Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon kupić do 1000zł


bintom

Rekomendowane odpowiedzi

A i dodam N95 jest wygodniejsza w graniu, obraz sie poziomo włącza a w N82 samoczynnie sie nie przełączy w aplikacji N-gage2 jeszcze nie doszedłem jak przełączyc w poziom wyswietlacz podczas gry :disgust: obydwa telefony mają czujnik położenia wiec menu przekręca sie w zaleznosci jak trzymasz telefon pion/poziom ps. Gry na te telefony mozna porównać do gier z PS1 np tekken3 na telefonie to gra One polecam naprawde niezła bijatyka 3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na minus N95 moim zdaniem przemawia slaby GPS. Pewno w innych nokiach tez taki jest, ale dosc dlugo sie laczy i szybko traci zasieg. Wystarczy ze jest mgla, i juz sie nie da z nim jechac, bo komunikaty sa bledne ( jest sie juz za skrzyzowaniem, a on mowi ze masz skrecic) Przedtem jezdzilem z 6280 a pozniej 6500 slide i modulem GPS i wszystko pracowalo duuuuuzo lepiej. Takie jest moje zdanie. Na dodatek mam zainstalowanego Garmina XT i nie pasuje mi on. Menu ma malo intuicyjne ( chociaz moze po czasie sie da przyzwyczaic ) no i te komunikaty zupelnie nie w czas. Moze to przez ten slaby GPS.

Jakie sa jeszcze programy do navigacji ktore mozna zainstalowac na N95, ktore nadaja sie do nawigacji po polskich drogach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie go wczoraj sciągłem i podoba mi sie bardziej, tylko ze znowu pokrycie polski jest duzo mniejsze niż w garminie. Nie wiem co to ma wspólnego, ale w TT wydaje mi sie jakby GPS tak łatwo nie tracil zasięgu ( ale to wrażenie z pierwszego dnia wiec może być złudne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbudowany GPS w N95 dziala dobrze tylko jak sie telefon przymocuje do szyby, wszedzie indziej momentalnie traci zasieg, to jest niestety minus... poza tym jest ok. Zainstalowac GPSd, TT 6.02 i mozna sie cieszyc free GPS. Nokia Maps tez sa dobre, szczegolnie w miastach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem , bo zrobilem aktualizjacje oprogramowania . Wszystko poszlo sprawnie, ale okazalo sie ze jest to angielska wersja ( jest oczywiscie kilka jezykow do wyboru , ale nie ma polskiego ) Nie jest to jakas masakra, bo radze sobie , ale mimo wszystko wolalbym miec polskie menu. Na dodatek w pisaniu smsow tez jest utrudnienie bo T5 nie ma tez polskiego jezyka. Mial ktos tez taki problem? Jak moge zainstalowac starszy ale poslki soft albo PL do tego ktory teraz mam? [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 20:50_________________________________________________Ok juz wiem dlaczego tak sie stalo. Telefon przyjechal z angli i jego PRODUCT CODE spowodowal ze sciaglo sie angielskie menu. Mozna to zmienic, sciaglem NSS zmienilem numer na polski, ale mam problem bo NSU pisze ze mam najnowsze oprogramowanie i nie chce sciagnac nowszego :wallbash: . Zawsze pod gorke :) . Wie ktos jak to oszukac czy ominac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z NSU uważaj. Już nie jedna Nokia przez niego leżała. Najlepiej flashować Phoenixem, ponieważ nie potrzebujesz wtedy ani NSU ani Nemesisa. Product Code zmienia się sam.

http://artykuly.pasjagsm.pl/aktualizowanie-oprogramowania-przy-uzyciu-phoenixa-2007-87.html - mały tutorial "co i jak",

http://handy-flashpage.tk/ - paczki z firmware dla Nokii.

Podczas wgrywania softu musisz wybrać odpowiednią paczkę językową (dla N95 będzie raczej EURO 3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcialbym miec w nokii n95 (srebrnej) nawigacje, da rade pobrac gdzies z neta za free i zainstalowac samodzielnie by korzystac z niej do woli

prosze o podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche to dziwne bo na tej stronie pokazuje nowsze oprogramowanie niz na stronach nokii. Jest to sprawdzone?[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 22:48_________________________________________________

Panowie chcialbym miec w nokii n95 (srebrnej) nawigacje, da rade pobrac gdzies z neta za free i zainstalowac samodzielnie by korzystac z niej do woli

prosze o podpowiedz

Torrenty i w drogę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

binton a korzystasz z takiej navigacji sciagnietej z neta?

