Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAFAL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FAFAL

  1. U mnie w mieście jeździ Vectra A z tak otwieranymi drzwiami To dopiero jest szał i jeszcze do tego te wszystkie spojlery i kilogramy szpachli na niej Jak kiedyś mi się uda zrobić fotkę to Wam wrzucę hehe
  2. Mam zimówki w rozmiarze 205/65/15 wiem, że nie jest on taki jaki powinien być ale w normie się mieści. Jakie ciśnienie powinienem mieć przy tym rozmiarze? Też 2,4 ???
  3. Wygląda jak nowy wojownik Power Rangers - przybywa :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  4. Sam musisz ocenić czy to para czy dym- na pewno będzie gęstszy i gryzący, będzie też miał intensywniejszy zapach. A co do pary to normalne tym bardziej o takiej porze roku. Więc luzik nic tylko jeździć dalej
  5. Myślę, że opona będzie podobnie naciągnięta jak u mnie a według mnie ładnie to wygląda. Ale decyzja należy już do Ciebie
  6. Mam nadzieję, że coś zobaczysz na tych fotkach
  7. To 23 zrobimy następny
  8. musti do opony 225/45 zalecana felga to 7.5" max to 8.5" więc jak będziesz maił 8" to fajnie będzie wyglądać - delikatnie naciągnięta Ja miałem 235 na 9" a max do tej opony to 9.5" więc podobna sytuacja jak u Ciebie. Mi się takie ustawienie podobało. Faktycznie będziesz musiał uważać na felgi żebyś rantu nie poobdzierał. Jak znajdę jakąś fotkę to ją wrzucę i zobaczysz jak to wygląda.
  9. 1 mi się najbardziej podobają, a tak na marginesie ten sprzedawca u którego wybierasz te lampy jest ok. Kiedyś kupowałem u niego też lampy do BMW były wadliwe ale odesłałem i szybko wysłali mi nowy komplecik. Żadnych problemów i niepotrzebnych zgrzytów. Także polecam
  10. Jaką mogę najszerszą felge włożyć zeby nic nie obcierało przy ET35 8.5" będzie ok czy 8" ???
  11. Iverson co z Tobą miałeś zmienić główny post :bicz3:
  12. Maciek mam nadzieję, że w Twoim przypadku nie można zastosować twierdzenia "lepiej Cię ubierać niż żywić" bo jeśli tak jest to współczuje teściom
  13. No to nie ma no co czekać tylko ogłosić na 20 lub 21 .12 i powysyłać privy. Miejsce to samo. Skalarx będziesz?
  14. acha ogólnie to często tam jestem. No dobra to narazie ja też sapadam w kime
  15. A no widzisz hehe. A ja nie wiem jak Ty wyglądasz Kiedy to było? Z tym zumem to dobry pomysł tam parking jest bo pod Koroną to nigdy nie ma miejsca
  16. Nie było źle, tylko tak pomyślałem żeby coś zmienić. Albo już zostańmy przy tym Kauflandzie, a później można pojechać gdzieś na jakąś herbatkę bo też się takie propozycje ostatnio pojawiły
  17. Ok no to można porozsyłać. A miejsce jak myślisz? Może na tym parkingu nad zalewem Machowskim tam przy wisłostradzie??? Albo przy PKS? Nie wiem...
  18. No ale po co? Chyba odwiedzają wątek A nie tak każdego z osobna trzeba zapraszać :gwizdanie:
  19. No nie wiem to jak już chcesz dla mnie to bez znaczenia. Tylko nie wiadomo jak inni...
  20. No to jaki termin proponujecie? 21.12 ? [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 23:46_________________________________________________Tomek co Ty na to? Może podaj ten termin, a chetni przyjadą na spota
  21. Może czas pomyśleć nad następnym terminem ??? [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 22:23_________________________________________________Macie jakieś ciekawe propozycje związane z miejscem spotkania? Tak się właśnie zastanawiam
  22. Ja kupiłem taki i jestem bardzo zadowolony: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=492405476 Dałem 2100zł
  23. A u mnie po zmianie na zimówki w końcu nastała cisza i trochę więcej komfortu [br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 20:31_________________________________________________Wybiera się ktoś na spot do Rzeszowa?
  24. lukaszr faktycznie masz rację. Chociaż wizualnie bardziej podoba mi się rzeźba bieżnika tej pierwszej. Ale w sumie nie ważny jest wygląd tylko właściwości. Pytanie dla użytkowników tych opon czy są one ciche? Zarówno jedne jak i drugie?
  25. Też chcę kupić takie na lato. Ale to jest chyba najnowszy bieżnik Sport Maxx TT: A tu troszkę więcej info: http://www.opony.pl/opony_pl/information.aspx?ida=391

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.