Treść opublikowana przez FAFAL
-
[B5 AHL] FAFAL
OK zawsze można spróbować. Fajnie by było A na początek może jak będziesz w Tbg to może sie spotkamy obejrzę Twoja A4. Oczywiście jak będziesz miał chwilę czasu. Jak coś to będziemy się musieli jakoś umówić bo ja też pracuje poza Tarnobrzegiem i teraz będę dopiero 22-23 listopada
-
[B5 AHL] FAFAL
Pewnie, że jestem chętny tylko nie wiadomo ilu sie jeszcze znajdzie. Widziałem parę osób się rejestrowało na forum z TBG. Ale w sumie dobry pomysł Dzięki za opinię
-
[B5 AFN] [B5 AFN] natastawnik pompy wrtyskowej
Nastawnik nie podlega regeneracji można go tylko wymienić na inny. Jeśli Ci zależy na nowym możesz zapytać w serwisie BOSCHA, ale nie wiem czy można kupić sam nastawnik czy trzeba całą pompę. Przerabiałem ten problem w BMW tds. Za używany zapłaciłem 1200zł z wymianą i regulacją. Natomiast nie wiem jaki to jest koszt w Audi
-
[All] Co ile wymieniacie swiece (przy zagazowanych) ?
A jeśli auto nie jest zasilane gazem to co ile powinno sie zmieniać świece i przewody??
-
Widzieliscie to...ręce opadaja...
Zryty łeb na maksa!!!!!!!! :rant: Zrobiłbym mu dokładnie tak samo
-
[ALL B5] Opony zimowe Dunlop czy Goodyear ?
Ja wybrałem i kupiłem w tamtym roku Dunlop Winter Sport 3D kierowałem sie rankingiem z gazety-zajęły chyba drugie miejsce po Michelin Primacy Alpin PA3 i jestem zadowolony Polecam A co do rozmiaru 205/65/15 możesz zakładać róznica w średnicy koła nie przekracza 2% więc mieści sie w normie. Będę jeździł na takim samym rozmiarze ponieważ oponki, które mam zostały mi z BMW a tam właśnie to był odpowiedni rozmiar.
-
[ALL B5] Instalacja STAG300 czy SGI ??
Także sie zecydowałem na STAG 300 muszę sie tylko jeszcze umówić na konkretny termin. koszt 2300zł
-
[B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
Mój ojciec jeździ na dębicy i sobie chwali...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Oczywiście tematy na naszym forum...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja też jestem mimo, że sie nie udzielam w tym temacie Przeglądam za to co innego
-
[ALL B6]Opony zimowe wersja S line
Pewnie, że możesz Zobacz jakie jeszcze możesz http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp
-
siec sklepow biedronka - platne reklamowki foliowe?
może masz i rację w końcu nie jestem ekologiem pozdr
-
siec sklepow biedronka - platne reklamowki foliowe?
papierowe na pewno by były dużo droższe... ale i tak zaraz by pewnie było coś nie tak - nadmierne wycinanie lasów itp itd
-
[ALL B6] Moja druga żona!!! Prosze o opinie.
furka suuuper. Zgadzam sie z kolegą wyzej trzeba wrzucic lepszy felunek i będzie elegancko
-
siec sklepow biedronka - platne reklamowki foliowe?
dla mnie te płatne reklamówki to porażka. Jeśli już wpadli na taki pomysł to dlaczego nie zastapią tego czymś innym darmowym? Według mnie to tylko szukanie dodatkowych dochodów... A tak na marginesie to tylko w biedronce się z czymś takim spotkałem
-
Spociki Łódzkie
Nie ma się co łamać za jakiś czas do Was dołącze będzie nas 4 :> No i miejmy nadzieję, że inni koledzy też się zdecydują.
-
Mega klakson
Gdzie coś takiego można kupić? Na allegro?
-
Mega klakson
http://www.autokrata.pl/ogien/961/klaksonik/ :polew:
- Spociki Łódzkie
-
[B5 AEB] pukanie przy skręcie
Moim zdaniem może to być przegłub, ale może sie mylę
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Trzeba wziąść pod uwage też ze to jest mały silnik a autko swoje waży i jednak ma co ciągnąć. W błędzie są Ci którzy myslą ze maly silnik powinien mało spalic - nie w aucie tych gabarytów
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
inni robia 500-550 chyba jest różnica?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
A ja muszę sie pochwalić bo swoim 1.6 zrobiłem na pełnym zbiorniku 670km w tym jakies 550 to trasa. Zero obciążenia(tylko ja ) prędkość na trasie to max.140 raz i to tylko na chwilke złapało chyba 160km/h
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam Was
-
[B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
Przeliczałem właśnie te profile itp. i się mieści w normie więc je zostawiam. Teraz tylko musze jakies felgi 15" kupić...