Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon kupić do 1000zł


bintom

Rekomendowane odpowiedzi

od ponad roku mam n95 :good:i ani razu wi-fi nie stracilo zasiegu ...

Ciekawe... Nie wiedziałem, że w Polsce mamy tak rozbudowaną sieć Wi-Fi i że do każdego AP masz wejście :)

Zwracam uwagę, że telefony z Symbianem (większość nowych Nokii) mają problem z fabrycznym interfacem Bluetooth Audi.

Piter ja korzystam poprzez BT z N95 i wszystko pięknie śmiga :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter ja korzystam poprzez BT z N95 i wszystko pięknie śmiga :good: :good: :good:

Cenna uwaga w takim razie :) A to telefon z Symbianem? Masz dostęp do ksiazki telefonicznej z poziomu FIS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter ja korzystam poprzez BT z N95 i wszystko pięknie śmiga :good: :good: :good:

Cenna uwaga w takim razie :) A to telefon z Symbianem? Masz dostęp do ksiazki telefonicznej z poziomu FIS?

no właśnie nie mam dostępu do książki ale też się w to nie zagłębiałem.

tak , telefon z symbianem i wszystko hula za***iście

wcześniej korzystałem z głośnomówiącego poprzez adapter Cullmanna i Nokie 6310i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie mam dostępu do książki ale też się w to nie zagłębiałem.

tak , telefon z symbianem i wszystko hula za***iście

No skoro nie masz dostępu do książki (co jest raczej kluczowe) to tak średnio "wszystko hula" :decayed:

http://pl.youtube.com/watch?v=JB6Cyza9OFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod temat gdyż za chwile kończy mi się umowa na dwa telefony i potrzebuje telefonu który będzie służył jak należy.... nie musi być to zabawka .... przede wszystkim ważne jest dla mnie połączenie przez BT z audi i książka na FISie do której się strasznie przyzwyczaiłem oraz na dobrej baterii....aparat mnie mniej interesuje..... chciałem wziąć N95 8G ale czytając o braku kontaktów na FISie mam dylemat :mysli:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 10:00_________________________________________________a można wgrać jakieś ulepszenie w N95 żeby to poszło na FIS :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: bar.mag 03 Styczeń 2009, 11:12

od ponad roku mam n95 :good:i ani razu wi-fi nie stracilo zasiegu ...

Ciekawe... Nie wiedziałem, że w Polsce mamy tak rozbudowaną sieć Wi-Fi i że do każdego AP masz wejście

Zwracam uwagę, że telefony z Symbianem (większość nowych Nokii) mają problem z fabrycznym interfacem Bluetooth Audi.

Ze swojego doświaczenia polecam RAZR2 V9 Motoroli no i Iphona 3G

oczywiscie tam gdzie jest zasieg :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod temat gdyż za chwile kończy mi się umowa na dwa telefony i potrzebuje telefonu który będzie służył jak należy.... nie musi być to zabawka .... przede wszystkim ważne jest dla mnie połączenie przez BT z audi i książka na FISie do której się strasznie przyzwyczaiłem oraz na dobrej baterii....aparat mnie mniej interesuje..... chciałem wziąć N95 8G ale czytając o braku kontaktów na FISie mam dylemat :mysli:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 10:00_________________________________________________a można wgrać jakieś ulepszenie w N95 żeby to poszło na FIS :mysli:

tajemniczo odpowiem że można ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej kiciafirerek bo 15.01 zmieniam telefony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra jutro podejde i sie zapytam co to za programos jest :) do telefonow z symbianem sie wgrywa program ktory dziala w tle caly czas i symuluje telefon bez symbiana :polew: po polaczeniu z audi taki myk :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon już mam w dłoni :> Piękną N95 8GB :tongue4: . I teraz pytanko. Nigdy nie miałem telefonu z symbionem. Na co trzeba zwrócić uwagę przy używaniu takiego sprzętu? Słyszałem, że w takim telefonie powinno sie zainstalować cos w rodzaju antywirusa. Mój tego chyba nie ma, czy powinienem przed wchodzeniem do neta to zrobić? Może jakieś inne sugestje. ( po co mam sie uczyć na swoich błędach , jeśli mogę na Waszych :naughty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, tez znalazłem ta strone. A jakie oprogramowanie ma N 95 ? Bo sa so

