jeśli auto nie jest zasilane gazem to co ile powinno sie zmieniać świece i przewody??
  5. Zryty łeb na maksa!!!!!!!! :rant: Zrobiłbym mu dokładnie tak samo
  6. Ja wybrałem i kupiłem w tamtym roku Dunlop Winter Sport 3D kierowałem sie rankingiem z gazety-zajęły chyba drugie miejsce po Michelin Primacy Alpin PA3 i jestem zadowolony Polecam A co do rozmiaru 205/65/15 możesz zakładać róznica w średnicy koła nie przekracza 2% więc mieści sie w normie. Będę jeździł na takim samym rozmiarze ponieważ oponki, które mam zostały mi z BMW a tam właśnie to był odpowiedni rozmiar.
  7. Także sie zecydowałem na STAG 300 muszę sie tylko jeszcze umówić na konkretny termin. koszt 2300zł
  8. Mój ojciec jeździ na dębicy i sobie chwali...
  9. Oczywiście tematy na naszym forum...
  10. Ja też jestem mimo, że sie nie udzielam w tym temacie Przeglądam za to co innego
  11. Pewnie, że możesz Zobacz jakie jeszcze możesz http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp
  12. może masz i rację w końcu nie jestem ekologiem pozdr
  13. papierowe na pewno by były dużo droższe... ale i tak zaraz by pewnie było coś nie tak - nadmierne wycinanie lasów itp itd
  14. furka suuuper. Zgadzam sie z kolegą wyzej trzeba wrzucic lepszy felunek i będzie elegancko
  15. dla mnie te płatne reklamówki to porażka. Jeśli już wpadli na taki pomysł to dlaczego nie zastapią tego czymś innym darmowym? Według mnie to tylko szukanie dodatkowych dochodów... A tak na marginesie to tylko w biedronce się z czymś takim spotkałem
  16. FAFAL odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie ma się co łamać za jakiś czas do Was dołącze będzie nas 4 :> No i miejmy nadzieję, że inni koledzy też się zdecydują.
  17. FAFAL odpowiedział(a) na FAFAL temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdzie coś takiego można kupić? Na allegro?
  18. FAFAL opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.autokrata.pl/ogien/961/klaksonik/ :polew:
  19. FAFAL odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ilu Was było ??
  20. Moim zdaniem może to być przegłub, ale może sie mylę
  21. Trzeba wziąść pod uwage też ze to jest mały silnik a autko swoje waży i jednak ma co ciągnąć. W błędzie są Ci którzy myslą ze maly silnik powinien mało spalic - nie w aucie tych gabarytów
  22. inni robia 500-550 chyba jest różnica?
  23. A ja muszę sie pochwalić bo swoim 1.6 zrobiłem na pełnym zbiorniku 670km w tym jakies 550 to trasa. Zero obciążenia(tylko ja ) prędkość na trasie to max.140 raz i to tylko na chwilke złapało chyba 160km/h
  24. Przeliczałem właśnie te profile itp. i się mieści w normie więc je zostawiam. Teraz tylko musze jakies felgi 15" kupić...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.