daj mi namiary na jakis dobry program, abym siorbnął z torrenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w "fazie testow" Garmina XT i tomtom mobile. Powiem szczerze,że jak pojade na następny urlop ( w góry lub na mazury :polew: ) to nie pojade z żadnym z nich. Garmin ma dość dobrze rozwinięta mape i punkty POI, ale jakoś menu ma bardzo źle zbudowane i moim zdaniem małofunkcjonalne. TomTom za to ma gorsze mapy, ale lepsze menu i prowadzenie . Mimo wszystko żaden z nich nie ma wszystkiego. I jak pojade na urlop to tylko z Naviekspertem ( ale w abonamencie Premium ). Po pierwsze wzorowe menu, najbardziej aktualne mapy i punkty POI. No i radary sa bardzo dobrze oznaczone i nie sposób ich przejechać, a w Garminie czy TomTom-ie najpierw przejedziesz radar , a po tym Pani Ci mowi, że sie do niego zbliżasz ( oczywiście nie jest to rególa, ale zdarza sie , a wystarczy jak się tylko raz stanie i mandat pewny ) . Na naviekspercie przejechałem ponad 2tys km i nigdy mnie nie zaprowadził pod prąd czy w złe miejsce. Garmin wysłał mnie w zakaz po 20km próby. Na jazde po Polsce polecam tylko Navieksperta bo moim zdaniem jest najlepszy. Dlatego np. jadąc do Zakopanego tak mu zaufełem, że po dojechaniu nie wiedziałem dokładnie przez jakie miejscowości jechałem,bo nie patrzyłem na znaki informujące o kierunkach.

P.S. Dodam tylko , że nie pracuje do Naviexsperta i nie płacą mi za reklame :)[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:04_________________________________________________

Z NSU uważaj. Już nie jedna Nokia przez niego leżała. Najlepiej flashować Phoenixem, ponieważ nie potrzebujesz wtedy ani NSU ani Nemesisa. Product Code zmienia się sam.

http://artykuly.pasjagsm.pl/aktualizowanie-oprogramowania-przy-uzyciu-phoenixa-2007-87.html - mały tutorial "co i jak",

http://handy-flashpage.tk/ - paczki z firmware dla Nokii.

Podczas wgrywania softu musisz wybrać odpowiednią paczkę językową (dla N95 będzie raczej EURO 3).

:notworthy: Jesteś wielki :notworthy: Dzieki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos miał przyjemnosc z 5800 telefonem moze ??[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 15:19_________________________________________________http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Testy_sprz%EAtu/Nokia_5800_XpressMusic_-_na_zywo_i_w_kolorze/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba odświeżę trochę temat, żebu nie zakładać nowego.

Mam dylemat: 5800 XM czy N96?

W grę wchodzi raczej tylko Nokia (wybory dużego nie mam, bo to służbówka, więc wybrzydzać za bardzo nie mogę.

N95 odpada - jakoś mi nie leży.

Telefonu używam głównie do dzwonienia, ale bajerki lubię - inna sprawa, to czy ich używam :decayed:

Czy w 5800 jest coś w rodzaju prostego/szybkiego wybierania numeru telefonu (przypisanego do klawisza?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba odświeżę trochę temat, żebu nie zakładać nowego.

Mam dylemat: 5800 XM czy N96?

W grę wchodzi raczej tylko Nokia (wybory dużego nie mam, bo to służbówka, więc wybrzydzać za bardzo nie mogę.

N95 odpada - jakoś mi nie leży.

Telefonu używam głównie do dzwonienia, ale bajerki lubię - inna sprawa, to czy ich używam :decayed:

Czy w 5800 jest coś w rodzaju prostego/szybkiego wybierania numeru telefonu (przypisanego do klawisza?).

nie masz wyboru jesli porownujesz te dwa telefony tylko i wylacznie 5800 N96 to porazka nie telefon zreszta poczytaj niezalezne esty wszyscy po nim jada ze N95 jest duzo lepsza od N96 .

problem z wyborem rozwiazany :) ps. jesli Ci sie nie spieszy od przyszłego miesiaca wejdzie N97 podobno super super udany telefon :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N96 chyba faktycznie odpada - plastik straszny.

N97 - jest zarąbista. Dzisiaj się nią chwilę pobawiłem w Saturnie, ale PLUS jej nie ma w ofercie (może jeszcze) i cena pewnie będzie nie akceptowalna dla szefa :confused4:

LG Arena jeszcze całkiem całkiem, ale też w Plusie brak.

Chyba jestem skazany na 5800 :mysli:

Ewentualnie E75, ale jakoś tak mi się zamarzył jakiś bajerancki telefonik macany :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N96 chyba faktycznie odpada - plastik straszny.

N97 - jest zarąbista. Dzisiaj się nią chwilę pobawiłem w Saturnie, ale PLUS jej nie ma w ofercie (może jeszcze) i cena pewnie będzie nie akceptowalna dla szefa :confused4:

LG Arena jeszcze całkiem całkiem, ale też w Plusie brak.

Chyba jestem skazany na 5800 :mysli:

Ewentualnie E75, ale jakoś tak mi się zamarzył jakiś bajerancki telefonik macany :polew:

to samo mam :decayed: teraz mam N95 ale jutro jade do kolesia po N97 w dobrej cenie ma miec zobaczymy czy sie skusze tez macany telefonik ale w razie czego klawisze tez ma :naughty: tylko ta cena :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Omnie i jestem mega zadowolony

:D

Też się dzisiaj bawiłem - pół godziny trzeba czekać, żeby coś ustawić -> jak mój wiekowy PeCet :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...