Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon kupić do 1000zł


bintom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Zastanowaim sie nad kupnem telefonu do 1000zl. Bylem w 100% pewny , ze chce Nokie N96 , ale jak przeczytałem opinie o niej to , az mnie zniechecilo. Teraz zastanawiam sie nad N95 lub E66 . Nie przepadam za Sonyericssonami czy samsungami. Nokia dla mnie jest najlepsza, wiec prosze nie polecajcie mi np. Apple 3G bo to badziewie. Zalezy mi na tym , zeby telefon mial GPS-a i Hi-Fi , telefony z tymi funkcjami maja tez dore aparaty ( jak na telefony ) . Pomozecie ??? :>

I jeszcze jedno pytanko. Czym sie rozni seria E od N w noki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi-Fi :mysli:,chyba WiFi?

ja mam E66 i jestem mega zadowolony :decayed:

polecam jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N95 ale tą 8GB. Dlaczego mówisz, że N96 Ci się odechciało? Co z nią nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi-Fi :mysli:,chyba WiFi?

Hi-Fi :polew: Jasne, że Wi-Fi . A jak jest ze zdejmowaniem sim locka z e66? Bo ja mam abonament ery, nie moge zmienic sieci, a tych telefonow w erze za duzo nie ma[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 02:10_________________________________________________

N95 ale tą 8GB. Dlaczego mówisz' date=' że N96 Ci się odechciało? Co z nią nie tak?

[/quote']

N95 z 8GB, a co jest za roznica miedzy 8 a 16 GB ( oczywiscie po za wielkoscia pamieci )

o N 96 przeczytalem 3 opinie z tego zadna nie bylo pozytywna . Telfon przereklamowany, gps- traci zasieg , Wi-FI rozrywa polaczenia, to by bylo to co mnie najbardziej zniechecilo. Po za tym tez nie bylem przekonany do niego i te testy mnie potwierdzily w tym ( chciaz mam okazje tanio ja kupic, ale chyba jednak nie chce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice między N95 a N95 8GB są nieznaczne ale jednak. Przedewszystkim to bateria, wielkość wyświetlacza niewielka ale jednak, wygląd na co zwraca chyba 95% osób kupujących telefon komórkowy :wink4: no i oczywiście ta pamięć. 8 GB to pamięć wbudowana i nie ma możliwości już rozszerzenia jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam N82 i polecam :good: smsy sie normalnie pisze trzeba sie tylko przyzwyczaic noi każdy nowy telefon z symbianem niestety trzeba złamać aby cos tam wgrać ale to jest max 10min roboty z poradnikiem i telefon jest odblokowany. Miałem zamiar kupować N95 ale w punkcie Ery znajoma powiedziała mi że ten telefon był najczęściej w serwisie w tym roku :wallbash: więc dałem spokój. Zobacz sobie na telefon N79 jest zgrabniejszy od N82 tylko ból bo nigdzie go nie ma w ofercie operatorów :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi-Fi :mysli:,chyba WiFi?

Hi-Fi :polew: Jasne, że Wi-Fi . A jak jest ze zdejmowaniem sim locka z e66? Bo ja mam abonament ery, nie moge zmienic sieci, a tych telefonow w erze za duzo nie ma[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 02:10_________________________________________________

N95 ale tą 8GB. Dlaczego mówisz, że N96 Ci się odechciało? Co z nią nie tak?

N95 z 8GB, a co jest za roznica miedzy 8 a 16 GB ( oczywiscie po za wielkoscia pamieci )

o N 96 przeczytalem 3 opinie z tego zadna nie bylo pozytywna . Telfon przereklamowany, gps- traci zasieg , Wi-FI rozrywa polaczenia, to by bylo to co mnie najbardziej zniechecilo. Po za tym tez nie bylem przekonany do niego i te testy mnie potwierdzily w tym ( chciaz mam okazje tanio ja kupic, ale chyba jednak nie chce)

o kolego Ja mam N95 zwykla nie 8GB mam ja nowke z salonu RTVAGD bez simloka i wlasnie sie przymierzal do przesiadki na N96 mozesz jakiegos linka zapodac ?? to jakie powazne wady sa tej N96 czy w nastepnym programie w akutualizacji to poprawia ?? Ja mam N95 od 1,5 roku i ani jednej awari nie odnotowalem jedynie co to bateria jeden dzien od nowosci i drugi minus obudowa od noszenia w kieszeni sie wyciera :/ pierwsze slady juz po 0,5 roku sie pojawiły :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od ponad roku mam n95 :good:i ani razu wi-fi nie stracilo zasiegu a mapy w navi sa dokladne a zesieg traci tylko w aucie jak jest zamknieta,otwarta ani razu nie stracila zasiegu:)Moja juz troche przeszla kilka razy leciala z matra na ziemie jest poobijana porysowana ale nadal dziala :good: jedyny minus to nie chce sie w 100%polaczyc z zestawm bluetooth w moim B7 :confused4:

Szczerze polecam! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od ponad roku mam n95 :good:i ani razu wi-fi nie stracilo zasiegu a mapy w navi sa dokladne a zesieg traci tylko w aucie jak jest zamknieta,otwarta ani razu nie stracila zasiegu:)Moja juz troche przeszla kilka razy leciala z matra na ziemie jest poobijana porysowana ale nadal dziala :good: jedyny minus to nie chce sie w 100%polaczyc z zestawm bluetooth w moim B7 :confused4:

Szczerze polecam! :hi:

mi sie laczy tylko ksiazki nie zapodaje do fis-a ale koleszka ma mi programik dac zeby dzialalo ale nie chce mi sie podejsc kilka metrow po niego :polew: a tak poza tym czasem cos sie namiesza z polaczeniem i trzeba wylaczyc i wlaczyc telefon i smiga znowu przez kilka tygodni bez zwieszki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz porównanie aparatów fotograficznych N95 i N82

http://www.thenokiaguide.com/my_weblog/2008/09/question-is-it.html

A ogólnie oba telefony dysponują tymi samymi parametrami :kox:

Gdy decydowałem o wyborze telefonu po miedzy tymi dwoma to nawet youtube oglądałem i patrzcie

http://pl.youtube.com/watch?v=_nQ2Iz0eFmE&feature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=aBFk-BNT8fE

i te filmiki zaważyły o podjeciu decyzji ale mimo wszystko jak bym znalazł N79 w Erze to bym tego kupił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej N79 brakuje jedynie lampy xenonowej :thumbdown: tak to była by idealnym telefonem z wygodną klawiaturą. Ale niestety nie ma jej nigdzie w polskich sieciach zostaje kupno z alegro bądź ze sklepu Nokia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od ponad roku mam n95 :good:i jedyny minus to nie chce sie w 100%polaczyc z zestawm bluetooth w moim B7 :confused4:

Szczerze polecam! :hi:

z E66 jest wszystko ok.,książka telefoniczna na FIS też jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas czytam, porównania i tak naprawdę to są bardzo podobne, na korzyść n95 8GB przemawia wyświetlacz , a na N82 flesz . Trzymałem w reku N95 i bardzo dobrze "leży" w dłoni, materialny tez są mile w dotyku. Co mnie tez zaskoczyło to jest lekka ( w porównaniu z moja nokia 6650) Sytuacja wiec chyba jest taka ze wybiorę ta która uda mi sie kupić taniej w bdb stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko produkty HTC kolego... odkąd mam (od 4 lat) to nawet nie patrzę na nokię, sony czy szajsungi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...