Aplikacje S60 v1/2

Aplikacja S60 v3

A jaka ja mam? Jak wpisze kod *#0000# to mi pisze tylko cos takiego

V 30.0.018

23-07-08

RM-320

Nokia N95 ( 06.01)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon już mam w dłoni :> Piękną N95 8GB :tongue4: . I teraz pytanko. Nigdy nie miałem telefonu z symbionem. Na co trzeba zwrócić uwagę przy używaniu takiego sprzętu? Słyszałem, że w takim telefonie powinno sie zainstalować cos w rodzaju antywirusa. Mój tego chyba nie ma, czy powinienem przed wchodzeniem do neta to zrobić? Może jakieś inne sugestje. ( po co mam sie uczyć na swoich błędach , jeśli mogę na Waszych :naughty: )

Symbian rózni sie tym że musisz z aplikacji, menu, kalkulatorów itp zawsze wychodzić przez opcje-wyjdź badź klawisz C, a nie tak jak to było w telefonach bez symbiana czerwoną słuchawką. Gdy tego nie będziesz robił te uruchomione przez Ciebie programy będą działały w tle, wiec będą wykorzystywały ram telefonu (będą wolniejsze)

Co do antywirusów to nie jest tak jak w pcecie wiruska mozesz dostać od kogoś przez bluetooth bądź sciagając aplikacjez netu która ma wirusa :gwizdanie:

Ogólnie to bedziesz miał problem z wgraniem byle jakiej aplikacji na telefon S60v3, ponieważ posiada zabezpieczenia na podpis cyfrowy certyfikatów :wallbash: wiec tylko legalnie mozesz kupować aplikacje 10zł+VAT :naughty: ale spoko poszukaj na www.symbianos.pl wątku łamanie systemu 10min roboty i możesz wszyastko wgrać :good: Ja na drugi dzień po kupnie telefonu taką operacje zrobiłem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to nie mam problemow z wgrywaniem programow, wiec pewno jest juz zlamany.

Co do antywirusów to nie jest tak jak w pcecie wiruska mozesz dostać od kogoś przez bluetooth bądź sciagając aplikacjez netu która ma wirusa

Troche to zawile napisane, ale jesli dobrze rozumiem to wirusa sie nie da zlapac , ale tez slyszalem o programach antywirusowych na telefony, to po co one sa? Czy poprostu wymysil ktos sposob na nabicie sobie kieszeni, przez zlapanie takich amatorow jak ja :>.

Chcialbym wykorzystac mozliwosci telefonu w komu. Moj komp niestety nie obsluguje sieci WiFi. Jaka mam kupic karte , zebym bez problemu mogl wykorzystac telen do serfowania w sieci na terenia domu. ok 100m kwadratowych. Czy cos takiego bedzie ok ?

http://www.allegro.pl/item517527369_tp_link_tl_wn422g_karta_wifi_usb_ant_4dbi_wys24h.html

lub cos takiego

http://www.allegro.pl/item518088461_techniclan_wusb_54gr_karta_usb_2_4ghz_fv_wisp.html

zalezy mi na tym zeby zasieg byl na caly dom ( moze jak sie uda totez na zewnatrz ) i podlaczenie do kompa przez USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to zawile napisane, ale jesli dobrze rozumiem to wirusa sie nie da zlapac , ale tez slyszalem o programach antywirusowych na telefony, to po co one sa? Czy poprostu wymysil ktos sposob na nabicie sobie kieszeni, przez zlapanie takich amatorow jak ja :>.

Chodzi mi o to że wirus sam sie nie przedostanie do telefonu jak to bywa w przypadku kompów. Jedynie mozesz go złapać za swoją akceptacją, np wgrywając niepewne oprogramowanie przez kabel, ściagając z netu w komórce czy poprostu odbierając od kogoś przez bluetooth :gwizdanie: Sam bez twojej zgody sie nie zainstaluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...